پادشاه سلمان ارسال تبریک عید پس از خروج از بیمارستان

پادشاه سلمان ارسال تبریک عید پس از خروج از بیمارستان

پادشاه سلمان بن عبدالعزیز, عربستان سعودی حاکم فرستاده عید با سلام پس از 84 سال از ترک بیمارستان بعد از یک عمل جراحی کیسه صفرا.

“متولی دو مسجد مقدس و پادشاه سلمان ترک بیمارستان بعد از خدا برکت او با بهداشت و سلامتی” رسانه های دولتی گفت: در یک عنوان به همراه عکس های از پادشاه پیاده روی در خارج از ساختمان.

وزارت امور خارجه نیز توییتی تصویری از پادشاه ترک بیمارستان, راه رفتن با کمک عصا و همراه با همراهان از جمله پسر خود را ولیعهد و محمد بن سلمان.

دادگاه سلطنتی گفت: یک هفته پیش که او تحت عمل جراحی لاپاروسکوپی برای حذف او صفرا در King Faisal بیمارستان در ریاض.

این نادر است برای عربستان سعودی به گزارش سلامت سالمندی پادشاه که حکومت بالا صادر کننده نفت و عربی در جهان بزرگترین اقتصاد پس از 2015.

اما پادشاه بستری شدن در بیمارستان باعث شد عراق نخست وزیر Mustafa al-Kadhemi برای به تعویق انداختن خود برنامه ریزی سفر به عربستان سعودی است.

یک ویدیو منتشر شده توسط رسانه های دولتی در مدت کوتاهی پس از اعلام این خبر از خود نشان داد پادشاه ریاست مجازی در جلسه هیئت دولت از بیمارستان در یک تلاش آشکار برای برطرف کردن شایعات در مورد سلامت خود را.

در سال 2017, عربستان سعودی را رد کرد و گزارش و نصب گمانه زنی که شاه شد برنامه ریزی برای کناره گیری به نفع شاهزاده محمد است که به عنوان دیده می شود عملا حاکم است.

تحت شاه حکومت عربستان سعودی راه اندازی کرده است بلند پروازانه اصلاحات اقتصادی برای یک پست-نفت دوران و با توجه به حقوق بیشتر به زنان بلکه به تصویب رسید قاطعانه تر در سیاست خارجی و وارد یک جنگ در کشور همسایه یمن.

شاه دومین پادشاه حاکم در خلیج فارس به بستری به تازگی پس از کویت 91-ساله امیر شیخ صباح آل احمد آل صباح در میان دوقلو بحران های منطقه ای از coronavirus همه گیر و یک سقوط در قیمت نفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>