هری پاتر و شاهزاده زیر آتش بودن ‘گوشتخوار دفاع از گیاهخواری و سبز سفر

هری پاتر و شاهزاده زیر آتش بودن ‘گوشتخوار دفاع از گیاهخواری و سفر سبز

شاهزاده هری بوده است به شدت trolled برای سخنرانی خود را در مجازی اجلاس جهانی در حمایت از گردشگری پایدار پروژه Travalyst.

در حالی که شاهزاده با هدف تشویق پیشرو, سفر غول به تجدید نظر در رویکرد خود را به سفر به عنوان مسئولیت خود را” به محیط زیست شد به او را به اتهام “‘گوشتخوار دفاع از گیاهخواری.”

در طول سخنرانی شاهزاده هری ادعا کرد “کسب و کار در حال صدمه زدن به طور قابل توجهی و من شنیده ام از برخی از شما که در حال حاضر در تلاش برای قرار دادن مواد غذایی در خانواده خود جداول و پایان می رسد دیدار به دلیل وجود گردشگران و در نتیجه درآمد.”

با توجه به گزارش Daily Mail, شاهزاده هری در این باره گفت: “ما نیاز به ساخت دوباره — اما ما نیاز به ساخت بهتر است. و این بدان معناست که وجود دارد مسئولیت یک مسئولیت ما نمی توانیم جلوگیری از اخراج و یا برای ما به تغییر شکل این صنعت در راه است که مزایای هر کس و همه چیز را برای دهه های آینده است.”

وزیر سابق حمل و نقل نورمن بیکر صحبت کردن در برابر شاهزاده هری فرو رفتن به پایداری نه تنها به خاطر او همواره منتقد از خانواده سلطنتی اما همچنین به این دلیل که شاهزاده با استفاده از جت های خصوصی برای خود شخصی خود سفر می کند.

بیکر لمس بر شاهزاده سخنرانی با اشاره به “من می ترسم اعتبار خود را در مورد این موضوع وجود ندارد بیش از خود تنظیمات جت که تضعیف این پرونده است. پیام خوب است اما رسول اشتباه است – آن را مانند یک گوشتخوار دفاع از گیاهخواری.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>