Fauci توصیه به پوشیدن عینک و یا محافظت از چشم برای محافظت در برابر Coronavirus


Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, پیشنهاد چهار شنبه که آمریکایی ها در نظر بگیرید با پوشیدن عینک و یا یک چشم سپر علاوه بر ماسک صورت برای اطمینان بیشتر محافظت کامل در برابر coronavirus.

“اگر شما از عینک یا چشم سپر شما باید از آن استفاده کنید,” او گفت: در مصاحبه با ABC News on Instagram Live چهارشنبه.

در حالی که حفاظت از چشم نیست “جهانی توصیه می شود” در این زمان او گفت: آن را می تواند تبدیل به یک استاندارد توصیه “اگر شما واقعا می خواهید حفاظت کامل از سطوح مخاطی.”

“شما را به مخاط بینی و مخاط دهان اما شما نیز باید به مخاط چشم” او ادامه داد. “از لحاظ تئوری شما باید محافظت از تمام سطوح مخاطی. بنابراین اگر شما از عینک یا چشم سپر شما باید از آن استفاده کنید.”

در حالی که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر توصیه می کند با پوشیدن یک ماسک صورت را پوشش می دهد که بینی و دهان در, این ویروس همچنین می توانید وارد کنید از طریق چشم است.

“اگر شما واقعا می خواهید به طور کامل, شما احتمالا باید از آن استفاده کنید اگر شما می توانید او گفت:” و اشاره کرد که دلیل عینک نکرده اند توصیه می شود در عین حال “آن را بسیار آسان برای مردم فقط به یک ماسک های پارچه ای.”

به عنوان سقوط که کارشناسان بهداشت هشدار داده اند ممکن است “یکی از سخت ترین زمان است که ما تجربه کرده اند در آمریکایی بهداشت عمومی” به عنوان COVID-19 و آنفلوانزا همگرا, Fauci تشویق مردم برای دریافت واکسن در برابر آنفلوآنزا.

او امیدوار است در صورت ماسک را محافظت از آنفولانزا و همچنین coronavirus ABC گزارش شده است.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • ایالات متحده فراتر از 4 میلیون ثبت Coronavirus موارد

  • کامالا هریس برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن یک ‘مواد مخدر-فروشنده’ به صورت شعار هیدروکسی کلروکین

  • ملی Guardsmen تست مثبت برای Coronavirus پس از واشنگتن تظاهرات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de