Scheana Shay به ‘خاموش’ در باردار شدن پس از درد و رنج سقط جنین

انجام چه بهترین راه حل برای او. Scheana Shay هدف خود در زمان قبل از تلاش برای باردار شدن دوباره پس از سقط جنین.

در یک پرسش و پاسخ برای “Scheananigans با Scheana شای” پادکست 35 سال Bravolebrity باز کردن در مورد زمانی که او در نظر دارد برای پرش شروع فرآیند مفهوم دوباره با دوست پسر براک دیویس.

“بسیاری از مردم درخواست شده است, مانند,” اوه, شما در حال رفتن به شروع به تلاش دوباره؟’ تا آنجا که من در نقطه ای که دکتر من گفت من پاک به, اگر من می خواهم به و بدنم آماده است, من فکر می کنم ما در حال رفتن به نگه دارید کمی,” او گفت: در پنج شنبه, جولای 31, قسمت. “ما نه در عجله شما می دانید. نبود برنامه ریزی شده است.”

Scheana Shay Plans to ‘Hold Off’ on Getting Pregnant Again After Suffering Miscarriage
Scheana Shay در مراسم 21st سالانه Cinemoi اسکار در فوریه 9 سال 2020 است. چت شعبه/MEGA

Shay ادامه داد: “این یک معجزه است و اگر آن کار می کرد ما شده ایم بیش از f–پادشاه joyed. اما متاسفانه آن را نداشت و در حال حاضر ما در حال حرکت به یک مکان جدید. منظورم این است که اگر ما از آنها بدم میاید این منطقه زندگی می کنیم ؟ اگر ما احساس نمی امن است ؟ چه می شود اگر شما می دانید که ما شروع به فیلمبرداری [Vanderpump قوانین دوباره] در, مانند, ماه؟”

واقعیت ستاره گفت: از آنجا که “آنقدر در هوا در حال حاضر” او معتقد است: “بهتر است فقط کمی صبر کنید” تا زمانی که زمان مناسب است. او همچنین اشاره کرد که چگونه این امر می تواند یک “تصمیم گیری های هوشمند” را به نگه کردن به مرتب کردن مربوط به کار و تلاش به ویژه از برخی از پروژه های “نیاز به سفر و فعالیت های خاص” که او نمی تواند انجام دهد اگر باردار است.

“ما در حال تلاش نیست که ما فقط می خواهم شما می دانید چه ؟ اگر آن اتفاق می افتد, اتفاق می افتد,” او توضیح داد. “اما ما در حال مراقب باشید چون من فقط فکر می کنم استقرار در محل جدید و بدانند که چه خبر است با کار ما است گام اول است.”

Shay شده است صوتی در مورد باروری خود دست به گريبان است. در اواخر ماه ژوئن او نشان داد که او پس از سقط داشتن یک “معجزه” بارداری با دیویس. زن و شوهر متوجه شدند که آنها انتظار داشتند پس از جشن دیویس’ تولد که همان ماه است. هر چند او در نظر گرفته شده به او بگویم پدر خوب اخبار روز پدر آخر هفته تجربه بدون توقف خونریزی است.

Shay متوقف خونریزی پس از قرار می گیرد پروژسترون مکمل. او همچنین او تحقیقات خود که کمک به او را نگه دارید “که کمی از امید است.” اما آنها بعدا متوجه شدند در حالی که گرفتن یک سونوگرافی که ضربان قلب کودک نیست شناسایی شده است.

“وجود دارد بخش هایی که او می توانید ببینید که در آن [جنین] بود شروع به فرم و آن را فقط نمی,” او گفت: در آن زمان. “بنابراین بدیهی است که [آن] فقط ویرانگر است. ما هیجان زده بودند. به هیجان زده برای چند هفته و پس از آن رفته تا به سرعت. آن را هنوز هم تا حد زیادی به روند.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>