آن را به یک پسر بچه! Chris Sullivan و راشل پدر و مادر

کودک سه! Chris Sullivan و همسرش راشل سالیواناستقبال کرده اند اولین فرزند خود را با هم.

“او وارد کرده است!” در این است که ما ستاره های 40 نوشت طریق Instagram روز پنج شنبه 30 جولای در کنار عکس پسرش را. “8lbs زیبا از نوزاد پسر است.”

کالیفرنیا بومی بوده در مورد همسر خود را از قدرت در سراسر تحویل نوشتن “شاهد @therealrachelsullivan را ما برای اولین بار پسر به این دنیا پس از 20 ساعت از کار یکی از بزرگترین افتخارات زندگی من است.”

Chris Sullivan and His Wife Rachel Reichard Welcome Baby Boy This is Us
حسن نیت ارائه میدهد از Chris Sullivan/Instagram

وی افزود: “این اولیه و عمدی و من هرگز بیشتر در عشق با این برنامه قدرتمند است. او و نوزاد در حال استراحت و نقاهت هست. همه سالم و خسته.”

زن و شوهر را بسته نرم افزاری از شادی وارد شده در پنج شنبه, جولای 28, 10:02 بعد از ظهر مردم گزارش روز پنج شنبه. نام خود را خرس ماکسول سالیوان.

کریس تلویزیون, همسر, Chrissy متزبود سریع برای تبریک این زن و شوهر در حال تبدیل شدن به پدر و مادر است.

“شما واقعی MVP, @therealrachelsullivan! تبریک دوباره و دوباره به شما! 😍 “او اظهار نظر در عکس. “همچنین من نمی توانم تحمل کمی پا❤️.”

سه روز قبل از کریس نشان داد او هدیه نوزاد از Metz, 39, با ارسال یک عکس از خود را حمل سگ خود را در قفسه سینه خود را به عنوان تمرین.

“فقط این رو بنابر این کودک از @chrissymetz. من انجام این کار درست است ؟ ” او به شوخی در شنبه, جولای 25. “با تشکر CHRISSY! #dadding #daditude.”

این اردو آلوم نشان داد او برای رفتن به یک پدر از طریق Instagram در ماه ژانویه است.

Chris Sullivan and His Wife Rachel Reichard Welcome Baby Boy This is Us
Chris Sullivan and Rachel Reichard جان Salangsang/شاتر

“ما اولین بچه های ما! و ما فقط متوجه جنسیت. کش رفتن را از طریق برای جنسیت, نشان می دهد,” کریس نوشت: در رسانه های اجتماعی ،

او به یک سری از عکس ها از تصاویر به شکل آلت تناسلی مرد — در کنار سونوگرافی — اعلام کند که این جفت ارز بود که با داشتن یک پسر.

این BrightShift مؤسسین مشترک خبر خوشحال در او Instagram حساب و همچنین نوشتن “این درست است!!! شما آن را شنیده از @sullivangrams ما با داشتن یک پسر!! خیلی هیجان زده!”

او افزود: “مهد کودک است که در این آثار نام حال workshopped, doulas در حال مصاحبه چرت زدن در حال رفتن به مراقبت از خود قبل از میلاد من فقط تا 💤 بسیار به انجام و در عین حال بسیار نه فقط لذت بردن از لحظه…زندگی خوب است! #قدردانی #بارداری #naptime #عشق است.”

کریس و راشل گره خورده گره در سال 2010.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>