بریتنی اسپیرز’ سلامت روان نبرد و Conservatorship درام توضیح داد

برای طولانی ترین زمان به نظر می رسید به عنوان اینکه بریتنی اسپیرز‘ روز تاریک شد و در نهایت پشت سر او. پس از رنج بسیار به اطلاع عموم تفکیک در سال 2007 و 2008 شاهزاده خانم پاپ در بالا آمد در نظر گرفتن یک جایزه پس از دیگری و فرود چهار سال در لاس وگاس اقامت که فروش حدود 138 میلیون.

در فوریه 2019, بریتنی راه اندازی شد برای بازگشت به لاس وگاس برای Piece of Me‘s دنبال کردن سلطه. با این حال او اعلام کرد یک ماه قبل برنامه ریزی شده کیکآف تاریخ است که او می تواند مصرف نامحدود کار وقفه خود را برای مراقبت از بیمار پدر جیمی اسپیرزکه تحت تهدید کننده زندگی پس از عمل جراحی روده بزرگ خود را خود به خود پاره شده قبلی قرار می گیرند.

بریتنی پس از آن رفت و تیره در رسانه های اجتماعی تنها ارسال در اواسط ژانویه به مناسبت سالگرد 20th باشد از او اولین آلبوم …Baby One More Time. او بازگشت تا آوریل 2019 در هنگام ارسال شده در Instagram که او را “کمی” من در زمان.'” در عرض چند دقیقه اخبار را شکست که بریتنی تا به حال بی سر و صدا بررسی می شود به کالیفرنیا مرکز سلامت روان در اواخر ماه مارس برای 30 روز باقی بماند. یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری که برنده جایزه گرمی تصمیم گرفت به دنبال کمک به پس از استرس پدر او را بستری و فرایند پیچیده ای از تغییر داروها او تا به حال مصرف شده برای نامعلومی بیماری های روانی.

اخبار لرزاند بریتنی که شروع به گمانه زنی در مورد این ستاره پاپ را به خوبی بودن و در برداشتن #FreeBritney جنبش راه اندازی شده توسط cohosts یک پادکست اختصاص داده شده به بریتنی Instagram. خواهرش جیمی لین اسپیرزبه تعطیل شایعات بی اساس پیرامون “سمی” خواننده نوشتن در Instagram “من شده اند در اینجا قبل از هر کس دیگری و من در اینجا ، من دوست دارم خواهر من با همه چیز من است. بنابراین هر کسی و یا هر چیزی که صحبت می کند به خلاف می GTFOH با تمام نظرات در مورد آنچه شما را درک نمی کنند. نمی آیند برای من و یا آنهایی که من عاشق شوم.” بریتنی خودش صحبت کرد بعد از آن روز اطمینان طرفداران در یک پیام ویدئویی که “همه چیز مرتب است.”

این تقاطع بازیگر نقش مکمل زن شده است قادر به عمده شخصی و یا تصمیم گیری های مالی در زندگی خود بدون موافقت پدر او پس از یک دادگاه تایید conservatorship در محل قرار داده شد در فوریه سال 2008 پس از بحران و طلاق از Kevin Federlineکسی که با او سهام فرزندان پرستون و Jayden. به عنوان یک نتیجه, co-conservators جیمی و وکیل اندرو Wallett اعتبار شده است با صرفه جویی در بریتنی زندگی است. Wallett به طور ناگهانی استعفا داد و در مارس 2019 ترک جیمی به عنوان تنها کنسرواتور تا زمانی که او به طور موقت پایین پا که در ماه سپتامبر پس از یک اتهام درگیری با پرستون. (جیمی بود و بعد پاک تخلف است.)

در پایین حرکت به ماندن بگیرید به روز در حال درام اطراف بریتنی سلامت روان نبرد و conservatorship.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>