عربستان سعودی کشورهای اروپایی علامت ‘اجتماعی فاصله’ Eid-ul-Adha

عربستان سعودی کشورهای اروپایی علامت ‘اجتماعی فاصله’ Eid-ul-Adha

عربستان سعودی و کشورهای اروپایی و همچنین امارات متحده عربی اندونزی و مالزی در جشن عید-ul-Adha امروز در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در اندونزی مردم ملبس به ماسک صورت و تا به حال خود را در درجه حرارت بررسی می شود به عنوان آنها وارد مسجد برای انجام نماز در مساجد.

این کشور مذهبی وزارت خواسته مساجد برای کوتاه کردن تجمعات در این سال در حالی که بسیاری از مساجد لغو مراسم سنتی که در آن دام است ذبح و گوشت توزیع شده به جامعه است.

در عربستان سعودی عید فطر نماز ارائه شد در Masjid-e-Nabvi و مسجد جامع در مکه بعد از زائران صرف تمام شب را در کوه عرفات نماز خواندن در Muzdalifa.

حجاج نقل مکان کرد به مینا در صبح روز جمعه که در آن آنها را انجام سنگسار شیطان در Jamarat Al-Aqba قربانی کردن حیوانات, تراشیدن سر خود و پس از ترک مکه برای انجام طواف Al-Ifada و سای.

ابوظبی, ولیعهد شیخ محمد بن زاید آل نهیان همچنین تمدید عید تبریک به مناسبت جشنواره است.

“به مناسبت Eid Al Adha ما تبریک می گویم امارات متحده عربی رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور, حاکمان و مردم در امارات متحده عربی. ما به خصوص گسترش خواسته های ما به ما خط مقدم قهرمانان شهدا کودکان و خانواده ها. یک برکت و مرفه عید برای همه,” او گفت:.

در ترکیه مردم با تجمع در مقابل ساختمان ایاصوفیه برای Eid ul Adha, نماز اول وقت, گرفته است از محل ساختمان reconverted به یک مسجد در اوایل این ماه.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان در پیام خود به مناسبت عید ستایش این کشور در مبارزه با کروناویروس و ترغیب شهروندان به رعایت اجتماعی فاصله قوانین به عنوان آنها مشخص شده این جشنواره است.

“من آرزو می کنم Eid-ul-Adha را ممکن است آرامش را به قلب ما خوب بودن به کشور ما و صلح را به جهان ما. عید فطر مبارک!,” اردوغان در بیانیه ای گفت.

“متاسفانه در این سال ما شاهد Eid-ul-Adha با غم و اندوه پس از حج انجام خواهد شد در صورت محدود با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. انشاءالله سال آینده میلیون ها نفر از مسلمانان را یک بار دیگر نگاهی به کعبه مقدس است و سرزمین مقدس با عشق و شور و شوق و شادی” او به نقل از به نقل از خبرگزاری آناتولی.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در پیام خود گفت: “Eid-ul-Adha یکی از مهم ترین مسلمان تعطیلات و زمان به تأمل در درس فداکاری و ارزش خدمات شفقت و خیریه.”

“در این مناسبت مهم مسلمانان معمولا جمع آوری با خانواده و عزیزان به دعا به اشتراک گذاری وعده های غذایی جشن ارائه مواد غذایی به کسانی که در نیاز و شكر نعمت در زندگی است. در این سال به عنوان ما همچنان به مبارزه با COVID-19 همه گیر و به دنبال دستورالعمل های بهداشتی برای نگه داشتن هر یک از دیگر و جوامع ما امن جشن خواهد نگاه های مختلف – به خصوص برای کسانی که قادر به شرکت در زیارت” او گفت:.

“با این حال ارزش در قلب Eid-ul-Adha هرگز مهم تر بوده است. آن است که آیا حمایت از یک موسسه خیریه محلی که وجود دارد برای همسایگان و یا کمک به کسانی که بیشتر در معرض خطر مسلمان کانادایی در ادامه به ما نشان می دهد آنچه در آن به معنی در خدمت جامعه ما,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de