UK govt برنده پیشنهاد برای دیوان عالی کشور به شنیدن Shamima بگوم شهروندی مورد

UK govt برنده پیشنهاد برای دیوان عالی کشور به شنیدن Shamima بگوم شهروندی مورد

لندن: دولت بریتانیا روز جمعه برنده یک پیشنهاد برای دیوان عالی کشور به تصمیم می گیرید اگر یک زن محروم از تابعیت او پس از پیوستن به داعش رهبر گروه داعش در سوریه می تواند به مبارزه با این تصمیم.

وزارت کشور با موفقیت به دادگاه تجدید نظر دادگاه بدوی حکم این ماه که اجازه داده اند Shamima بیگم, 20, بازگشت به انگلیس به دنبال درخواست تجدید نظر.

بیگم, 20 که در حال حاضر marooned در سوریه به اردوگاه پناهندگان از دست رفته در مرحله اول از او در مورد در مورد قانونی بودن تصمیم دولت در ویژه مهاجرت کمیسیون تجدید نظر (SIAC) در ماه فوریه است.

این دادگاه همچنین حکم داد او نمی توانست “عادلانه و موثر تجدید نظر” و یا بازی “هر بخش معنی دار” در این روند به عنوان او زندگی در سوریه به اردوگاه پناهندگان.

سه ارشد قضات در دادگاه تجدید نظر تایید کرد که SIAC حاکم در جولای 16, انعقاد بگوم باید مجاز به آمدن به بریتانیا برای چالش قانونی.

آنها حکومت “انصاف و عدالت” هرحال هر گونه نگرانی های امنیت ملی که “می شود و اگر او موفق گرداند”.

اما قاضی النور شاه یکی از آن سه نفر گفت: در دور شنیدن جمعه است که این کشور بالاترین مرجع قضایی در حال حاضر باید در نظر بگیرید یک مورد که مطرح “امتیاز از قانون عمومی اهمیت”.

بگوم 15 هنگامی که او و دو نفر دیگر دانش آموز از Bethnal سبز در شرق لندن ترک خانه برای پیوستن به گروه های شبه نظامی در فوریه 17, 2015.

او ادعا می کند او ازدواج با یک زن هلندی تبدیل به زودی پس از ورود به داعش-برگزار نشد. او کشف شد نه ماه باردار در سوریه به اردوگاه آوارگان فلسطینی در ماه فوریه سال گذشته است.

او نوزاد مرده به زودی پس از او به هنگام تولد. دو فرزند دیگر نیز درگذشت و تحت حکومت داعش.

پس از آن دبیر خانه ساجد جاوید, لغو بیگم را به تابعیت بریتانیا را به دلیل امنیت ملی پس از اعتراض به رهبری جناح راست رسانه ها.

که او را وادار به اقدام قانونی استدلال تصمیم غیر قانونی ساخته شده او را بدون تابعیت و او را در معرض خطر مرگ یا غیر انسانی و اهانت آمیز درمان است.

انگلیسی-متولد بگوم که از بنگلادش میراث. اما بنگلادش را تسلیت گفت که او نمی خواهد در نظر اعطای تابعیت او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>