آلاباما نماینده مجلس که جشن KKK رهبر استعفا از کلیسا

آلاباما مجلس دولت که تحویل نیایش در یک جشن تولد برای ناتان بدفورد فارست یک مؤتلفه کلی بود که اولین گرند جادوگر از Ku Klux Klan است استعفا از کلیسا که در آن یک کشیش گفته مقامات پنج شنبه.

Rep. خواهد Dismukes از پرتویل پایین پا از پلیزنت هیل کلیسای باپتیست که در آن او بود bivocational کشیش با توجه به مل جانسون منجر ماموریت استراتژیست برای کلیسا انجمن.

Image: Nathan Bedford Forrest (Mark Humphrey / AP file)
تصویر: ناتان بدفورد فارست (علامت هامفری / فایل AP)

Dismukes کرد و گفت: در Facebook که او استعفا داد “نه به درخواست کلیسای اما با انتخاب” از آنجا که او نمی خواست برای دیدن پلیزنت هیل رای دادند از یاران NBC وابسته WSFA گزارش شده است. این پست به نظر نمی رسد در Dismukes’ صفحه: پنج شنبه شب.

Dismukes نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Dismukes مواجه شده است و پژمرده انتقاد بیش از ظاهر خود را در رویداد سالانه پنج شنبه در “فورت دیکسی دین,” خانه شخصی یک سلما زن با توجه به مرکز قانون فقر جنوب.

“زمان زیادی را در فورت Dixie زبان و نیایش برای ناتان بدفورد فارست سالانه جشن تولد,” او نوشت: در Facebook پست بود که بعدا حذف شد با توجه به WFSA. “همیشه یک زمان بزرگ و برخی از مطمئن شوید که به اندازه کافی خوب خوردن!!”

Dismukes’ ظاهر رخ داده در روز قبل از بدن از حقوق مدنی آیکون تشکر. John Lewis انجام شد بیش از سلما را ادموند Tia پل که در آن او بود و نزدیک به کشته شدن 55 سال پیش در ماه مارس برای رأی است.

در دوشنبه, آلاباما, حزب جمهوری خواه رئیس تری Lathan به نام Dismukes اقدامات “عمیقا توهین آمیز است.”

“این یک چیز است به افتخار یکی از جنوبی, میراث, با این حال, آن است که کاملا موضوع دیگری به طور خاص بزرگداشت رهبر یک سازمان با مسلم تاریخ نامعقول اقدامات و جنایات نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار” او در بیانیه ای گفت.

“آلاباما از امروز بود و در کامل, محترم, نمایش به ما پرداخت فروتن بزرگداشت این هفته به زندگی Congressman John Lewis,” Lathan اضافه شده است. “است که در آلاباما است که ما افتخار – نشان دادن کشور و جهان است که ما در اهداف مشترک برابری برای همه شهروندان ما.”

در مصاحبه با WFSA دوشنبه Dismukes سرزنش واکنش در “ضد جنوبی شدند.”

“نبود برخی از نوع شات در عبور از نماینده John Lewis,” Dismukes گفت. “منظورم این است که حتی نمی واقعا رفتن را از طریق ذهن من, من به معنای واقعی کلمه بود واقعا فقط منعکس کننده قبلی رویدادهای روز و آن گرفته شده است در یک راه کاملا متفاوت است که من دقیقا نمی دیدن آینده و من مسئولیت آن است.”

او گفت: این ایستگاه که او هیچ برنامه ای برای استعفا از دولت و قوه مقننه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>