کامالا هریس گزارش شده است که از دست دادن علاقه در وضعیت پر سر و صدا بایدن veepstakes. در اینجا به همین دلیل است.


Democratic presidential hopefuls Former Vice President Joe Biden (L) and California Senator Kamala Harris (R) speak while Vermont Senator Bernie Sanders walks by after the third Democratic primary debate.
دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن (L) و سناتور کالیفرنیا کامالا هریس (R) صحبت می کنند در حالی که ورمونت سناتور برنی ساندرز پیاده روی پس از سوم دموکراتیک اولیه بحث است.

رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ

  • درام اطراف یک نامزد معاونت انتخاب کنید چیزی جدید است اما جو بایدن سن اوج توجه خود را در بلندی های تصمیم گیری.

  • سناتور. کامالا هریس بوده است مورد علاقه برای nod برای مدتی هر دو در سیاسی پچ پچ و شرط بندی بازار.

  • اما یک سری از مقالات گزارش شک و تردید برخی در بایدن درونی دایره — به خصوص پس از یک جلسه بین هریس و یکی از بایدن را مورد اعتماد ترین خواص سابق بهداشت ، کریس داد — قرار داده هریس در یک موقعیت مخاطره آمیز.

  • چلیپا از این موضوع بر می گردد به ماه ژوئیه گذشته زمانی که هریس اجرا ویروسی نقد بایدن در اول بحث اولیه و یا چه بایدن خواهر و سابق دیرین مدیر کمپین به عنوان “تی شرت لحظه.”

  • با بسیاری از انگیزه ها در بازی این است آنچه شما نیاز به دانستن در مورد هریس’ ایستاده به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا همسر و چرا او ممکن است کار.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سناتور. کامالا هریس در نظر گرفته شده توسط بسیاری از صاحب نظران به مورد علاقه برای تبدیل شدن به جو بایدن همسر در حال اجرا برای مدتی.

در عین حال چند گزارش اخیر را به نقل از منابع رله شک و تردید از بایدن داخلی, دایره, در مورد هریس و گزینه های دیگر مانند سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس یا تشکر. کارن باس — هر دو با تجربه گسترده در پایتخت کشور — دیده می شود سهام خود را افزایش است.

طرفداران برنج و باس تبلیغ عدم جاه طلبی های سیاسی به عنوان نقاط قوت برای هر کدام از آنها در خدمت به عنوان یک وفادار VP انتخاب کنید که همچنین می توانید پیشنهاد خود را در سیاست تخصص در کاخ سفید — مفهوم ضمنی این معنی آنها را نمی توان انگیزه های بالقوه اجرا در سال 2024 یا 2028 مانند هریس ممکن است.

بنابراین دقیقا همان چیزی است که در اینجا و از کجا هریس ایستاده ؟

درام و راز از یک پتانسیل VP انتخاب باعث می شود فرآیند رسیده با کنایه و شایعات در مطبوعات.

در نزدیکی صورت روزانه قرار های مورد علاقه می تواند نوسان از یک نامزد را به دیگری. دلایل چرا unflattering جزئیات بر روی یک نامزد و یا دیگر شایعات در حال بیرون آمدن در یک زمان خاص می تواند گیج کننده برای کسانی که به دنبال حماسه از دور.

وقتی که می آید به هریس, چلیپا از جنگ تقسیم شده است بین دو مکان در زمان: اولین تلویزیونی دموکراتیک اولیه بحث ژوئیه گذشته و 2024 ریاست جمهوری.

همانطور که برای کسانی که این گزارش را رزرو در مورد هریس چیز کمی murkier اما تنها تعداد کمی از خواص نزدیک به بایدن در حال آنهایی که به تماشای.

این چیزی است که کامالا, درام, همه چیز در مورد.

‘درونی دایره’

Former Vice President Joe Biden (C) arrives with wife Jill Biden (R) and sister Valerie Biden Owens (L) at a Super Tuesday campaign event at Baldwin Hills Recreation Center on March 3, 2020 in Los Angeles, California.
معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن (C) می رسد با جیل بایدن (R) و خواهر والری بایدن اونز (L) در سه شنبه رویداد کمپین در بلدوین تپه مرکز تفریح و سرگرمی در 3 مارس سال 2020 در لس آنجلس ،

ماریو تاما/گتی ایماژ

بزرگ داستان این هفته بوده است در مورد یک جلسه هریس تا به حال با یکی از بایدن نزدیک ترین مشاوران و بهترین دوستان سابق بهداشت ، کریس داد.

داد که دفاع و پشتیبانی Dodd-Frank وال استریت لایحه اصلاحات پس از بحران مالی 2008 و یکی از چهار عضو در بایدن رسمی معاون ریاست جمهوری انتخاب کمیته.

76 سال بنا به گزارش ها تا به حال تردیدی بیش هریس نشان دادن هیچ “ندامت” برای رفتن پس از بایدن در بحث بر مخالفت خود را به دولت فدرال موظف bussing با سناتور کالیفرنیا گفتن Dodd “این سیاست است.”

که ویروسی لحظه در اطراف محور هریس به چالش کشیدن بایدن برای مخالفت با دولت فدرال موظف سیم کشی, نقشه کشی شخصی او داستان را به مخلوط توصیف چگونه bussing اجازه او را برای رفتن به یک مدرسه بهتر.

“وجود دارد یک دختر کوچک در کالیفرنیا بود که در بخشی از طبقه دوم به ادغام خود را در مدارس دولتی و او bused به مدرسه هر روز” هریس گفت: بایدن. “که دختر کوچک من بود. بنابراین من به شما بگویم که در این موضوع نمی توان آن را یک فکری بحث در میان دموکرات ها.”

بایدن و هریس بعدها به نظر می رسد به دفن تبر ظاهر می شود حتی یار در ساعات اولیه قبل از هریس کاهش یافته و در نهایت تایید و بایدن.

در عین حال Dodd جلسه با Harris, اولین گزارش سیاسی ظاهرا رفت و آنقدر ضعیف است که آن را نشان داد “مشروط از دموکرات ها که در حال لابی کردن در برابر هریس برای VP — برخی از خصوصی برخی آشکارا” با توجه به سیاست.

داد به دنبال یک عذرخواهی جدی برای آنچه که او بنا به گزارش شرح داده شده به عنوان یک بحث “حیله” که “ارزان شد” با توجه به سیاست به جای گرفتن هریس’ که بایدن گذشته مواضع عادلانه بود بازی.

آیا هریس می تواند اعتماد معاون بایدن و یا قرار دادن خود را از جاه طلبی های سیاسی اولین چیزی بود که داد و دیگران در بایدن درونی دایره به عنوان به خوبی به عنوان برخی از اهدا کنندگان نگران سیاسی گزارش شده است.

هریس’, امانت, بود, بنا به گزارش این موضوع Dodd شد بیشتر در مورد بیرون آمدن از جلسه اما منتقدان باید پرسید که چرا یک septuagenarian سفید باید خیلی نوسان بیش بایدن چیدن یک زن از رنگ خود را در حال اجرا همسر.

جنسيت و گرايشات نیز در بازی با معانی متفاوت از جاه طلبی و وفاداری به طور بالقوه کار در برابر هریس به عنوان یک زن در سیاست است.

هنوز تحت رادار دو زن نیز در بایدن را به معاونت تصمیم گیری و نه در مقام کمیته انتخاب.

یکی بایدن همسر جیل بود که در رکورد به عنوان بسیار مهم از هریس’ حمله خواستار آن را “مانند یک پانچ به روده” قبل قابل توجه تر آشتی جویانه تن که هر دو بر روی صحنه ظاهر شد و با هم در میشیگان در ماه مارس.

بایدن گفته او اغلب با مشورت همسر خود را در تصمیم گیری های مهم است, و آن را سخت به عنوان خوانده شده که در آن او می ایستد در هریس با وجود تلاش های کمپین به نوبه خود صفحه هنگامی که سناتور کالیفرنیا تایید او.

مهم دیگر رقم در بایدن درونی دایره خواهر والری بایدن اونز.

Archival photo of Joe Biden and his sister, Valerie Biden Owens.
آرشیوی از عکس های جو بایدن و خواهر والری بایدن اونز.

ایرا Wyman/sygma در via Getty Images

بایدن اونز led هر یک از مبارزات سیاسی تا زمانی که این یکی از دولت های دانشجویی به تمامی هفت از سنا اجرا می شود و حتی خود را در سال 1988 و 2008 ریاست جمهوری مناقصه.

او حامل بسیاری از همان رفتار او را به عنوان برادر و نشان می دهد واضح تر آرنج در دنباله از درگیری بیشتر-مخالف بایدن.

به زمانی که من در نیوهمپشایر کار به عنوان خبرنگار سیاسی برای Keene نگهبان پوشش 2020 اولیه بایدن اونز آمد به محلی کمپین زمینه کار برای دیدار با حامیان و داوطلبان.

ما پا به کنار برای یک مصاحبه یک بار او انجام شد تکان دادن دست و از من خواسته در مورد بحث حاضر است.

بایدن اونز رفتار ناگهان تبدیل به سایه ای از سوزش و او اجازه دهید شل قبل از انتقاد از پا در می گویند او نیاز به عقب بر گردیم به ماشین پارک شده در خارج به سر را به یکی دیگر از رویداد.

“او بسیار آگاه است که T-پیراهن لحظه” او به من گفت با اشاره به هریس کمپین فروش کالا با اشاره به بحث حاضر و یکی از هریس’ به یاد ماندنی تر, نقل قول “که دختر کوچک من بود.”

“شما می دانید چه منظور من از T-پیراهن لحظه ؟ “من که دختر کوچک’ و — برای مسیح خاطر جو شده برای حقوق مدنی پس از او زندگی می کردند و آن را برای تمام عمر خود را,” بایدن اونز گفت.

در اواخر ماه ژوئن داستان از واشنگتن پست شان سالیوان و آنی Linksy گزارش داد که تردیدی با هریس در میان بایدن و همسر و خواهر بودند به اندازه کافی از یک نگرانی برای مبارزات انتخاباتی است که آنها تا به حال به خطاب با نشان دادن وحدت.

“به دنبال سرکوب rumblings از برخی از دموکرات ها که باید گفت آنها شناسایی نشانه هایی از سرخوردگی با هریس از جیل بایدن و والری بایدن اونز بایدن خواهر و دیرین مشاور سیاسی این بایدن کمپین در روز جمعه نگاه به عموم برطرف کردن این مفهوم است که دیدگاه های خود را از هریس هستند چیزی کمتر از مثبت” سالیوان و Linsky نوشت.

“هر دو دکتر بایدن و والری چیزی جز نهایت احترام و تحسین و محبت برای سناتور هریس” بایدن کمپین سخنگوی الیزابت الکساندر گفت: پست در بیانیه ای. “هر شایعه یا حدس به خلاف درست نیست و باید از صفر پایه و اساسی در واقعیت یا واقعیت.”

آیا این احساسات باید واقعا هموار شده است بیش از فقط می تواند شناخته می شود توسط کسانی که دسترسی نامحدود به بایدن درونی دایره.

اما اگر هریس می آیند تا کوتاه, علائم هشدار دهنده در محل قبل از تابستان veepstakes داستان شروع به رها کردن.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>