ما تردید بیش چینی, روسی COVID-19 واکسن به عنوان مسابقه گرم

ما تردید بیش چینی, روسی COVID-19 واکسن به عنوان نژاد گرم

واشنگتن: ما بالا و بیماری های عفونی متخصص مطرح است ناظر بر ایمنی COVID-19 واکسن در حال توسعه توسط پکن و مسکو به عنوان جهان می خواهم برای پیدا کردن یک راه حل به یک بیماری همه گیر ابولا هشدار داد احساس خواهد شد برای چندین دهه است.

شش ماه پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک اورژانس جهانی رمان coronavirus کشته شدن حداقل 679,000 مردم و آلوده حداقل 17.9 میلیون, با توجه به یک AFP شمارش.

به عنوان کشورهای در سراسر اروپای غربی اعلام کرد جدید مستندات و گزارش های تاریخی اقتصادی اسلامپ سازمان ملل متحد در سلامت بدن گفت: همه گیر شد “یک بار-در-یک-قرن” بحران و عواقب خواهد بود احساس برای چند دهه.

چند شرکت های چینی هستند که در خط مقدم این مسابقه به منظور توسعه ایمنی به بیماری و روسیه تعیین کرده است یک هدف تاریخ سپتامبر به رول خود را به واکسن.

اما ما بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci گفت بعید بود کشور خود را استفاده از هر واکسن توسعه در هر کشور که در آن سیستم های نظارتی به مراتب بیشتر مات از آنها در غرب است.

“من امیدوارم که چینی ها و روس ها در واقع آزمایش واکسن قبل از آنها تجویز واکسن برای هر کسی,” او گفت: ما در کنگره شنوایی در روز جمعه.

“ادعای داشتن یک واکسن آماده برای توزیع قبل از انجام تست من فکر می کنم مشکل ساز است در بهترین حالت است.”

به عنوان بخشی از خود را “عملیات پیچ و تاب سرعت” دولت آمریکا خواهد پرداخت غول داروسازی سانوفی و GSK تا $2.1 میلیارد دلار برای توسعه یک COVID-19 واکسن این شرکت گفت.

در شرق آسیا و مناطق که شاهد موفقیت در مقابله با اوایل موج coronavirus در حال حاضر مقابله با نگرانی جدید خوشه.

ژاپن اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه پس از یک رکورد در پرش موارد در جزیره — بسیاری مرتبط به ما نیروهای نظامی در آنجا مستقر هستند — در حالی که دلار هنگ کنگ افتتاح موقت بیمارستان به خانه COVID-19 بيمار.

مالی hub شده بود یک پوستر کودک برای مقابله با کروناویروس با محلی انتقال تمام به پایان رسید اما در اوایل تابستان.

اما پس از ماه ژوئیه روزانه موارد افزایش یافته و به بالاترین رکورد تا حدودی در آورده و توسط دهها هزار نفر از افرادی که معاف از اجباری قرنطینه اعمال شده در بسیاری از تازه واردان است.

تازه مستندات

فرانسه و اسپانیا و پرتغال و ایتالیا همه گزارش گنده انقباضات در اقتصاد خود را از آوریل تا ژوئن چهارم در حالی که اروپا به عنوان یک کل شاهد تولید ناخالص داخلی سقوط 12.1%.

در نشانه ای از تجارت آف مجبور بودن در دولت های اروپایی و بریتانیا تحمیل جدید مستندات جمعه در میلیون ها نفر از خانواده ها در شمال انگلستان است.

با جمعیت مسلمان در این مناطق ممنوع شد دردناکی به پایان رسیده و در آستانه عید قربان جشنواره است.

در ضمن در ایالات متحده — به بزرگترین اقتصاد جهان و سخت ترین ضربه ملت — بیکاری آمریکایی ها بودند که فرح برای پایان دادن به بیکاری پرداخت پس از کنگره موفق به رسیدن به یک معامله در گسترش مزایای.

این درست یک روز پس از ما, نوشته شده در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی کاهش 9.5% از مدت مشابه در سال پیش, بدترین آن را ثبت کرده بودند.

فرقه رهبر دستگیر

تازه کردن تقلا COVID-19 برزیل جمهور Jair Bolsonaro گفت: روز جمعه نزدیک به همه احتمالا تا پایان ابتلا به کروناویروس جدید, اصرار برزیل به “صورت به آن” و گفت: وجود دارد هیچ چیز به ترس.

نظرات خود را به عنوان آمد برزیل تلفات بسته در 100.000 و به عنوان آمریکای لاتین بزرگترین شرکت هواپیمایی LATAM گفت تخمگذار کردن حداقل 2,700 خدمه بیش از coronavirus.

در کره جنوبی سالمندان رهبر یک فرقه مرموز در مرکز این کشور در اوایل شیوع کروناویروس دستگیر شد در روز شنبه به اتهام مانع دولت در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر.

افراد مرتبط با Lee Man-hee را Shincheonji کلیسای عیسی مسیح اختصاص بیش از نیمی از جنوبی coronavirus موارد در فوریه و مارس زمانی که کشور پایدار یکی از بدترین اوایل شیوع در جهان است.

از جنوب به پس از بازگشت شده تا حد زیادی به حالت عادی ظاهر می شود به ارمغان آورده اند شیوع بیماری تحت کنترل گسترده “اثری آزمون و درمان” برنامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>