Coronavirus: اتحادیه اروپا رکورد رکود اقتصادی در میان تازه عفونت

Coronavirus: اتحادیه اروپا رکورد رکود اقتصادی در میان تازه عفونت

پاریس: ویرانگر اقتصادی ریخت و در روز جمعه به سازمان ملل شمارش هزینه تلاش برای مهار بیماری همه گیر کوروناویروس حتی به عنوان تازه خوشه مجبور کشورها از جمله بریتانیا برای قرار دادن ترمز در بازگشت به حالت عادی.

شش ماه پس از سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد یک اورژانس جهانی رمان coronavirus آلوده بیش از 17 میلیون نفر کشته و نزدیک به 674,000 به گفته خبرگزاری فرانسه شمارش.

به عنوان جهانی روزانه موارد رویکرد 300,000, علامت, تاثیر احساس بودن در هر حوزه از زندگی با انتخابات به تعویق افتاد در هنگ کنگ — آخرین ضربه به آن دموکراسی فعالان و سالانه مسلمان حج و زیارت در عربستان سعودی انجام شده اساسا با کاهش تعداد.

در نشانه ای از تجارت آف مجبور بودن در دولت بریتانیا تحمیل مستندات جدید در چند شمالی شهرستانهای جمعه فقط به عنوان اروپای غربی اعلام تاریخی اقتصادی اسلامپ که شده کابوس حالات در آغاز سال است.

فرانسه اقتصاد قرارداد با 13.8 درصد در ماه آوریل تا ژوئن سه ماهه معکوس شبیه ویرانی در اسپانیا (18.5%) پرتغال (14.1 درصد) و ایتالیا (12.4%).

اروپا به عنوان یک کل را دیدم محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) سقوط 12.1 درصد در منطقه یورو و با 11.9 درصد در سراسر اتحادیه بلوک.

“این تکان دهنده, رها, اما به طور کامل قابل فهم به عنوان اقتصاد بسته شد برای یک دوره قابل توجه” اشاره کرد برت Colijn ارشد اقتصاددان در بانک ING.

در ضمن در ایالات متحده — به بزرگترین اقتصاد جهان و سخت ترین ضربه ملت — بیکاری آمریکایی ها بودند که فرح برای پایان دادن به بیکاری پرداخت پس از کنگره موفق به رسیدن به یک معامله در گسترش مزایای.

این درست یک روز پس از ما, نوشته شده در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی کاهش 9.5% از مدت مشابه در سال پیش, بدترین آن را ثبت کرده بودند.

روز جمعه در کشور ثبت 1,442 جدید مرگ و میر در نظر گرفتن آن به طور کلی مرگ و میر به 153,268.

میلیارد دلار داروسازی معاملات

یک بخش است که در تلاش است دارو به عنوان جهان پین امید خود را در مسابقه برای واکسن.

داروسازی غول سانوفی و GSK اعلام کرد آنها را دریافت تا $2.1 میلیارد دلار از دولت آمریکا به منظور توسعه یک COVID-19 واکسن.

شرکت سانوفی نیز رخ داد یک توافق با اتحادیه اروپا برای 300 میلیون دوز اگر درمان با این نسخهها کار.

و ما-آلمانی داروسازی تیم از Pfizer و BioNTech امضا مقابله با ژاپن به ارائه 120 میلیون دوز از واکسن خود را مدعی.

آنها را نگه داشته و حجم معامله تحت کاری ادامه داده اند اما دولت آمریکا به تازگی قرار داده و هزینه 100 میلیون دوز از این شرکت تقریبا در $2.0 میلیارد دلار است.

اما بسیاری از کسب و کار در سقوط آزاد با شرکت هواپیمایی کنگلومرا IAG, صاحب, بریتیش, ایرویز, ارسال, نیمه اول از دست دادن 3.8 میلیارد یورو ($4.5 میلیارد دلار) و بانک NatWest کشویی به قرمز در حالی که هواپیمایی هلندی KLM و کرون ساز کامیون اسکانیا در هر گفت: آنها ریختن 5000 شغل.

تازه مستندات

در حالی که سخت اروپایی مستندات موثر بودند در آوردن موارد و مرگ و میر تحت کنترل یک چشم انداز مثبت در موارد به معنی محدودیت هستند به مراتب بیش از, حتی اگر آنها را تبدیل به بیشتر موضعی و خاص است.

بریتانیا آخرین به تحمیل اقدامات جدید جمعه, ممنوعیت های مختلف خانواده ها از ملاقات در داخل خانه در سراسر, Greater Manchester, و بخش هایی از Lancashire and Yorkshire.

با جمعیت مسلمان در این مناطق ممنوع شد دردناکی به پایان رسیده و در آستانه عید-ul-Adha جشنواره است.

“ما این اقدام با قلب سنگین اما ما می توانید ببینید افزایش نرخ COVID در سراسر اروپا و مصمم به انجام هر کاری که لازم است برای نگه داشتن مردم در امن” بریتیش وزیر بهداشت مت Hancock گفت در توییتر.

بریتانیا نیز با تاخیر برنامه ای برای بازگشایی قمار بازی بولینگ کوچه و اسکیت rinks با توجه به شروع در روز شنبه در حالی که همچنین قرار دادن به از سرگیری برنامه های داخل سالن اجرای برنامه ها و افزایش جمعیت ورزشگاه.

مقدس حج و زیارت در عربستان سعودی برگزار شده است با 10000 مسلمان وفادار مجاز به جای آن از حدود 2.5 میلیون دلار است که با حضور سال گذشته است.

زائران آورده بودند در دسته های کوچک به مکه به مسجد راه رفتن در امتداد مسیرهای مشخص شده بر روی زمین در تضاد به حالت عادی دریای بشریت است که چرخش در داخل دیواره های آن است.

آلمان اضافه شده سه, شمال, اسپانیایی مناطق به لیست خود را از معرض خطر مقصد از جمله نقاط توریستی بارسلونا و سواحل کوستا Brava معنی کسی که از این مناطق را مجبور به تولید یک منفی coronavirus آزمون و یا رفتن به قرنطینه برای 14 روز.

دانمارک معکوس آن موضع در ماسک صورت معرفی آنها در حمل و نقل عمومی در حالی که کلمبیا بازدید از 10 ، 000 مرگ و میر.

“این بیماری همه گیر است که یک بار در یک قرن بحران بهداشتی اثرات آن احساس خواهد شد برای دهه های آینده” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus روز جمعه گفت در جلسه بررسی وضعیت شش ماه پس از اعلام یک اورژانس جهانی.

Tedros هشدار داده است که افراد جوان باید تلاش بیشتری برای جلوگیری از گسترش این بیماری و یک مطالعه جدید دریافتند که صدها نفر از کودکان در عراق و گرجستان به حال قرارداد این ویروس در یک اردوگاه تابستانی در ماه گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>