دولت انگلیس, چهره انتقاد پس از ممنوعیت عید تجمعات در نقاط مختلف انگلستان

دولت انگلیس, چهره انتقاد پس از ممنوعیت عید تجمعات در نقاط مختلف انگلستان

لندن: دولت بریتانیا مواجه انتقاد پس از آن اعلام کرد جدید مستند اقدامات منع اعضای مختلف خانواده ها از ملاقات با هر یک از دیگر در این کشور در مناطق شمالی از جمله Greater Manchester, East و West Lancashire و لستر.

وی تنها چند ساعت قبل از Eid ul Adha تجمعات شد تا برای شروع در کشور است.

انگلستان مانند اروپا, جشن ul Adha امروز. حدود سه میلیون مسلمان در بریتانیا زندگی می کنند امروز با نزدیک به یک میلیون مسلمان در این منطقه زندگی در زیر قرار داده شده مستند.

با توجه به قوانین جدید, میخانه ها, رستوران ها و سالن های مهمان نوازی باز باقی خواهد ماند اما مسلمانان قادر خواهد بود برای دیدار با عزیزان خود و دوستان را به علامت شادی مناسبت ul Adha — قابل توجه مذهبی جشن برای مسلمانان در سراسر جهان است.

انگلستان وزیر بهداشت مت هنکاک است که با آن مواجه شدید انتقاد بیش از زمان این تغییرات ضمنی که “خانوارها جمع آوری و مطیع اجتماعی-دورى قوانین” یک دلیل برای این قوانین سختگیرانه تر و که این حرکت بود به “کشور امن”.

“ما این اقدام با قلب سنگین اما متاسفانه آن لازم و ضروری است چرا که ما دیده ایم که خانواده ها ملاقات و عدم اجتماعی فاصله است یکی از علل این افزایش نرخ coronavirus و ما هر کاری لازم است برای حفظ کشور امن است,” او گفت:.

مسلمان شورای بریتانیا دبیر کل هارون خان انتقاد راه دولت اعلام کرد این مستند فقط یک روز قبل از عید جشن آغاز شد.

در یک بیانیه گفت: “با اولین روز از عید بودن امروز برای مسلمانان در مناطق آسیب دیده مانند این است که گفته بودن آنها نمی تواند در دیدار خانواده و دوستان برای کریسمس در شب کریسمس خود را.”

“در حالی که ایمنی از جوامع از بالاترین اهمیت است که باقی مانده است این مورد از ابتدا بسیار از این بحران است, ارتباط موثر, تحویل در یک مد به موقع.”

او افزود: “عدم برقراری ارتباط باعث می شود آن را دشوار برای جوامع در سراسر کشور به ادامه همکاری با یکدیگر برای به حداقل رساندن گسترش ویروس در حالی که فرسایش اعتماد به توانایی مقامات برای هدایت ما البته به ما در مقابله با کروناویروس بحران است.”

نخوری راه این اقدامات اعلام شد و تاثیر خود را بر جامعه مسلمان در انگلستان کار رهبر آقا Keir Starmer گفت: “هیچ کس نمی خواهد استدلال می کنند با قرار دادن در محل های محلی اقدام به کاهش انتقال coronavirus. اما اعلام اقدامات موثر به طور بالقوه میلیون ها نفر از مردم در اواخر شب در توییتر یک کم جدید برای دولت ارتباطات در طول این بحران است.”

خوب صبح بریتانیا میزبان عادل ری توضیح داد که چگونه ویرانگر اخبار را برای مسلمانان در شمال: “آن است که فقط به توضیح به بقیه ملت مانند بیدار شدن از خواب در روز کریسمس و متوجه است که شما نمی توانید به خانواده خود خانه و شام کریسمس و یا آنها نمی آیند و بازدید شما.”

چند نفر در زمان به توییتر به انتقاد از دولت برای اقدامات خود را.

یک کاربر نوشت: “واضح است که حکومت به نام محلی مستند در شمال غرب برای جلوگیری از مسلمانان جشن عید قربان به دلایل تنها آنها را می دانم. پس از همه خانواده مسلمان نیست و به طور کلی جمع آوری در میخانه!”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>