مورمون خانواده شکایت مکزیک کارتل برای ‘هماهنگی’ کمین که به کشته شدن 9


Manuel Velasquez/Getty
مانوئل Velasquez/گتی

بیش از هشت ماه پس از نه آمریکایی ها از برجسته محلی مورمون خانواده کشته شدند, در شمال مکزیک در طول یک کشنده در کمین اعضای خانواده خود را تحت پیگرد کارتل مواد مخدر گفته مسئول “حملات هماهنگ.”

طرح دعوی در دادگاه که ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه از داکوتای شمالی غربي هفته گذشته ادعا می کند که Juarez Cartel در مکزیک “حمله” تعدادی از اعضای خانواده از LeBarón خانواده به این دلیل که آنها ثروتمند منتقدان از کارتل که صحنه ضد کارتل تظاهرات. طرح دعوی در دادگاه نشان می دهد وحشتناک جزئیات جدید از جمله تلاش های دو کودک از جمله یک کودک 9 ساله دختر شات در بازو به راه رفتن مایل و دفع مار در جهت پیدا کردن کمک کند.

این LeBarón خانواده متعلق به یک مورمون شاخه گروه که تا به حال حل و فصل در Bavispe در مرز مکزیک ایالت سونورا بیش از 50 سال پیش است. مقامات گفت: سه خودرو بسته بندی شده با مادران کودکان و نوزادان عنوان شد به مکزیک, Chihuahua در نوامبر 4, 2019, زمانی که آنها تحت سنگین تیراندازی که در سمت چپ وسایل نقلیه سوخته و سوراخ سوراخ گلوله. سه زن و شش فرزند از جمله 8 ماهه, دوقلو, کشته در حمله وحشتناک.

مکزیک کارتل در مقابل یک فرقه مورمون: پشت وحشتناک قتل عام آمریکایی مادران و کودکان

قربانیان بسیاری از آنها تا به حال دو مکزیکی-آمریکایی تابعیت بودند Christina Marie لانگفورد 29; Dawna ری لانگفورد 43 و دو فرزند او با ترور لانگفورد 11 و روگان لانگفورد 2; و Rhonita LeBaron 30 و چهار فرزندش—هوارد میلر جونیور, 12; Krystal میلر 10; و 8 ماهه دوقلو تیتوس و تیانا میلر. هشت کودک جان سالم به در برد حمله مرگبار از جمله لانگفورد 7-ماه-پیر دختر که داشت زنده در یک صندلی ماشین حدود 10 ساعت پس از این حمله است.

“در نوامبر 4 2019 حملات شد آخرین و شاید مهمترین ظالم در خوارز کارتل را دهه مبارزه برای ارعاب مردم غیر نظامی و نفوذ این دولت و دولت های محلی به قانون” طرح دعوی در دادگاه متحده و اضافه کرد که کارتل شده است یک نیروی تروریستی در این کشور پس از ’80s در.

طرح دعوی در دادگاه توسط تعدادی از اعضای خانواده از جمله Rhonita LeBaron را, مرد زن مرده, هوارد میلر و Christina Marie لانگفورد را ایم تایلر ادوارد جانسون. آن را به دنبال حداقل $75,000 غرامت و می پرسد دادگاه به سه گانه هر خسارت تلقی می شود “مناسب” از کارتل با این استدلال که LeBarón خانواده قبلا هدفمند توسط کارتل خشونت است.

“اعضای LeBarón خانواده Chihuahua… شده اند, صوتی, عمومی, منتقدان از Juarez Cartel, و آنها را به صحنه ضد کارتل راهپیمایی و تظاهرات” طرح دعوی در دادگاه می گوید.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه های وحشتناک کشتار شروع صبح Nov. 4 هنگامی که سه نفر از مادران و فرزندان خود را “تشکیل یک ماشین کاروان در La Mora, ایالت سونورا, مکزیک خود را برای سفر به ایالات متحده و کلنیا LeBaron چیهواهوا, مکزیک.” که همان روز صبح “La Linea اعضا در زمان کنترل جاده” خانواده برنامه ریزی برای سفر بر روی “ایجاد دو پاسگاه در بالای تپه.”

Rhonita LeBarón و او چهار فرزند شد سفر به ققنوس را انتخاب کنید تا شوهرش در فرودگاه پس از چهار ماه اقامت در داکوتای شمالی در زمینه های نفت. Christina Marie لانگفورد طرح دعوی در دادگاه متحده بود همراه Rhonita “بزرگراه اصلی” قبل از رفتن به کلنیا LeBaron در چیئوائوا برای دیدار با همسر و پنج فرزند در حالی که Dawna ری لانگفورد شد برنامه ریزی برای تقسیم کردن برای شرکت در یک عروسی.

طرح دعوی در دادگاه می گوید که به زودی پس از سه خودرو رفتگان لا مورا تحمل مسافر جلو چرخ نتوانستند در سوم خودرو در خط به بالا—یک شورلت حومه حمل Rhonita و چهار فرزند.

<div class="inline-image__title"> 1193402637 </div> <div class="inline-image__caption"> <p>The site where most of the nine Mormon women and children from the LeBaron family were ambushed. </p> </div> <div class="inline-image__credit"> Alfredo Estrella/AFP via Getty </div>
1193402637

این سایت که بیشتر از نه مورمون زنان و کودکان از LeBaron خانواده کمین شد.

آلفردو Estrella/خبرگزاری گتی

“پس از بررسی خودرو و تعیین آن نمی تواند محور Christina و Dawna کمک Rhonita و فرزندان او خروج شکسته به پایین خودرو و Dawna سوار Rhonita بازگشت به لا مورا” طرح دعوی در دادگاه متحده اضافه کرد که کریستینا در ادامه سفر خود به کلنیا LeBaron و برج های تلفن همراه بودند نه عامل.

پس از انداختن Rhonita و فرزندان او در او مادر در قانون در لا مرا به دیگری قرض ماشین دعوی متحده Dawna دوباره اقدام به سفر خود به چیهواهوا. حدود 20 دقیقه بعد Dawna بازگشت به صحنه شکسته ماشین اما راند. اولین La Linea آمار تیم اجازه او و کریستینا اتومبیل به تصویب “دانستن آمار دوم تیم بود دروغ گفتن در انتظار بیشتر پایین جاده” طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند.

مدت کوتاهی پس از توقف در او شکسته به پایین ماشین را انتخاب کنید تا وسایل Rhonita خودرو “تحت سنگین گلوله از ضربه اول تیم است.”

“برای حداقل 10 دقیقه مهاجمان بارها و بارها اخراج خودکار و کمربند-تغذیه مسلسل دور به این حومه” طرح دعوی در دادگاه متحده است.

اما کمین را بلافاصله کشتن 30 ساله و مادر چهار فرزند به طرح دعوی در دادگاه می افزاید. شواهد نشان می دهد که او 12 ساله پسر “تلاش برای فرار خودرو” به دلیل ماشین خود را درب نشد باز و پاهای خود را “آویزان خارج از مسافر به سمت درب است.” در نزدیکی روده گلوله پیشنهاد کرد که مهاجمان به حال با نزدیک شدن به ماشین را به آن می افزاید.

پیچ و تاب های جدید در اردن از آمریکا مادران و کودکان و نوجوانان در مکزیک

طرح دعوی در دادگاه می گوید که یک “عضو Juarez Cartel ضبط بخشی از حمله” نشان دادن اعضا به عنوان آنها با نزدیک شدن به ماشین. یکی هیتمن اظهار داشت: “آنها در حال رفتن به آن پایان شخص… آنها هنوز هم در اینجا” در حالی که یکی دیگر گفت: “شلیک به او اعتماد ندارند… سوزاندن آن است.” در پایان این ویدئو, مرد دیگری در پس زمینه شنیده می شود گفت: “آن را در خرابه در حال حاضر” طرح دعوی در دادگاه متحده است. ماشین بود بعد فرا گرفته در شعله های آتش.

حدود هشت کیلومتر دورتر و در حدود همان زمان اتومبیل حمل Christina و Dawna “نیز تحت سنگین گلوله.” در این دادخواست آمده است که پس از “مصرف تیراندازی و شلیک شدن در ران” Chistina خارج شد ماشین خود را با “دست او را در هوا نشان می دهد در این حمله که او یک غیر مسلح و بی ضرر زن است.”

“افراد مسلح ادامه داد: به آتش تیراندازی او را در قفسه سینه و قتل او ،” دعوی متحده افزود که 7 ماهه در صندلی عقب در حالی که چند گلوله های نفوذ ، نوزاد بود آسیبی نرساند.

تحقق خود ماشین بود در زیر آتش دعوی متحده Dawna سعی به فرار از صحنه اما ماشین او نمی خواهد راه اندازی مجدد.

“دانستن او به دام افتاده بود و تحت دیماه حمله Dawna گفت: کودکان خود را به پایین سمت راست در حال حاضر'” طرح دعوی در دادگاه متحده اشاره کرد که هفت فرزند بودند در ماشین با او در حالی که “پانزده مرد مسلح” ادامه داد: به آتش در آنها. سحر و او را دو پسر 11 ساله و 2 کشته در حمله. او پیدا شد “slouched بیش از فرمان” با 13 زخم گلوله.

مقامات بعد از آن یافت می شود بیش از 200 پوسته پوسته در صحنه دو اتومبیل. با توجه به کودکان بازمانده حمله عینک ماسک و مجبور کودکان از ماشین و بر روی زمین قبل از رانندگی کردن—آنها را مجبور به راه رفتن تا زمانی که آنها “نمی تواند حمل [کودکان جوانتر] دیگر.”

قدیمی ترین لانگفورد Devin تصمیم گرفت به راه رفتن کمک کند زیرا او نه ضرب گلوله کشته شده است. او خود را پنهان می کردند شش برادر و خواهر در یک خار در نزدیکی که در آن کشتار اتفاق افتاده است. 13-year-old راه می رفت در مورد 14 مایل به لا مورا پس از پنهان شدن در بالای خط الراس برای یک ساعت از ترس از یک حمله دیگر به اطلاع اعضای خانواده خود را از حمله و برای دریافت کمک مجروح خواهر و برادر.

نگران برادر بزرگتر او را نمی خواهد دوباره 9 ساله مکنزی لانگفورد که شات در بازو و همچنین رفت و به دنبال کمک با کودکان دیگر اما گم شدم قبل از او پیدا شد ساعت بعد با یک کفش گم شده پس از استفاده از آن به “دفع مار.”

“در روز پس از حملات برخی از اعضای Juarez Cartel درگیر در حملات فرار به ایالات متحده نشان بین المللی طبیعت Juarez Cartel” طرح دعوی در دادگاه متحده است. “حتی پس از این قتل های Juarez Cartel همچنان به شرکت در تکرار اعمال تروریسم.”

در ژانویه مکزیکی دادستان نشان داد هفت مظنون بازداشت شده بود در ارتباط به قتل عام و سه نفر متهم شده بود با جرایم سازمان یافته مواد مخدر و جرائم. آن روشن نیست اگر هر گونه بودند به اتهام قتل.

بنیادگرای مورمون جوامع در شمال مکزیک سرچشمه در اواخر 1880 بوده و کارش با جریان اصلی کلیسا است. آن جوامع از نقل مکان به چیهواهوا و Sonora به تمرین چند همسری که ممنوع بود توسط کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران. آنها یک بار شامل قابل توجه مورمون ارقام مانند بهداشت ، میت رامنی بزرگ و پدر بزرگ, مایل, پارک رامنی. تعدد زوجات تا حد زیادی کمرنگ شده از خارج از شلیک جوامع است.

در سال 1924 آلما Dayer LeBarón تاسیس کلنیا LeBaron در مکزیک شهرداری از گلینا, Sonora—یکی از بسیاری از خانواده اجرا ترکیبات ایجاد شده توسط مورمون طرد از کلیسا. جریان اصلی کلیسا دارای بیش از 1 میلیون عضو در مکزیک ساخت این کلیسا بزرگترین جمعیت در خارج از ایالات متحده یک کلیسا سخنگوی تایید به The Daily Beast.

در حالی که کلیسای مورمون به رسمیت نمی شناسد کلنیا LeBaron بسیاری در جامعه—از جمله بیش از 5000 فرزندان آلما Dayer LeBarón—هنوز نظر خود را مورمون ها با توجه به وال استریت ژورنال. این LeBarón خانواده ثروت گرفتار شده توجه جرم و جنایت سازمان یافته و آنها را به اهداف از چندین غم انگیز حوادث با توجه به بی بی سی.

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>