هنگ کنگ به تعویق انداختن انتخابات بیش ویروس را در چین سرکوب کرد

هنگ کنگ به تعویق انداختن انتخابات بیش ویروس را در چین سرکوب کرد

هنگ کنگ: هنگ کنگ دموکراسی حامیان آنها برخورد یک ضربه بزرگ جمعه به عنوان مقامات تعویق انتخابات محلی به دلیل coronavirus دربندی ویرانگر ماه از سیاسی disqualifications, دستگیری برای رسانه های اجتماعی پست ها و فعالان فرار در خارج از کشور.

شهرستان دموکراسی در اردوگاه تحت پایدار حمله پس از پکن تحمیل جارو امنیت ملی قانون در این شهر ماه گذشته — یک حرکت بندگی رهبران به عنوان “شمشیر” حلق آویز بر سر منتقدان آن است.

متعاقب آن هفته را کاملا تبدیل به یک شهر استفاده می شود به صحبت کردن ذهن خود و ظاهرا تضمین خاصی آزادی و استقلال در “یک کشور دو سیستم” توافق پیش از آن در سال 1997 تحویل داد.

عصر روز جمعه اجرایی کری لام طرفدار پکن منصوب اعلام کرد که در ماه سپتامبر انتخابات شهرستان, قوه مقننه باید به تاخیر افتاد.

او در توضیح این خبر به عنوان “سخت ترین تصمیم” او ساخته شده است پس از همه گیر آغاز شد که پکن به حمایت از حرکت می کند.

این تصمیم را بسیار خشمگین دموکراسی هواداران که هشدار داده بود در برابر هر گونه حرکت برای به تاخیر انداختن انتخابات را متهم کرده که مقامات با استفاده از همه گیر برای جلوگیری از یک دقیقه در پای صندوقهای رای.

آن را نیز یک روز پس از یک دوجین برجسته دموکراسی فعالان محروم شدند از انتخابات به دلیل عقاید سیاسی خود بودند تلقی می شود غیر قابل قبول است.

“ما به مقاومت ادامه خواهد داد و ما امیدواریم که جهان می تواند ایستادن با ما در آینده دشوار نبرد” جاشوا وانگ یکی از ترین شهر بناست دموکراسی ارقام به خبرنگاران گفت: روز جمعه قبل از انتخابات به تعویق افتاد.

وانگ یکی از کسانی که رد صلاحیت شده, همراه با دیگر فعالان فتنه و برخی از مسن تر وزش دموکراسی شدند.

“فراتر از هر گونه شک (این) است که رسوا ترین تقلب در انتخابات دوره در هنگ کنگ تاریخ گفت:” 23 ساله در یک تی شرت که خواندن “آنها نمی توانند ما را بکشند همه”.

دیدگاه های سیاسی ممنوع

هنگ کنگ است نه یک دموکراسی — رهبر آن انتخاب شده است توسط نرم افزار-پکن کمیته.

اما نیمی از آن قوه مقننه 70 کرسی را به طور مستقیم انتخاب می شوند ارائه این شهر 7.5 میلیون نفر از ساکنان یک فرصت نادر به صدای آنها را شنیده ام در پای صندوقهای رای.

برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در سال گذشته بزرگ و اغلب خشونت آمیز ضد پکن تظاهرات دموکراسی فعالان شده بود به امید پیروزی های خود را همیشه اول اکثریت در ماه سپتامبر.

اما مقامات شروع شستشو رای گیری لیست از نامزدها.

نمونه های داده شده توسط مقامات غیر قابل قبول دیدگاه های سیاسی باید شامل نخوری جدید امنیتی قانون اعمال شده توسط پکن مبارزه را به نفع خود یک قانون مسدود کردن اکثریت و امتناع از به رسمیت شناختن بندگی حاکمیت.

پیش از آن در روز یک ائتلاف دموکراسی احزاب هشدار داد هر گونه پیشنهاد برای به تاخیر انداختن انتخابات خواهد بود هرالد “فروپاشی کامل قانون اساسی ما سیستم.

حدود نیمی از هنگ کنگ 3,100 COVID-19 موارد تشخیص داده شده اند در ماه گذشته و ترس مقامات بیمارستان ها در آستانه غرق شدن است.

با توجه به موسسه بین المللی برای دموکراسی و انتخابات کمک حداقل 68 انتخابات در سراسر جهان شده است به تعویق افتاد به دلیل ویروس در حالی که 49 جلو رفتم.

امنیتی جدید قانون

هنگ کنگ است که از طریق آن بیشتر سیاسی دوران پرآشوب پس از آن بازگشت به قانون و در سال گذشته هفت ماه دموکراسی تظاهرات جاروب شهرستان.

همه گیر و بازداشت دسته جمعی کمک کرده اند ساسات جنبش اما خشم نسبت پکن هنوز هم seethes.

در پاسخ چین تحمیل امنیت آن قانون در تاریخ 30 ژوئن و دور زدن قوه مقننه و حفظ مطالب از قانون راز تا زمانی که آن را تصویب رسید.

پکن گفت: قانون خواهد بازگرداندن ثبات و تاثیر آزادی های سیاسی.

این اهداف چهار نوع از جرم براندازی تجزیه طلبی و تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی — به زندگی در زندان است. اما به طور گسترده بیان قانون فورا غیر قانونی برخی از دیدگاه های سیاسی از قبیل ترویج استقلال و یا خودمختاری بیشتر برای هنگ کنگ است.

یکی از مقررات ممنوعیت “تحریک نفرت” نسبت به دولت است.

منتقدان از جمله بسیاری از کشورهای غربی می گویند این تخریب “یک کشور دو سیستم” ،

پس از آن به اجرا در آمد برخی از احزاب سیاسی را منحل شده در حالی که حداقل سه برجسته پکن منتقدان خارج از کشور فرار کرده اند.

کتابخانه ها و مدارس کشیده اند کتاب تلقی می شود در نقض قانون جدید است.

حداقل 15 بازداشت شده اند ساخته شده تا کنون است.

روز چهارشنبه چهار نفر دستگیر و تحت قانون جدید برای “تحریک تجزیه طلبی” را از طریق پست در رسانه های اجتماعی. دیگران دستگیر شده اند برای فریاد طرفدار استقلال و دیگر شعار اعتراض و یا داشتن اشیاء با نابودسازی آنها. همه بودند یو بی اس در بازار در روز جمعه.

یک مرد که گفته سوار موتور سیکلت خود را به یک گروه از افسران پلیس در حالی که پرواز یک استقلال پرچم برای اولین بار به شارژ می شود بر اساس قانون با تروریسم و تجزیه طلبی زده اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de