مغلوب ساختن پیشی جستن شناور به تأخیر انداختن انتخابات, اما او نمی تواند انجام دهد که

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه نشان می دهد که تا سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری باید به تعویق افتاد و ادعا می تواند رسیده برای تقلب.

“با جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری (نه رای گیری غایب است خوب) 2020 خواهد بود که نادرست و جعلی انتخابات در تاریخ” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “این خواهد بود که یک خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا. تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???”

رئیس جمهور نمی تواند به طور یک جانبه تغییر تاریخ انتخابات ریاست جمهوری است که در نوامبر. 3 این سال است.

NBC News ریاست جمهوری مورخ مایکل Beschloss توییتی که شده است وجود دارد هرگز یک تلاش موفق برای به تاخیر انداختن آن است.

در اوایل صبح تهمت توییتی که پست الکترونیکی-در رای گیری که “در حال حاضر اثبات می شود یک فاجعه فاجعه است.”

“حتی تست مناطق راه. این Dems صحبت از نفوذ خارجی در رای دادن, اما آنها می دانند که پست الکترونیکی-در رای گیری یک راه آسان برای کشورهای خارجی برای ورود به مسابقه. حتی فراتر از آن وجود ندارد و تعداد دقیق!” او در توئیتر خود نوشت.

منتقدان ابراز نگرانی از این که مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار دهید برای سال 2020 انتخابات به تاخیر میان coronavirus بیماری همه گیر. در یک خانه قضائیه جلسه کمیته پنج شنبه, دادستان کل لایحه بر خواسته شده بود اگر یک رئیس جمهور می تواند تغییر تاریخ انتخابات.

“من نگاه نمی به این سوال در قانون اساسی” بر گفت.

در حالی که ایالات متحده قدرت خود را به تاخیر اولیه انتخابات تنها کنگره می تواند تغییر تاریخ برای انتخابات عمومی برای رئیس جمهور به این دلیل که قانون اساسی به کنگره این قدرت را به مجموعه کلی انتخابات تاریخ.

از سال 1845 کنگره مورد نیاز انتصاب ریاست جمهوری انتخاب کنندگان (شرکت در انتخابات در هر کشور) را در روز سه شنبه بعد از اولین دوشنبه ماه نوامبر که در این سال نوامبر است. 3.

در ضمن تاریخ انقضا از رئیس جمهور تنظیم شده است که در قانون اساسی است و Jan. 20.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری هشدار داد در ماه آوریل که تهمت سعی خواهد کرد برای به تعویق انداختن انتخابات آینده “با برخی از دلایل که چرا آن را نمی تواند برگزار شد” در روز برنامه ریزی شده.

وقتی پرسیده شد که در مورد بایدن نظر چند روز بعد تهمت رد این ایده گفت: “من هرگز حتی فکر تغییر تاریخ انتخابات. چرا باید این کارو کنم ؟ نوامبر 3rd. این تعداد. من نگاه به جلو به آن انتخابات است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن از برافراشته در برابر پست الکترونیکی-در رای گیری در حالی که دموکرات ها گفته اند که آنها می خواهند به گسترش آن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که می تواند به جلوگیری از بسیاری از رای دهندگان از لحاظ جسمی رفتن به پای صندوق های رای به صندوق های رأی رفتند. در ماه ژوئن گفت که “بزرگترین خطر” برای انتخاب مجدد او به چشم انداز افزایش پست الکترونیکی-در رای گیری و اینکه آیا او می تواند برنده شدن در پرونده های حقوقی برای جلوگیری از گسترش آن است.

چند دموکرات ها در روز پنج شنبه بلافاصله ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت شناور ایده به تأخیر انداختن انتخابات با این استدلال که او در تلاش برای منحرف کردن توجه و دور از دست زدن به او از coronavirus.

“مردمی نمی طعمه را در اینجا. مغلوب ساختن پیشی جستن صفر قدرت به تاخیر انداختن انتخابات” توییتی تشکر. جیم Himes کانکتیکات. “اما او می خواهد به بحث در مورد آن. این است که وقت خود را آزمایش راه برای رسیدن شما به تمرکز بر روی 150,000 مرده آمریکایی و یک اقتصاد در سقوط آزاد. تا حد زیادی به دلیل نادانی.”

Rep. Rick Larsen از ایالت واشنگتن در توئیتر خود نوشت: “Prez هیچ قدرت برای به تاخیر انداختن انتخابات است. یکی بیشتر سعی در پرتاب براق توپ در خارج وجود دارد برای منحرف کردن توجه از: بی منطق دست زدن به همه گیر; نادیده گرفتن اینتل در نعمت; ویرانگر اقتصادی اعداد; عدم اقدام و یا قصد دارید در آینده COVID-19 امداد بسته است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>