ملکه منصوب انگلیسی-پاکستانی عامر Sarfraz به خانه اعیان عضو

ملکه منصوب انگلیسی-پاکستانی عامر Sarfraz به عنوان عضو مجلس اعیان

لندن: ملکه الیزابت منصوب انگلیسی-تاجر پاکستانی عامر Sarfraz به عنوان یک عضو مجلس اعیان به توصیه نخست وزیر بوریس جانسون.

Sarfraz منصوب شده است یک عضو مجلس اعیان برای زندگی برای خدمات خود را به حزب محافظه کار و برای خدمت به عنوان یک مشاور به رهبری حزب را در جامعه توسعه. انگلیسی-پاکستانی تاجر و نیکوکار نیز به عنوان خزانه دار حزب محافظه کار.

در سن 38, عامر Sarfraz خواهد بود یکی از جوانترین اعضای مجلس اعیان. او همچنین تنها پاکستان مسلمان و محافظه کار و نامزد های تایید شده-لیست توسط ملکه.

یک زبان اردو بلندگو که پدر و مادر از سرچشمه Gujrat, Sarfraz مقالات نوشته شده است برای Jang لندن در سیاست بریتانیا تاکید بر نیاز به انگلیسی-پاکستانی و مسلمانان در انگلستان برای پیوستن به جریان اصلی سیاسی.

این Dissolutions 2019 سناتوری لیست Sarfraz در شماره 9 به عنوان “خزانه دار حزب محافظه کار و شریک سرمایه گذاری در دراپر همکاران”.

این لیست در مجموع 18 نام آن را “ملکه شده است لطف خوشحال به معنی قصد اهداء Peerages بریتانیا برای زندگی” است.

ده نامزد از حزب محافظه کار رهبر بوریس جانسون; دو از یک کار رهبر یکی از رهبر اتحادیه دموکراتیک حزب و پنج peerages غیر وابسته.

سابق حزب محافظه روسای کن کلارک فیلیپ هاموند سابق کریکت انگلستان ایان Botham که با حضور pro-Brexit حوادث در کنار بوریس جانسون و برادرش Jo Johnson, در میان یک لیست از 36 peerages اعلام شده توسط دولت است.

“من بسیار سپاسگزار به نخست وزیر بوریس جانسون به من فرصت خدمت در مجلس اعیان. به عنوان ما از coronavirus بحران وجود دارد این است که کار فوق العاده ای انجام می شود. من نگاه به جلو به حمایت از نخست وزیر دستور کار و چشم انداز” Sarfraz گفت: اخبار.

Sarfraz همچنین گفت که او “خوشحال” است که اعلام شده در روز فرخنده عید-ul-Adha. او اضافه کرد که او کار بر روی بهبود روابط میان پاکستان و بریتانیا در نقش جدید خود را.

Sarfraz رشد در اسلام آباد مورد مطالعه وجود دارد تا 1999 و آمد به انگلستان در سال 2002. او تحصیل در دانشگاه بوستون و مدرسه اقتصاد لندن (LSE). پدر و مادر او هنوز هم زندگی می کنند در اسلام آباد و پدرش نعیم Sarfraz یک بازنشسته نیروی دریایی افسر.

Sarfraz قبلا یک موفقیت حرفه ای به عنوان یک کارآفرین و سرمایه گذار با Electrum و دراپر همکاران.

Sarfraz وب سایت می گوید: او در آغاز های مختلف پروژه های اجتماعی در پاکستان از جمله آموزش و پشتیبانی به هزاران نفر از کشاورزان خرده پا در پنجاب در طول 15 سال گذشته. پروژه های دیگر شامل روستایی پزشکی اردوگاه های آب آشامیدنی زیرساخت نوجوانان زندانیان رفاه و برای اولین بار اسب سواری برنامه درمانی برای کودکان با نیازهای ویژه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>