امارات متحده عربی با موفقیت شروع می شود تا جهان عرب نیروگاه

امارات متحده عربی با موفقیت شروع می شود تا جهان عرب اولین نیروگاه هسته ای

ابوظبی: در یکی دیگر اولین بار در میان جهان عرب نفت خیز امارات متحده عربی روز شنبه اعلام کرد که راه اندازی آن Barakah نیروگاه هسته ای.

اعلام این خبر همزمان با مسلمان تعطیلات عید قربان همراه در امارات متحده عربی راه اندازی از جهان عرب اولین کاوشگر به مریخ است.

“امارات متحده عربی اولین راکتور هسته ای در Barakah کارخانه انرژی هسته ای دست یافته است برای اولین بار بحرانی و با موفقیت آغاز شده ایم” حمد Alkaabi کشور نماینده آژانس بین المللی انرژی اتمی.

“این یک نقطه عطف تاریخی برای ملت با یک چشم انداز مجموعه به ارائه شکل جدیدی از انرژی پاک برای ملت” او توییتی در زبان انگلیسی, همراه با یک عکس از تکنسین های بالا بردن سلاح های خود را در جشن.

امارات متحده عربی برتر و حاکم دبی شیخ محمد بن راشد آل مکتوم توییتی که کار در Barakah بود “موفق به بارگذاری سوخت هسته ای بسته انجام آزمون جامع و اتمام موفقیت آمیز عملیات”.

“تبریک متوجه این دستاورد تاریخی در بخش انرژی و مارک این نقطه عطف در نقشه راه برای توسعه پایدار” شیخ محمد گفت.

امارات متحده عربی آغاز شده بارگذاری میله های سوخت به راکتور در Barakah در ماه فوریه پس از رگولاتور به چراغ سبز برای اولین بار از این کارخانه چهار راکتور باز کردن راه برای عملیات تجاری.

این گیاه در سواحل خلیج فارس در غرب ابوظبی بوده است با توجه به آنلاین در اواخر سال 2017 اما در مواجهه تعدادی از تاخیر که مقامات نسبت به ایمنی و الزامات قانونی.

این Nawah شرکت انرژی گفت: در آن زمان که واحد 1 آغاز خواهد شد عملیات تجاری پس از یک “مجموعه ای از آزمون ها” که منجر به راه اندازی روند.

در طول فرآیند واحد خواهد بود هماهنگ با شبکه برق و برق تولید می شود.

امارات متحده عربی قابل توجهی ذخایر نفت و گاز اما با قدرت گرسنه جمعیت 10 میلیون آن ساخته شده است که سرمایه گذاری های عظیمی در توسعه پاک از جمله انرژی خورشیدی است.

این کارخانه در منطقه اول — عربستان سعودی جهان بالا صادر کننده نفت است گفت: این برنامه برای ساخت 16 راکتور هسته ای, اما این پروژه هنوز به دلیلی.

Barakah ساخته شده بود توسط یک کنسرسیوم به رهبری کره برق شرکت در هزینه برخی از $24.4 میلیارد دلار است.

هنگامی که به طور کامل عملیاتی آن چهار راکتور ظرفیت تولید از 5600 مگاوات برق حدود 25% از کشور نیاز دارد. سه باقی مانده راکتور تقریبا آماده بهره برداری است.

و همچنین به عنوان تولید قیمتگذاری برق و امارات متحده عربی نیز امیدوار است این نیروگاه هسته ای را بالا بردن موقعیت خود به عنوان یک بازیکن کلیدی منطقه ای ساختمان در موفقیت آن به عنوان یک مرکز گردشگری بانکداری و خدمات است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de