ایتالیا سفر مربوط به 1 در 4 اولین ویروس موارد خارج از چین: مطالعه

ایتالیا سفر مربوط به 1 در 4 اولین ویروس موارد خارج از چین: مطالعه

پاریس: افرادی که در حال بازدید از, ایتالیا, اختصاص بیش از یک چهارم از اولین موارد گزارش شده از جدید کروناویروس در خارج از چین با توجه به یک مطالعه جدید که اکثر اولیه عفونت در ارتباط بودند فقط به سه کشور.

محققان از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری استفاده عموم در دسترس اطلاعات برای ردیابی اولیه گسترش COVID-19 به ده ها تن از کشورها را تحت تاثیر قرار در 11 هفته قبل سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد و آن را یک بیماری همه گیر.

آنها دریافتند که 27 درصد از اولین موارد گزارش شده بودند مردم را با لینک های سفر به ایتالیا, در حالی که 22 درصد بوده است به چین و 11% سفر کرده بود از ایران.

“یافته های ما نشان می دهد که سفر از فقط چند کشور با قابل توجهی SARS-CoV-2 انتقال ممکن است کشت اضافی شیوع بیماری در سراسر جهان قبل از خصلت از COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس سال 2020 گفت:” CDC فاطمه داوود که co-led پژوهش.

مطالعه منتشر شده در مجله لانست بیماری های عفونی در این هفته نشان داد که به طور کلی سه چهارم از موارد برای اولین بار در کشورها را تحت تاثیر قرار در ارتباط بودند به سفر اخیر.

دیگر موارد اولیه شد و مسافران از جنوب شرقی آسیا و اروپا و آفریقا و آمریکا.

محققان به بررسی گزارش آنلاین از سلامت وزارتخانه ها و سایر سازمان های دولتی وب سایت های رسانه های اجتماعی خوردها و مطبوعات برای کسب اطلاعات در مورد اول و اوایل شیوع است.

انتقال خوشه

بیش از 17 میلیون نفر تا کنون ثبت شده در سراسر جهان از این ویروس برای اولین بار پدید آمده در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

گسترش آن باعث چین به قرنطینه میلیون ها نفر از مردم در ماه ژانویه است.

روز قبل از این بیماری همه گیر اعلام شد در مارس 11, شمال ایتالیا رفت و مستند به سرعت توسط سایر نقاط کشور.

این مطالعه همچنین نگاه فنی در اوایل گسترش عفونت شناسایی خوشه 101 — شامل 386 موارد — در 29 کشور در طول دوره قبل از همه گیر اعلام شد.

سه چهارم از این بودند نسبت به نسبتا محدود خانواده انتقال با میانگین 2.6 موارد در هر خوشه ،

11 خوشه های مربوط به گردهمایی جامعه — به عنوان مثال تور گروه های مذهبی, جلسات و مهمانی های شام شدند در ارتباط با اندازه سطح بیشتری از عفونت با 14.2 موارد به طور متوسط در هر خوشه.

انتقال غیر بهداشتی محل کار همراه بود با متوسط 4.3 موارد در هر خوشه محققان گفت که این یافته ها حمایت اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان وسیله ای برای متوقف کردن گسترش.

نویسندگان هشدار داد که برای اولین بار تایید موارد ممکن است به طور واقعی آغاز یک کشور را شیوع داده شده و تفاوت در کشورهای مختلف توانایی تشخیص ویروس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de