ایران نمی خواهد مذاکره خواهد کرد که تنها به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن: Khamanei

ایران نمی خواهد مذاکره خواهد کرد که تنها به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن: Khamanei

تهران: رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای روز جمعه گفت که رییس جمهور سیاست تحریم شکست خورده بود و ایران باز خواهد شد و مذاکرات با ایالات متحده که تنها به نفع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

چندین دهه تنش میان تهران و واشنگتن را به شدت افزایش یافت در سال گذشته با دشمنان قسم خورده ظاهر می شود چندین بار برای رسیدن به آستانه جنگ.

تنشها در حال افزایش است, پس از سال 2018 زمانی که صدای شیپور عقب نشینی ایالات متحده از یک نقطه عطفی توافق هسته ای و یک جانبه reimposed فلج کننده تحریم.

“شکی نیست که تحریم ها یک جرم و یک ضربه از آمریکا به ایران گفت:” آیت الله علی خامنه ای در یک سخنرانی تلویزیونی.

“اما هوشمند ایرانی ساخته شده است که بهترین استفاده را از این حمله, این دشمنی و بهره مند… با استفاده از تحریم به عنوان ابزاری برای افزایش ملی اعتماد به نفس.”

خامنه ای گفت: غربی “فکر می کنم مخازن اعتراف است که حداکثر فشار (سیاست) از تحریم و ما به زور موفق شده است نیست.”

2015 معامله بین تهران و قدرت های بزرگ وعده داده شده رهایی از تحریم ها در ازای محدودیت برنامه هستهای ایران.

پس از رها کردن توافق ایالات متحده reimposed تحریم ها بر ایران حیاتی صادرات نفت و دسترسی به آن به بین المللی سیستم بانکی و تحت فشار متحدان و رقبای یکسان به سقوط در خط.

ایران پاسخ در تلاش برای افزایش آن صادرات غیر نفتی به ویژه به کشورهای همسایه.

“این باعث شده است که اقتصاد کشور به طور طبیعی کمتر متکی به نفت” خامنه ای گفت: این توسعه در یک نور مثبت است.

خامنه ای را محکوم کرد اوباما خواستار باز جدید مذاکرات با ایالات متحده گفت که او نمی خواهد به توافق برسند جلسات که با هدف تنها در تقویت تهمت انتخابات امیدوار است.

81-سال حتی به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “مرد”, حتی اگر او هفت سال بزرگتر از رئیس جمهور ایالات متحده.

“این پیرمرد اتهام او ظاهرا برخی از تبلیغات استفاده از مذاکرات با کره شمالی. در حال حاضر او می خواهد به استفاده از (توافق با ایران) برای (نوامبر 3 ریاست جمهوری ایالات متحده) انتخابات است.”

خامنه ای گفت که در بازگشت کرد و از ما تقاضا خواهد: “کاهش دفاعی خود را با قابلیت نابود کردن خود را قدرت منطقه ای و دادن حیاتی صنعت هسته ای.”

“هیچ منطق دیکته دادن به متجاوزان خواسته,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>