ما به جلو و عقب به 12,000 نیروهای نظامی از آلمان

ما به جلو و عقب به 12,000 نیروهای نظامی از آلمان

واشنگتن: پنتاگون اعلام کرد که واشنگتن استراتژیک تغییر به خودی خود و قطع آن حضور نظامی توسط 11,900 سربازان با این حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید کاهش بود به مجازات برلین برای آن ضعیف هزینه های دفاعی.

وزیر دفاع علامت Esper گفت که پنتاگون ارسال خواهد شد خانه مورد 6400 از آن پرسنل نظامی در آلمان و حرکت تقریبا از 5600 به دیگر کشورهای عضو ناتو از جمله ایتالیا و بلژیک.

برخی نیز می تواند مهاجرت به لهستان و کشورهای بالتیک اگر واشنگتن می تواند رسیدن به توافق با آنها ،

این حرکت که به هزینه دولت آمریکا چندین میلیارد دلار قطع خواهد شد, حضور نظامی آمریکا در آلمان به حدود 24,000.

Esper تاکید کرد که این اقدام بخشی از خود را گسترده تر طرح به انباشتگی ما نیروهای نظامی در سطح جهان به آدرس بهتر کلیدی تهدیدات از روسیه و چین است.

“تغییر از نیروهای ما در اروپا به منزله عمده استراتژیک و مثبت تغییر” Esper گفت.

“این تغییرات خواهد شد و بدون شک رسیدن به این اصول اصلی افزایش آمریکا و ناتو بازدارندگی روسیه; تقویت ناتو; اطمینان متحدان; و بهبود استراتژیک ایالات متحده انعطاف پذیری” او گفت:.

اما در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که آلمان پرداخت سهم عادلانه خود را برای دفاع از اروپا است.

“ما نمی خواهیم به مکنده کنه…. ما در حال حفاظت از آلمان, بنابراین ما در حال کاهش نیروی چرا که آنها نمی پرداخت صورتحساب گفت:” ما رهبر.

بلژیک و ایتالیا به نفع

در حرکت است که می تواند در شروع هفته, برخی از ما به فرماندهی عملیات در حال حاضر در آلمان منتقل خواهد شد به بلژیک و ایتالیا.

پنتاگون نیز حرکت خواهد کرد یک F-16 جنگنده های اسکادران از آلمان به ایتالیا برای کمک به حفاظت از نیروهای ناتو در جنوب شرقی پهلو در نزدیکی دریای سیاه.

شهر اشتوتگارت را از دست بدهند ما اروپایی ستاد فرماندهی و فرماندهی عملیات ویژه اروپا به بلژیک.

برخی از مجهز با وسایل زرهی دارایی خواهد بود چرخش در جنوب شرقی اروپا و در حالی که یکی دیگر از فرماندهی واحد و نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا می تواند چرخش به لهستان, اگر ورشو امضا توافق نامه همکاری گردد با تهمت و رئیس آندره Duda در ماه ژوئن.

در ضمن برنامه ریزی جابجایی 2,500 ما پرسنل نیروی هوایی از انگلستان به آلمان لغو شده است.

‘خود وارد زخم’

دولت آلمان بود محتاط در واکنش به این حرکت می رود از ماه ژوئن.

“دولت فدرال در نظر گرفتن توجه داشته باشید از این تصمیم و نزدیک خواهد شد و هماهنگی برای اجرای بیشتر با (آلمانی) فدرال متحده آمریکا دولت و در درون ناتو” خارجه و وزارت دفاع گفت: در یک بیانیه مشترک.

“ما شده اند و مفتخریم که میزبان ما نیروهای ایم” آلمان سفیر ایالات متحده امیلی هابر.

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ گفت: Esper اعلام “بر ادامه تعهد توسط ایالات متحده و ناتو برای امنیت اروپا.”

“همانطور که ما به صورت غیر قابل پیش بینی تر جهان ما را قوی تر و امن تر زمانی که ما کنار هم ایستاده,” او گفت:.

اما دیگران انتقاد ارزش استراتژیک و توجیهی برای این حرکت.

“این خود وارد زخم توسط رئیس جمهور تهمت علیه منافع آمریکا گفت:” ما دموکرات سناتور جک رید.

حرکت “فاقد یک منطق استراتژیک تضعیف متحدان ما اعتماد به نفس در قابلیت اطمینان از ما دفاع تعهدات و خدمت به جسور (رئیس جمهور روسیه ولادیمیر) پوتین را به تلاش برای تقسیم داد” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مرکل

Esper را تکذیب کرد که این حرکت بود نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن ناراضی رابطه با صدراعظم آلمان ،

اعتراض سیاسی و تجارت تنش بین دو کشور مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی اعلام کرد قصد دارد برای کاهش در ماه ژوئن پس از مرکل را رد کرد و طرح خود را به تشکیل گروه هفت رهبران در واشنگتن است.

مرکل با اشاره به در حال انجام coronavirus تهدید در حالی که در آن زمان تهمت نگهداری این ویروس را گسترش رو به افول است. در روز چهارشنبه ما مرگ و میر در صدر 150,000.

خشم تهمت به تعویق افتاد نشست و گفت: گسترش این گروه شامل ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه بود که پس از اخراج مسکو را تصرف اوکراین در منطقه کریمه در دریای سیاه در سال 2014.

خروج می تواند قابل توجه اقتصادی در آلمان که در آن دهها هزار نفر از نیروهای نظامی آمریکا مستقر شده اند پس از پایان جنگ جهانی دوم است.

“دولت آمریکا تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن است عجله برای قطع ارتباط نزدیک ساخته شده است بیش از چند دهه در یک اقدام تنبیهی علیه متحد گفت:” اشتوتگارت شهردار فریتز کوهن.

راجر Lewentz وزیر کشور ایالت راینلند-فالتز در کشور آلمان واقع که میزبان 18,500 ما سربازان گفت: این امر هزینه شغل و مقابله با یک “ضربه سنگین” به آلمانی غرب منطقه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>