Charli D’amelio رنگ آبی رگه در زیر شدید جراحی بینی

سلام به Charli D’amelio را آبی جدید ‘انجام دهید! 16-year-old Infinite احساس شناخته شده است برای او امضا, سبزه, قفل و او را قاتل رقص حرکت می کند. اما کانکتیکات بومی رسما چاشنی مدل موهای او را با اضافه کردن برخی از بیانیه-ساخت رنگ.

رسانه های اجتماعی ستاره در زمان به Instagram در جمعه 31 جولای برای به اشتراک گذاشتن یک سری از عکسهای جدید آبی رگه شده اند که رنگ در underlayer از شانه ظهر باب. در همراه عنوان او smugly نوشت: “اعلام کرد.”

در عکس های جامعی در آنچه به نظر می رسد اتاق خواب خود را ، Morphe لوازم آرایشی شریک دون صورتی کراوات رنگ محصول بالا و شلوار جین آبی و یک scrunchie. اما طرفداران نیست بنابراین علاقه مند به مد است. به جای آنها رفت و وحشی بیش از خنک مو را تغییر دهید.

“ما شما را دوست دارم!!!” یک هیجان زده فن اظهار نظر در Instagram post. “این به نظر می رسد شگفت انگیز 💕💕.” فرد دیگری می گوید: “OMG تو مو به نظر می رسد بسیار جذاب💙💙💙.”

Charli D’Amelio Adds Blue Streaks to Her Brunette Hair After Nose Surgery
حسن نیت ارائه میدهد از Charli D’Amelio/Infinite

جدید هالیستر “Jeanealogist” نیز به اشتراک گذاشته شده فیلم از موهای او قرار ملاقات با کانکتیکات مبتنی بر hairstylist, گرتا Veshta. با توجه به نقاش را Instagram صفحه او شناخته شده برای مو خود را هنر و آثار در Jaafar Tazi سالن.

“با تشکر از شما @gretveee برای بیمار مو جدید!!!!” D’amelio زیر نویس the Infinite تصویری که اسناد کل مو رنگرزی روند. به نظر می رسد به عنوان هر چند نقاش تا به حال به سفید کننده قطعات مجری تیره مو قبل از رنگرزی آن آبی است.

D’amelio مو تغییر می آید در پی او جولای, جراحی بینی که او شفاف در مورد این ویدئو به اشتراک گذاری پلت فرم. ستاره اعتبارات جدید-و-بهبود بینی که از بورلی هیلز, رینوپلاستی, جراح, دکتر Kanodia.

در ماه آوریل گذشته رقصنده به او گفت پیروان چرا او داشتن عمل جراحی بینی. “سرگرم کننده داستان زمان پس از من شکست من بینی در ماه اوت و پس از آن من تا به حال مشکلات تنفسی در سوراخ بینی سمت راست” او هنوز توییتی. “من قرار بود برای عمل جراحی در ماه نوامبر و برای رفع آن, اما پس از آن من شروع به داشتن مشکلات در سوراخ بینی سمت چپ و در حال حاضر من به سختی می تواند نفس کشیدن از بینی من در همه.”

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de