Adele کردن بدن باریک در حالی که پرداخت ادای احترام به مفت: عکس جدید

Adele نشان داد او مناسب و باب روز کشف به او ادای احترام کردند او بت بیانسه و, نسخه جدید سیاه و سفید پادشاهدر یک Instagram ارسال در شنبه 1 اوت.

“با تشکر از شما ملکه برای همیشه همه ما احساس می کنید اینقدر خود را از طریق هنر ♥ ️ ♥ ️” این “سلام” خواننده 32, زیر نویس یک عکس که نشان داد او زانو به پایین در کنار یک تلویزیون با یک تصویر از آلبوم تصویری — منتشر شده در پنج شنبه, جولای 31 — پشت سر او. آدل با پوشیدن همان بالا به عنوان بیانسه و ساق سیاه و سفید.

Adele Shows Off Slimmed Down Body in Tribute to Beyonce
Adele حسن نیت ارائه میدهد از Adele/Instagram

انگلیسی خواننده عشق برای Beyoncé, 38, راه می رود, با آدل پذیرش در مصاحبه هایی که از او شده است یک فن از او بود 11 و گفتن رولینگ استون در سال 2011 که او “تمام عیار حمله اضطراب” هنگامی که او را ملاقات سابق destiny’s Child خواننده و به او گفت: “زمانی که من به شما گوش من احساس می کنم گوش دادن به خدا.”

Beyoncé به همان اندازه که شیفته گفتن Vanity Fair در دسامبر 2015 که “آن است که بسیار آسان برای صحبت به” آدل و “به دور او می شود.”

“او را به عنوان جهنم خنده دار و comebacks افسانه ای هستند,” “سازند” خواننده اضافه شده است. “زیبا ترین چیز در مورد آدل است که او اولویت مستقیم. او مهربان و فروتن ترین انسان من تا به حال دیدهام.”

سپس در سال 2017, وقتی آدل برنده جایزه گرمی برای آلبوم سال او ستایش بیانسه آلبوم تصویری لیموناد در طول سخنرانی پذیرش خود را.

“من احتمالا نمی تواند قبول این جایزه” آدل گفت: روی صحنه. “من بسیار فروتن و بسیار سپاسگزار و مهربان اما زندگی من است Beyoncé.”

Adele نشان داد او سرسام آور کاهش وزن در ماه ژانویه در حالی که در تعطیلات در آنگویلا با هری سبک.

این خواننده که سهم پسر آنجلو, 7, با شوهر سابق سیمون Koneckiگفت: یک فن است که او “از دست رفته در حدود 100 پوند است.”

او سابق پیلاتس مربی Camila Goodisگفت: ما هفتگی در آن زمان که جدید آدل بدن است “90 درصد” با توجه به یک رژیم غذایی بهتر.

“من فکر می کنم او تغییر شیوه زندگی مانند غذا خوردن بهتر است, ورزش در حد متوسط,” او گفت: ما در ماه ژانویه است. “راه برای از دست دادن وزن است که واقعا مقدار زیادی از ورزش است. این در واقع دهان خود را. و من به همه مشتریان من ” شما می توانید تمرین 10 ساعت در روز اگر رژیم غذایی خود را فقیر است و شما نمی خواهید به موفقیت را ببینید.’ که حقیقت واقعی.”

در ماه ژوئن Adele که نشده منتشر شد موسیقی جدید پس از 2015 را 25پاسخ به یک فن که پرسید زمانی که او را برای رفتن به انتشار آلبوم بعدی.

“تاج نیست بیش از. من quarantining. پوشیدن یک ماسک و صبور ♥ ️ ” او پاسخ داد.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>