پورتلند تبدیل به نقطه کانونی از زندگی ماده تظاهرات در امریکا, اما آن را به یک شکنجه تاریخچه وقتی که می آید به مسابقه


Black Lives Matter organizer Teal Lindseth leads protesters on July 23, 2020, in Portland, Oregon.
Black Lives Matter سازمان Teal Lindseth آگهی معترضان در 23 ژوئیه سال 2020 در پورتلند اورگان است.

نوح برگر/AP

  • پورتلند اورگان است در روزهای اخیر تبدیل به نقطه کانونی برای زندگی موضوع تظاهرات در ایالات متحده است.

  • این شهر باقی مانده است whitest شهر در آمریکا و تاریخچه مشکل نژادپرستی.

  • برای سال های بسیاری از ایالت اورگان نیز منع مردم از ورود به مرزهای خود و یک بار تا به حال بزرگترین KKK جمعیت در غرب رودخانه می سی سی پی.

  • این قوانین و سیاست ها منصرف بسیاری از مردم را از حرکت به اورگان. امروز هر دو پورتلند و اورگان باقی می ماند بسیار undiverse.

  • چند تن از اعضای پورتلند سیاه جامعه اند و در برابر خشونت در هفته های اخیر و می گویند سیاه زندگی جنبش شده است شرکت تصمیم گرفتند.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

زیر جورج فلوید مرگ در پورتلند یکی از بسیاری از شهرستانها در سراسر ایالات متحده به واکنش نشان می دهند با عظیم نژادی-عدالت تظاهرات.

بیش از دو ماه بعد پورتلند تظاهرات خشم در, حتی به عنوان آنها کاهش اندازه در بسیاری از جاهای دیگر.

برای بسیاری از این تعجب آور پس از اورگان شهر دیده می شود به عنوان یک کلیشه ساحلی لیبرال تحت محاصره.

اما در واقعیت پورتلند بوده است به نام “سفید شهر در امریکا” و ایالت اورگان مشکل تاریخ به استثنای مردم سیاه و سفید.

اورگان پس از ممنوع, مردم سیاه و سفید از مرزهای خود

در طول پیشگام عصر در قرن 19 اورگان دیده می شد به عنوان یک فانوس دریایی از امید برای بسیاری از آمریکایی ها امیدوار به رفتن به غرب و ایجاد یک زندگی بهتر. اما این چشم انداز را شامل نمی شود سیاه و سفید آمریکایی است.

در اورگان تاریخ اولیه نمایندگان مجلس با تصویب یک سری از به اصطلاح “خروج از قوانین” را به نگه داشتن مردم سیاه و سفید در خارج از خاک که بعدها دولت است.

برای اولین بار از این قوانین به تصویب رسید در سال 1844 توسط دولت موقت تعیین یک مهلت دو سال برای مردان و سه سال برای زنان به ترک خاک یا دیگری صورت عمومی شلاق با توجه به اورگان تاریخی جامعه (بهداشت حرفه ای).

ارضی مقننه تصویب دومین محرومیت قانون در سال 1849 که منع مردم از ورود و یا ساکن در اورگان به غیر از کسانی که در حال حاضر در منطقه است.

هدف از این قانون با توجه به بهداشت حرفه ای شد برای تضعیف سیاه ملوانان از پریدن کشتی از ترس که آنها را “در هم آمیختن با سرخپوستان القا به ذهن خود احساس خصومت نسبت به نژاد سفید.”

نهایی محرومیت قانون تصویب شد و در سال 1857 به عنوان اورگان شد تبدیل شدن به یک دولت بود و خود را در قانون اساسی کنوانسیون. در طول کنوانسیون قانونگذاران تصمیم در مورد اینکه آیا به یک دولت و یا نه و در حالی که آنها تصمیم به منع برده داری آنها نیز به تصویب یک قانون است که منع مردم از آمدن به دولت مالکیت یا قرارداد.

اورگان محرومیت قوانین تمام شد در نهایت لغو توسط اصلاحات مربوط به قانون اساسی ایالات متحده بودند و به ندرت اجرا در طول عمر خود اما “آنها در نظر گرفته شده و اثر دلسرد سیاه مهاجران” بهداشت حرفه ای می گوید در وب سایت خود را.

KKK رونق در اورگان و تحت تاثیر سیاست خارجه

در طول دهه 1920 کو کلاکس کلان رونق در اورگان که در آن تا به حال در مورد 35,000 اعضای بزرگترین گروه غرب رودخانه می سی سی پی با توجه به محلی ویلامت در هفته است.

کلان آشکارا راهپیمایی از طریق اورگان خیابان ها و برگزاری تظاهرات در پورتلند.

سفید-supremacist گروه بود به طوری که با نفوذ آن حتی به کمک حزب دموکرات Walter M. پیرس برنده باشند در سال 1923 با توجه به ویلامت در هفته است.

پس از آن پشتیبانی پیرس در مسابقه او حمایت خود را از لایحه نیاز به همه کودکان برای حضور در مدارس دولتی یک حرکت در نظر گرفته شده برای جلوگیری از کاتولیک آموزش و پرورش در دولت است. دیوان عالی کشور حکم داد که لایحه غیر قانونی سه سال بعد.

مردم سفید ساخته شده است آن را دشوار برای مردم سیاه و سفید به اجاره و یا زمین خود

با توجه به اطلس مردم سیاه و سفید نمی شروع به حرکت به اورگان به صورت جدی تا جنگ جهانی دوم ایجاد شده نیاز به shipbuilders در پورتلند. برای پاسخگویی به تقاضای جدید برای مسکن اجتماعی به نام Vanport ایجاد شده برای جمعیت زندگی می کنند.

برای تضعیف سیاه کارگران از اقامت دائم در پورتلند پس از جنگ اقتدار مسکن در نظر گرفته برچیدن Vanport.

اما فاجعه رخ داد ، در ماه مه سال 1948 رودخانه کلمبیا آب گرفتگی و محو Vanport در یک روز, کشته شدن حداقل 15 ساکنان در 18,500-جامعه قوی. سمت چپ این 6,300 سیاه ساکنان Vanport بی خانمان یک شبه.

پیدا کردن یک مکان جدید برای زندگی یک چالش بود. در سال 1919 ملک مدیره از پورتلند ایجاد یک کد اخلاق که منع ملکی و بانک ها از فروش یا دادن وام به nonwhite مردم برای خواص در محله.

با توجه به اطلس جامعه سیاه و سفید حوصلگی در اطراف برای سال ها به عنوان آنها را نگه داشته شدن تحت فشار قرار دادند در خارج از محله خود با توجه به نوسازی شهری تلاش و بعد از آن سفید gentrifiers.

People stand marooned on housetops in the community of Vanport, Oregon on May 30, 1948 while water swirls through debris of their town.
مردم ایستاده marooned در housetops در جامعه از Vanport اورگان در 30 مه سال 1948 در حالی که چرخش آب از طریق باقی مانده از شهر خود.

AP

پورتلند پلیس تاریخچه تبعیض

L. V. جنکینز که در خدمت به عنوان پورتلند رئیس پلیس برای 14 سال از سال 1919 بود یک بار تصویر با زیاد شدن اعضای کلن به عنوان به خوبی به عنوان شهردار این شهرستان با توجه به Gizmodo.

نیز وجود دارد یک سری از تیراندازی پلیس در پورتلند در 1970s اقیانوس اطلس گزارش شده است.

در سال 1981 تظاهرات پیاپی در این شهرستان پس از دو افسر پلیس قرار داده و چهار مرده possums در مقابل سیاه و سفید متعلق به کسب و کار به عنوان بخشی از یک نژادپرست شوخی با توجه به Multnomah County Library.

دو افسر از کار اخراج شدند شهر را پس از آن-کمیسر پلیس, Charles Jordan, که سیاه و سفید بود. اما افسران ابقاء ماه بعد زمانی که شهردار بود اردن جایگزین شده است.

Two white Portland police officers were fired after placing dead possum bodies outside of a Black-owned Portland business in 1981.
دو سفید پرتلند افسران پلیس اخراج شدند پس از قرار دادن مرده صاریغ بدن خارج از سیاه و سفید متعلق به پورتلند کسب و کار در سال 1981.

یوتیوب/mungen

‘در سفید شهر در آمریکا’

این عوامل منصرف سیاه مردم را از حرکت به اورگان در طول سال و در نتیجه دولت جای تعجب فاقد تنوع است.

با توجه به داده های سرشماری از جولای 2019, 77.1 درصد از Portlanders سفید در مقایسه با 5.8 درصد است که سیاه و سفید هستند. در سطح ایالت تقسیم بسیار بیشتر استارک — 86.7% به 2.2%.

در سال 2016 اقیانوس اطلس به نام پرتلند “سفید شهر در آمریکا است.”

برای جامعه کوچک از مردم که Portland, خود, خانه, تظاهرات باید پیچیده شده است.

متعدد محلی مردم سیاه و سفید شده اند صحبت کردن در برابر خشونت گفته پل جنبش شده است شرکت تصمیم گرفتند که توسط رادیکال معترضان.

در میان منتقدان بود سیاه و سفید پرتلند افسر پلیس که به نام بیشتر-سفید معترضان برای پرتاب توهین در خود و دیگر سیاه افسران پلیس.

“آن چیزی را می گوید زمانی که شما در یک سیاه زندگی موضوع اعتراض شما بیشتر اقلیت در پلیس طرف از شما در خشونت آمیز جمعیت و شما مردم سفید جیغ, سیاه, افسران” افسر Jakhary جکسون گفت: در اواسط ماه جولای.

در سال های اخیر پورتلند تبدیل به یکی از محبوب ترین شهرهای آمریکا برای حرکت به, اما هنوز هم بسیاری از این مردم سفید با توجه به اورگان دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی.

همراه با این دولت نگران تاریخ به معنی وجود دارد بسیاری از تغییرات در سمت چپ انجام دهید.

گسترش پوشش ماژول: سیاه و سفید-زندگی-ماده-ماژول

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>