سوندار پیچای گوگل بلافاصله pounced در اولین سوال از آنتی تراست شنیدن درخواست مدیر عامل چرا گوگل دزد محتوا


Google CEO Sundar Pichai Alphabet tech antitrust hearing
مدیر عامل گوگل Sundar Pichai الفبای تکنولوژی ضد تراست شنوایی

یوتیوب/قضایی مجلس

کنگره ضد تراست شنوایی در جریان است و دیوید Cicilline هدر رفته هیچ زمان در تنظیم تن و تهاجمی خط از سوال به مدیر عامل گوگل Sundar Pichai.

اولین سوال: چرا گوگل سرقت محتوا از صادقانه کسب و کار؟”

این سوال پس از Cicilline نشان داد این کمیته صحبت کرده و به کسب و کار کوچک متعدد که گوگل ادعا کرده بود “سرقت محتوا” از آنها.

پیچای موفق به گول زدن سوال با گفتن Cicilline او مخالفت با “خصوصیات” قبل از Cicilline نقل مکان کرد.

اما باز شات نشان داد برخی از اطلاعات است که این کمیته در سال بررسی به حال حفر کردن.

“اکثر آمریکایی ها بر این باورند که زمانی که آنها وارد یک پرس و جو جستجو که چه گوگل نشان می دهد که نتایج مربوطه گفت:” Cicilline. “اما به طور فزاینده ای گوگل فقط نشان می دهد هر چه بیشتر سود آور برای گوگل است.”

“ما همیشه با تمرکز بر ارائه کاربران با بیشترین اطلاعات مربوطه” پیچای پاسخ داد.

Cicilline همچنین به طور خاص به ارمغان آورد تا Yelp از این اتهامات است که گوگل تا به حال تهدید به delist آن سایت از نتایج جستجو.

و او اشاره شده در گزارش اخیر که گوگل مورد علاقه خود محصولات در نتایج جستجو.

“وجود ندارد اساسی تضاد منافع بین خدمت کاربران که می خواهند برای دسترسی به بهترین و مناسب ترین اطلاعات و گوگل مدل کسب و کار که incentivizes گوگل برای فروش تبلیغات و نگه داشتن کاربران در گوگل سایت خود پرسید:” Cicilline.

این اولین لحظه ای که همه چهار اجرائی کردم حس چه نوع از سوالات خواهد بود در آینده راه خود را – و اثبات این که این کمیته در حال انجام مشق شب خود را.

“شواهد به نظر می رسد بسیار روشن به من. به عنوان گوگل شد دروازه ورود به اینترنت, آن شروع به سوء استفاده از قدرت خود را و استفاده از آن نظارت بر ترافیک وب سایت برای شناسایی تهدیدات رقابتی و آنها را سرکوب. آن را مرطوب و نوآوری در کسب و کار جدید و رشد کرده است به طور چشمگیری افزایش قیمت دسترسی کاربران در اینترنت عملا حصول اطمینان از هر کسب و کار است که می خواهد بر روی وب باید پرداخت گوگل مالیات” گفت: Cicilline در سخنان پایانی.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de