زائران انجام نهایی حج مراسم

زائران انجام نهایی حج, آداب و رسوم

زائران همگرا در مینا دره در عربستان سعودی در روز جمعه برای شرکت در یک نمادین سنگسار شیطان, در مرحله نهایی حج.

عظیم جمعیت در سال های گذشته باعث مرگبار سرکشی در طول مراسم اما در این سال تنها 10,000 مسلمانان در حال بدست گرفتن بخشی پس از میلیونها بین المللی زائران محروم شدند.

در گرمای سوزان نمازگزاران ساخته شده راه خود را در سراسر مینا دره در نزدیکی مکه در غرب عربستان سعودی تحت مراقبت و مواظبت چشم از نیروهای امنیتی به صورت نمادین “تحقیر” شیطان است.

نقاب زائران چادری سفید و اجتماعی رعایت فاصله انداخت هفت سنگ هر کدام در یک ستون symbolising شیطان.

حج مقامات ارائه شده به زائران سنگریزه که sanitised برای محافظت در برابر این بیماری همه گیر.

جمعه نیز نشانه آغاز Eid-ul-Adha, جشن قربانی.

مسلمانان به طور سنتی, ذبح گوسفند برای سه روز تعطیلی در ادای احترام به حضرت ابراهیم و قربانی کردن یک گوسفند پس از خدا در آخرین لحظه در امان اسماعیل و پسرش.

به طور سنتی مصرف می کنند و برخی از گوشت و بقیه را به فقرا.

‘رویای به حقیقت می پیوندند

در سال گذشته اقدام عربستان در ممانعت از سفر به مینا و دیده می شد در تلویزیون دولتی رعایت نمازگزاران از پنجره بالا رفت.

اما معلوم نیست که آیا او می بازدید از این سال است.

پادشاهی 84 ساله حاکم در سمت چپ ریاض بیمارستان در پنج شنبه, مقامات گفت: پس از 10 روز اقامت در جایی که او تحت عمل جراحی برای حذف خود را از کیسه صفرا.

حج یکی از پنج رکن اسلام است و باید برای سفت مسلمانان حداقل یک بار در طول عمر خود است که معمولا یکی از بزرگترین تجمعات مذهبی.

اما رسانه های محلی گفت: تا به 10 ، 000 نفر در حال حاضر ساکن در انگلستان در حال شرکت در این سال مراسم در مقایسه با سال 2019 را جمع برخی از 2.5 میلیون نفر از سراسر جهان است.

حج وزارت بود در ابتدا گفت: حدود 1000 زائران خواهد شد مجاز است.

در روز پنج شنبه زائران مدرج کوه عرفات برای قرآن رسیتال و نماز را به کفاره برای گناهان خود را در آنچه که دیده می شود به عنوان نقطه بالا میرود.

“من خیلی خوشحال هستم برای انتخاب در میان میلیون ها نفر برای حج امسال” عربستان زائر Wedyan Alwah گفت: قبل از تنظیم کردن در صعود.

“عمر رویای من به حقیقت می پیوندند.”

آنها ساخته شده راه خود را به پایین کوه عرفات به اين قياس دیگر مقدس سایت که در آن آنها صرف شب قبل از مراسم سنگسار.

در سال های گذشته این مراسم بود بدون خطر نیست که میلیون ها نفر از زائران همگرا در یک فضای تنگ و سنگریزه اغلب از دست خود را خوانده شده را علامت.

ریاض مواجه نقد قوی در سال 2015 زمانی که برخی از 2,300 نمازگزاران خرد شد پایمال و یا خفه در مینا در مرگبارترین رم در جمع آوری ،

مقامات پس از تقویت ایمنی و امنیتی ،

اقدامات احتیاطی سلامت

پس از سنگسار مراسم زائران را به مسجد جامع در مکه برای انجام نهایی “طواف” و یا گردان از کعبه.

کعبه نقطه کانونی اسلام است که یک مکعب ساختار نسبت که مسلمانان در سراسر جهان دعا کنید.

این است که بخور در یک پارچه سیاه دوزی در طلا با آیات و شناخته شده به عنوان kiswa است که تغییر در هر سال در طول سفر حج.

حج آغاز شد و در روز چهارشنبه زمانی که زائران آورده بودند داخل مسجد در دسته های کوچک.

آنها راه می رفت همراه اجتماعی فاصله مسیرهای مشخص شده بر روی زمین در تضاد به حالت عادی دریای بشریت است که چرخش در اطراف کعبه در حج.

این زائران که همه تست شده برای این ویروس شدند و نیاز به قرنطینه می شود و قبل از حج به قرنطینه می شود و دوباره پس از آن مقامات گفت.

“اقدامات احتیاطی سلامت شده اند به طور کامل و با دقت اجرا در تمام مراحل” برای محافظت در برابر این بیماری همه گیر, حسین al-Sharif ارشد حاج رسمی به نقل از به نقل از رسانه های وزارت.

حج به طور معمول هزینه هزاران دلار برای زائران که اغلب ذخیره برای سال و همچنین تحمل لیست انتظار طولانی برای یک شانس برای حضور در.

اما در این سال دولت عربستان سعودی است و پوشش هزینه های تمام زائران ارائه آنها را با وعده های غذایی و اقامت در هتل و مراقبت های بهداشتی نمازگزاران گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>