چه؟! Toni Braxton با استفاده از یک وسیله ارتعاش و نوسان به عنوان بخشی از روال مراقبت از پوست


Toni Braxton Uses a Vibrator as Part of Her Skincare Routine
Toni Braxton MediaPunch/شاتر

OMG! Toni Braxton نشان داد او با استفاده از یک وسیله ارتعاش و نوسان به عنوان بخشی از روال مراقبت از پوست.

در طول یک زیبایی آموزش برای رواجاین 52 ساله songstress مشترک او رفتن به محصولات مراقبت از پوست از جمله یک ابزار است که او یک “چهره love,” اما, در واقع, واقعی, وسیله ارتعاش.

“این چیز در اینجا خوب است…من میخوام صادقانه آن است که یک وسیله ارتعاش و نوسان. آن است که آن است که یک وسیله ارتعاش و نوسان, اما من آن را یک چهره love, آن را فقط tingles عضلات صورت من به آنها را فعال و کاری” او گفت:. “من استفاده کرده اند و آن را بر هر چیز دیگری غیر از صورت من باشه فقط اطلاعات شما.”

وی در ادامه توضیح داد که چگونه آن را با این نسخهها کار به عنوان او مالیده پایان بالا در اطراف خطوط چهره او مانند استخوان گونه و چشم. “این توپ کوچک در اینجا است که کامل است. گاهی اوقات من آن را در فریزر…این واقعا سرد من فقط نیمه مالیدن آن, و آن را فقط فعال تمام کسانی که عضلات اونا با هم. ما در حال کار امروز است. ما تو ناز امروز.”

سلام هر کار می کند, درست است؟!

هر چند جالب این بود که تنها بخشی کلیدی از معمول برای رسیدن به درخشان خبر می دهد. در واقع, او گفت:, او را مطلق محصول مورد علاقه همه است لنسر محصولات مراقبت از پوست سرم شب درمان است.

Toni Braxton Uses a Vibrator as Part of Her Skincare Routine
Toni Braxton نینا PROMMER/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

“همه همیشه می پرسد چه چیزی استفاده کنم من مرطوب کننده? آن است که دکتر Lancer, من, مورد علاقه, مورد علاقه, محصول,” او گفت:. “قرار داده و آن را بر روی صورت و گردن من و این فقط آرام تمام کسانی که از خطوط می دانید؟”

اما وقتی که می آید برای شستشوی صورت “او نبود مرد به اندازه کافی” خواننده دوست دارد به نگه داشتن چیزهای بسیار اساسی توضیح داد که او قادر به مغازه برای آن در داروخانه های محلی. بنابراین او مردد برای Aveeno رنگ روشن فوم شوینده. “این واقعا عالی آن را برای من کار می کند.”

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>