Dwyane Wade: Budweiser غیر الکلی آبجو برای ورزشکاران تعویض بازی است


Dwyane Wade Budweiser Launch Non-Alcoholic Beer Athletes
Dwyane Wade. ABC/پائولا Lobo

Dwyane Wade است برگشت در بازی — آبجو با خدا ممنوع بازی است. سابق بازیکن حرفه ای بسکتبال پیوست نیروهای با Budweiser برای ایجاد یک غیر الکلی آبجو که ایده آل برای ورزشکاران است.

نوشیدنی به نام Budweiser صفر صورتحساب به عنوان نام تجاری “اول صفر الکل دم.” با توجه به آزادی مطبوعات, نوشیدنی نیز بدون شکر و تنها شامل 50 کالری در هر وعده اما دارای “همان طراوت تمام طعم و مزه شما می توانید انتظار از Budweiser با صفر درصد ABV.”

آزادی نیز اشاره کرد که ایجاد Budweiser صفر بود که در پاسخ به افزایش محبوبیت کنسرو نوشیدنی با کمی به هیچ الکل مانند Loverboy و سفید پنجه.

“Budweiser یک فرصت باور نکردنی برای سوق دادن این جنبش به جریان اصلی فرهنگ با ارائه یک محصول است که نمی سازش در کیفیت و طعم و مردم آمده اند به دانستن و عشق گفت:” مونیکا Rustgi, معاون رئيس جمهور از بازاریابی برای این شرکت است.

وید, 38, کمک کرافت Budweiser صفر با ورزشکاران در ذهن است. از آنجا که نوشیدن شراب را شامل نمی شود هر گونه الکل نوشیدن آن را نمی خواهد منجر به hangovers کم آبی و یا دیگر اثرات پس به طور معمول همراه با الکل. به عبارت دیگر این نوشیدنی مناسب برای جوانب مثبت که در حال آموزش و یا در وسط یک فصل شلوغ.

Dwyane Wade Budweiser Launch Non-Alcoholic Beer Athletes
Budweiser صفر است. Anheuser-Busch

“Budweiser شده است یک شریک بزرگ من بیش از دو سال گذشته و این طبیعی بود گام بعدی” سابق Miami Heat گارد تیراندازی در بیانیه ای گفت. “من واقعا هیجان زده برای پیوستن به Budweiser در آوردن اولین الکل آبجو رایگان برای زندگی است. با ورزش ساخت یک بازگشت این است که به موقع به عنوان جوانه صفر تعویض بازی است با اجازه دادن به ورزشکاران لذت بردن از طعم و طراوت آبجو بدون تأثیر روانی و فیزیکی بازی است.”

وید که به کمک طراحی Budweiser صفر براق بسته بندی نیز مجموعه ای به نظر می رسد در تبلیغات به این محصول در ماه های آینده.

شیکاگو بومی معروف ستاره دار در اشک آور و زود کشیدن, تجاری برای Budweiser در آوریل 2019 فقط به عنوان او از بازنشسته NBA. به جای پرداخت ادای احترام به وید حرفه ای در دادگاه, آگهی افتخار همه او تا به حال انجام شده در خارج از ورزش است.

به عنوان نزدیک به چهار دقیقه نقطه توضیح داد از طریق متن ورزشکار در حال صرف نهایی سال از ورزش حرفه ای حرفه ای مبادله کشباف با بی شمار از دیگر افسانه NBA. در طی تجاری Wade استقبال توسط مردم که زندگی او نهفته بهتر است. هر یک به او یک تکه از لباس بود که برای آنها مهم است.

برای مثال ورزشکار المپیک دریافت نیوجرسی که متعلق به یک قربانی از پارک تیراندازی مدرسه و بنفش کلیسا لباس بلند و گشاد بود که تعجب از مادر خود Jolinda وید که دچار اعتیاد قبل از Dwyane خریداری او یک کلیسا است.

“من متوجه شما نگه داشته نشان و شما می آیند و ببینید که در مورد من. و Dwyane چون شما اعتقاد من هنگامی که من در بیرون از زندان من یک زن متفاوت” او به او گفت پسر. “من افتخار تر از شما تبدیل شده اند از بازیکن بسکتبال است. شما بزرگتر از توپ بسکتبال.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>