بیانسه بزرگترین شگفتی از بارداری به موسیقی

این Beyhive به احتمال زیاد هرگز انتظار Beyoncé برای تبدیل شدن به حاکم ملکه شگفتی اما که او است.

از سال 2011 ملکه Bey ارسال شده است او اختصاص داده شده لژیون از طرفداران به اوردرایو با بسیاری از تاب غیر منتظره و به نوبت در هر دو زندگی شخصی و حرفه ای. به تاریخ او تعجب اعلام کرد چهار آلبوم دو فیلم و دو حاملگی در راه است که هیچ کس دیگری می تواند.

این همه آغاز شده و در MTV Video Music Awards در ماه اوت 2011. وقتی بیانسه در زمان برای انجام این مرحله تنها “عشق در بالا” ستاره نکردم مخاطبان تا به حال هیچ ایده که او تا به حال چیزی تا آستین خود — و یا کسی که در شکم او. در پایان از این آهنگ او کاهش یافته میکروفون گشوده او sparkly بنفش کت و مالش معده او آشکار او باردار بود با او و شوهر, Jay-Z‘s اولین فرزند.

دو سال بعد برنده جایزه گرمی را شکست اینترنت هنگامی که او اساسا اختراع, استراتژی انداختن یک آلبوم کامل و بدون هر گونه قبل از اعلام. او eponymous پنجم رکورد که شامل تک آهنگ “XO” و “مست عشق” خرد سوابق متعدد و او به همین ترتیب در ادامه به تعجب-انتشار سه آلبوم, مهمترین 2016 را لیموناد.

Beyoncé در زمان یک صفحه از کتاب خود در فوریه سال 2017 زمانی که او خبر بارداری دوم و این بار با دوقلوها. خیره کننده Instagram اعلام شد به سرعت پلت فرم رسانه های اجتماعی را بیشتر دوست داشت پست از همه زمان هر چند Kylie Jenner‘s اولین عکس از دختر Stormi و تبلیغات خلاق, Chris گادفری‘s “رکورد جهانی تخم مرغ” در نهایت پیشی گرفتن آن است.

سابق destiny’s Child عضو بعدی تعجب آمد و در مارس سال 2019 به دو شکل: یک Netflix فیلم کنسرت با عنوان بازگشت به خانه و همراه زنده آلبوم مستند او 2018 Coachella عملکرد. یک سال بعد او کاهش یافته دیزنی+ فیلم سیاه و سفید پادشاه موسیقی از او شیر شاه همراه آلبوم هدیه.

در پایین حرکت به یک نگاه در بیشتر از Beyoncé بزرگترین شگفتی — تا کنون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de