الن تولید کنندگان متهم به سوء رفتار جنسی به عنوان Fallout ادامه

به عنوان fallout اطراف Ellen DeGeneres و صحبت های او نشان می دهد همچنان 36 کارمندان سابق صحبت کردن در مورد اتهام حوادث آزار و اذیت جنسی, سوء رفتار و تجاوز مربوط به تولید کنندگان برتر.

یک BuzzFeed داستان منتشر شده در پنج شنبه, جولای 30, شامل اتهامات که سر نویسنده و تهیه کننده اجرایی کوین Leman ساخته شده است پیشرفت های جنسی در سابق یک کارمند در یک شرکت, پارتی, برداشت یک دستیار تولید تناسلی مرد و دیگری فلسطینی در یک ماشین در علاوه بر این به ساخت نامناسب نظرات خود را در دفتر. Leman را تکذیب کرد “هر نوع جنسی ناشایستگی” و گفت که او باور نمی کند او تا به حال “یک ساعت یا اینتر-شکایت شخصی ساخته شده” در مورد او در 17 سال کار در این Ellen DeGeneres.

Ellen DeGeneres Producers Accused of Sexual Misconduct by Dozens of Former Employees as Fallout Continue
Ellen DeGeneres Rob Latour/شاتر

این گزارش همچنین ادعا کرد که تهیه کننده اجرایی اد Glavin “تا به حال شهرت بودن handsy با زنان” و 47 کارمندان سابق گفت: وب سایت است که او موفق این تیم از طریق ترس و ارعاب به صورت روزانه. Glavin نمی علنا پاسخ به ادعای; انواع گزارش داد که در روز پنج شنبه که او تنظیم شده است برای خروج از نقش خود imminently.

یکی دیگر از سابق عضو هیات ادعا شده که شرکت تهیه کننده اجرایی Jonathan نورمن مرتب او و تلاش برای انجام در دهان او. نورمن رد این اتهامات گفت: “من هرگز از انجام هر کاری به ضرر یکی دیگر از کارکنان. تا کنون.” او همچنین متهم به کارمند داشتن “انگیزه های نهان برای پایین آوردن نشان می دهد.”

برخی از شاکیان گفت: BuzzFeed که آنها را فراموش نمی کنم DeGeneres, 62, آگاه است از آنچه که می رود در پشت صحنه در امی و برنده سری در حالی که دیگران پیشنهاد او تبدیل چشم.

“او می داند که” یکی از کارکنان سابق گفت. “او می داند که s–t می رود اما همچنین او نمی خواهید به آن را بشنوند.”

برادران وارنر اذعان کرد در بیانیه ای به سایت که “یافته های اولیه” خود را به تازگی راه اندازی تحقیقات داخلی “نشان داد برخی از کمبودهای مربوط به نشان می دهد روز به روز مدیریت.” این استودیو همچنین گفت که آن را “امیدوار به تعیین اعتبار و میزان علنا گزارش اتهامات و برای درک وسعت کامل نشان می دهد روز به روز فرهنگ است.”

Ed Glavin, Mary Connelly, Kevin Leman
اد Glavin مریم کانلی, Kevin Leman ریچارد Shotwell/تالار گفتگو/AP/شاتر

DeGeneres و تولید شده اند در زیر آتش از ماه مارس زمانی که اتهامات در مورد رفتار خود را اول به نور آمد. قبلی BuzzFeed, اخبار و گزارش منتشر شده در جولای 16 ادعا نشان می دهد بحث است “سمی محیط کار” با شایع و آزار و ارعاب.

این کمدین خطاب این گزارش برای اولین بار در نامه ای به کارکنان خود در روز پنج شنبه نوشتن در قسمت “من واقعا درک و شفقت عمیق برای کسانی که نگاه متفاوت و یا ناعادلانه رفتار نه مساوی یا — بدتر — نادیده. به فکر می کنم که هر یک از شما احساس کردند که راه افتضاح است به من.”

ما هفتگی رسیده به این Ellen DeGeneres Show‘s تشکر برای نظر.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>