جهانی coronavirus موارد صلیب 17 میلیون

جهانی coronavirus موارد صلیب 17 میلیون

تایید coronavirus موارد در کشور در صدر 17 میلیون در روز پنج شنبه به عنوان بسیاری از کشورهای گزارش یک تجدید حیات در موارد.

شش ماه پس از سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد یک اورژانس جهانی رمان coronavirus آلوده بیش از 17 میلیون نفر در سراسر جهان است.

که پنج شنبه هشدار داد که افراد جوان نیست “شکست ناپذیر” و کمک به درایو resurgences در بسیاری از مکان ها که تا به حال تا حد زیادی پیشتر این بیماری است.

“خوشه از موارد در برخی از کشورهای در حال رانده شدن بخشی توسط افراد جوان اجازه پایین گارد خود در نیمکره شمالی تابستان” گفت که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus.

COVID-19 تن کشته و بیش از 667,000 مردم و وادار کردن دولت به مداوم انرژی صرفه جویی در زندگی و جلوگیری از ویرانی اقتصادی.

جایی است که چالش بیشتر آشکار از سخت ترین-آمار — ملت نیز به بزرگترین اقتصاد جهان — با ایالات متحده ارسال یک دوم-از دست دادن سه ماهه از 9.5 درصد در مقایسه با مدت مشابه یک سال پیش بدترین شکل در ضبط.

در صورتی که مسیر انجام شده از طریق کل در سال اقتصاد آن را به فروپاشی نزدیک به یک سوم (32.9 درصد) داده ها نشان داد.

تاریخی انقباضات نیز ضبط شده در آلمان (10.1 درصد) و بلژیک (12.2%) اتریش (10.7 درصد) و مکزیک (17%).

در سراسر جهان شرکت داشتند و همچنین در نظر گرفتن یک ضربه با فولکس واگن تولید کننده نفت شل انگلستان, بانک لویدز و لوازم الکترونیکی مصرفی غول پیکر پاناسونیک گزارش زیان بزرگ.

با سفر کردن به یک قطره هوافضا غول پیکر ایرباس گفت: این سوخته را از طریق بیش از 12 میلیارد یورو پول نقد در نیمه اول سال با از دست دادن خالص از 1.9 میلیارد یورو (معادل 1.4 میلیارد دلار) و برنامه ای برای کاهش تولید 40 درصد است.

جهانی روزانه موارد در حال حاضر نزدیک به 300,000 علامت با منحنی نشان دادن هیچ نشانه ای از مسطح — در آن زمان فقط 100 دقیقه برای یک میلیون مورد جدید ثبت می شود.

از ما پیشی گرفته 150,000, مرگ و میر, در حالی که دوم-بدترین آمار کشور برزیل رسیده 90,000.

در ژاپن توکیو فرماندار به نام برای رستوران ها و کافه ها و کارائوکه سرو به بسته های قبلی به عنوان پایتخت ژاپن گزارش داد تعداد بی سابقه ای از عفونت های جدید.

“وضعیت کنونی است که جدی تر از قبل گفت: Yuriko Koike. “وجود چند خوشه در توکیو…. ما هیچ وقت به هدر.”

چند فرانسوی و هلندی شهرستانها از جمله توریستی مورد علاقه بیاریتز و آمستردام نیز اعلام کرد جدید ماسک صورت مورد نیاز است.

سوئد که بحث نرمتر رویکرد به مهار coronavirus دریافت کرده است توجه در سراسر جهان گفت: این امر مردم را تشویق به نگه داشتن کار از خانه خود را در سال آینده در صورت امکان به عنوان کشور تصویب 80,000 موارد ثبت شده.

جزیره resurgences

دو جزیره کشورها بودند که در اوایل پوستر پسر حاوی ویروس ارائه هشدارهای برابر خوشنودی در روز پنج شنبه.

در استرالیا وجود دارد 723 مثبت آزمون در جنوب شرقی ایالت ویکتوریا تنهایی, فراتر از گذشته در سراسر کشور رکورد 549 موارد تنظیم شده در روز دوشنبه.

و ایسلند ثبت شده خود را برای اولین بار بستری شدن در بیمارستان پس از اواسط ماه مه به عنوان به خوبی به عنوان جدید 31 موارد وادار کردن دولت به reimpose اجتماعی فاصله و ماسک و محدود کردن اندازه از تجمعات به 100.

هنگ کنگ که از ابتدا نیز مورد تحسین قرار گرفته برای آن coronavirus پاسخ در تلاش برای تعادل ترس از موج سوم در میان آن 7.5 میلیون نفر که مقامات ترس می تواند فلج سیستم بهداشت و درمان در برابر خشم و محدودیت های جدید.

فقط یک روز بعد از رستوران ها ممنوع شد از خدمت مشتریان در داخل خانه تصمیم عوض شد زیر تورنت آنلاین انتقاد بیش از تصاویر بیشتر یقه آبی کارگران مجبور به غذا خوردن در پیاده رو و پارک ها و حتی در داخل توالت های عمومی برای فرار از رگبار سیل.

آفریقای جنوبی چهره معضل مشابه و تحت فشار قرار دادند آن شب حکومت نظامی توسط یک ساعت به 10 ساعت به کمک ویران رستوران بخش با وجود کاهش اخیر در موارد.

ساحل عاج با این حال bucked این روند اعلام کرد که میله کاباره ها و سینما را بازگشایی در روز جمعه.

اتحادیه اروپا سفر لیست

ما مسافران باقی می ماند منع از اتحادیه اروپا پس از آخرین هر دو هفته یکبار به روز رسانی به لیست خود را از کشورهای امن. الجزایر حذف شد پس از افزایش موارد است.

اتحادیه اروپا لیست امن در حال حاضر متشکل از استرالیا و کانادا و گرجستان و ژاپن و مراکش نیوزیلند رواندا و کره جنوبی و تایلند و تونس و اروگوئه — را نیز شامل چین اگر پکن متقابلا.

چندین کشور اروپایی باید سیلی از محدودیت در مورد سفر به اسپانیا.

نخست وزیر بوریس جانسون, تازه, از, اعلام قرنطینه برای مسافران بازگشت از اسپانیا پیشنهاد بقیه اروپا می تواند در مواجهه با موج دوم — با وجود کشور خود را ملال انگیز و ارقام.

فرانسه وزیر بهداشت رسید پشت در و گفت که مطلقا چنین نیست در کشور است. با این حال تعدادی از بیماران در بخش مراقبت های ویژه در فرانسه افزایش یافت روز پنج شنبه برای اولین بار از اوایل ماه آوریل است.

اسپانیا یکی از کشورهای در سخت ترین ضربه گیر دوباره تکرار شده در روز پنج شنبه بود که آن را تجربه موج دوم نخوری بریتانیا پتو قرنطینه که شامل جزایر بدون قابل توجهی شیوع است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>