پرنس ویلیام سلطنتی کارکنان هرگز اجازه می دهد تا او را برای اجرای رسمی خود در توییتر حساب

پرنس ویلیام سلطنتی کارکنان هرگز اجازه می دهد تا او را برای اجرای رسمی خود در توییتر حساب

ملکه قوانین مربوط به استفاده از رسانه های اجتماعی برای کاخ باکینگهام همواره بسیار ساده و دقیق و حتی شاهزاده ویلیام دور می شود و با شکستن هر یک از این محکم اجرا قوانین.

در مصاحبه اخیر خود را برای بزرگ سیاه و سفید دیک پیتر کراوچ پادکستشاهزاده صحبت کرد و در طول در مورد توییتر خود حضور به سابق بازیکن فوتبال است.

پس مراقب باشید کاوش, Prince William اعتراف کرد که او هیچ کنترلی بر کاخ کنزینگتون حساب رسمی توییتر و ادعا کرد که کارکنان خود همواره در تلاش است تا “عمدا نگه داشتن [او را] دور” از حساب رسمی.

مردم گزارش می دهد که اگر چه به دست آوردن کنترل از حساب رسمی توییتر بسیار سخت شاهزاده Willaim موفق به دزدکی حرکت کردن در چند توییت در طول سال. یکی از قابل توجه ترین ساخته شده بود که لیورپول برنده نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر بارسلونا در سال 2019.

او تصریح کرد: صحنه ادعا “زمانی که لیورپول انجام داد که شگفت انگیز [بازی برابر بارسلونا] من روان من برداشت توییتر چیز و من فقط آن نوشته شده.”

وی افزود: “این شگفت انگیز بازی. من به معنای واقعی کلمه دور توسط آن دمیده. این یکی از بهترین بازی های فوتبال من تا کنون دیده ام. و من به طور کامل از کنترل خارج شده و من فقط رفت, ‘جیر جیر که آن را دریافت کند. آن را در اینجا!'” به عنوان غیر مجاز “خارج از کنترل” توییتهایی رفتن آن بسیار خفیف: “خوب انجام می شود لیورپول – یک نتیجه باور نکردنی, چه, باز گشت! W.”

او همچنین ادعا کرد که او به طور تصادفی می شود میل به پست در صفحه توییتر اما عمیق ترین خارش رخ می دهد که استون ویلا برنده هر مسابقه فوتبال است.

“تقریبا هر ویلا بازی ما برنده آن نبوده است بسیاری از این فصل من شده است در تلاش برای دریافت نگه دارید از آن را,” او گفت:. “آنها آن را از من دور کن. من باید آنها را به مبارزه برای آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>