یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شناور به تأخیر انداختن انتخابات ریاست جمهوری که او نمی تواند انجام دهد کاخ سفید را محکوم کرد هنگ کنگ برای به تأخیر انداختن انتخابات آن


White House Press Secretary Kayleigh McEnany speaks during a briefing at the White House last month.
دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany صحبت می کند در طی یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید در ماه گذشته.

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

  • دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روز جمعه گفت که کاخ سفید را محکوم کرد هنگ کنگ تصمیم برای به تعویق انداختن آن شورای قانونگذاری انتخابات برای یک سال.

  • یک روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد در یک صدای جیر جیر که ما باید در تاخیر آن, انتخابات ریاست جمهوری بیش از خود بی اساس ادعا می کنند که پست الکترونیکی-در رای گیری تقلب است.

  • رئیس جمهور تهمت نمی کند و باید از این قدرت برای به تاخیر انداختن نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد به تأخیر انداختن ماه نوامبر ریاست جمهوری آمریکا, انتخابات, مجلس دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که کاخ سفید را محکوم کرد هنگ کنگ تصمیم برای به تعویق انداختن آن شورای قانونگذاری انتخابات برای یک سال.

“ما محکوم هنگ کنگ تصمیم دولت برای به تعویق انداختن برای یک سال آن شورای قانونگذاری انتخابات و رد صلاحیت نامزدهای اپوزیسیون,” McEnany روز جمعه گفت پس از یک خبرنگار پرسید که آیا تهمت حمایت از حرکت برای به تاخیر انداختن انتخابات است.

“این اقدام موجب تضعیف روندهای دموکراتیک و آزادی که بیمه های هنگ کنگ, رفاه,” او گفت: با توجه به متن کنفرانس مطبوعاتی تولید شده توسط کاخ سفید است.

ادامه مطلب: هنگ کنگ فقط تاخیر در آن انتخابات در یک ضربه به دموکراسی با نگران کننده تشابه به مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور تهمت نمی کند و باید از این قدرت برای به تاخیر انداختن نوامبر انتخابات ریاست جمهوری به عنوان کسب و کار خودی است که قبلا گزارش شده و او شناور خود را دوشنبه پیشنهاد خود بی اساس ادعا می کند که پست الکترونیکی-در رای گیری تقلب است.

کری لام رئیس اجرایی هنگ کنگ اشاره کرد نگرانی از شیوع کروناویروس در تصمیم گیری برای به تاخیر انداختن انتخابات در ابتدا قرار است در ماه سپتامبر که در حال حاضر خواهد شد در ماه سپتامبر برگزار 2021.

این حرکت بود که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک شکست برای جنبش دموکراسی خواهی شده است که در ساختمان وجود دارد در حالی که چین تدابیر گرفتن آن در هنگ کنگ است.

  • ادامه مطلب:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن علنا انتقاد Fauci دوباره و نام خود را به کنگره شهادت ‘،’

  • مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در نیروی هوایی یکی از او منع Infinite از ما

  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او رای گیری غایب در سال 2020 انتخابات پس از ماه ها از حملات بی اساس در پست الکترونیکی-در رای گیری

  • هنگ کنگ فقط تاخیر در آن انتخابات در یک ضربه به دموکراسی با نگران کننده تشابه به مغلوب ساختن پیشی جستن

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>