ارشد حزب محافظه کار سیاستمدار خداوند محمد Iltaf شیخ. — عکس توسط نویسنده

لندن: ارشد حزب محافظه کار سیاستمدار خداوند محمد Iltaf شیخ برنده یک افترا پرونده مربوط به روزنامه ها محدود ناشران از ایمیل های روزانه و آنلاین ایمیل.

مورد مربوط به مقاله منتشر شده در ماه اوت سال 2018 متهم او را از ظاهر شدن در یک “نفرت کنفرانس” برگزار شد در تونس با سابق کار رهبر جرمی Corbyn برای میزبانی در مجلس اعیان به خوبی شناخته شده مذهبی پاکستان رهبر محمد Hassam Haseeb-ur-Rehman و همچنین اتهام حمایت از یک رهبر حماس.

این مقاله با عنوان “منحصر به فرد: بالای حزب محافظه نظیر ظاهر در Corbyn را ‘نفرت و افراطیگری” در تونس پس از سال از مالش شانه با اسلامگرایان نفرت واعظان و منکران هولوکاست” متهم پروردگار شیخ از مخلوط کردن با افراط گرایی منکران هولوکاست و نفرت واعظان و با تمرکز بر حضور خود در یک کنفرانس در تونس در سال 2014 که در آن قبلا به طور گسترده ای گزارش شده است که جرمی Corbyn شرکت کرده بود در یک تاج گل-تخمگذار مراسم است.

در همان مقاله پست الکترونیکی آنلاین با اشاره به جلسه ای که خداوند شیخ میزبانی در مجلس اعیان به خوبی شناخته شده پاکستان رهبر سنی محمد Hassam Haseeb-ur-Rehman. این بود که چند ایمان کنفرانس به ترویج هماهنگی بین مردم و با حضور اسقف بیرمنگام یکی دیگر از اعضای مجلس اعیان برای اولین بار در سفارت آمریکا در لندن که منجر مشاوران و دیگر بزرگان.

خداوند شیخ خود را آغاز افترا مدعی علیه در ارتباط روزنامه ها به زودی پس از مقاله منتشر شد و وکیل او به دادگاه اطلاع داد که خداوند شیخ بود در واقع دعوت به صحبت می کنند در تونس کنفرانس که برگزار شد یک زمان کوتاه پس از جنگ بین اسرائیل و غزه منجر به بیش از 2 ، 000 مرگ و میر.

وکیل بیشتر به دادگاه گفت که خداوند شیخ در سخنرانی خود در کنفرانس حمایت از, سازگار با انگلستان سیاست های دولت است که برای رسیدن به یک صلح پایدار با راه حل دو کشور باید تامین امنیت برای اسرائیل و همچنین احترام به حقوق مردم فلسطین.

آن در حال حاضر مشخص شده است توسط دادگاه سلطنتی عدالت در لندن که مقاله منتشر شده توسط پست الکترونیکی و آنلاین بود و بسیار توهین آمیز در طبیعت آن است.

در این ارتباط روزنامه Ltd در ابتدا در دفاع از ادعاهای ساخته شده در مقاله توهین آمیز اما این هفته پذیرفته شده است که اتهامات جدی آن منتشر شد نادرست و توافق به آنها را تکرار کنید و بیشتر به پرداخت مبلغ قابل توجهی از خسارت وارده به پروردگار شیخ و همچنین هزینه های حقوقی خود را. دادگاه گفته شد توسط یک وکیل مدافع اقدام برای ارتباط روزنامه که “وجود دارد و هیچ حقیقت در اتهامات پیشرفته در مقاله” و آن را “مبارک به مجموعه ای از رکورد مستقیم و عذر خواهی به مدعی.”

این بیانیه خوانده شده در دادگاه توسط خداوند شیخ را وکیل شامل پاراگراف زیر. “آقای عدالت Warby در حکم مورخ 4 نوامبر 2019 حکم داد که ماده می تواند به درک توسط خوانندگان به ادعا می کنند که مدعی دارای سابقه ای طولانی در حمایت و یا ارتباط نزدیک با مردم و سازمان هایی که در بیان و یا نگه داشتن ضد سامی و دیگر افراطی دیدگاه ها و نگرش ها است که با وجود تلاش های خود را به آن را توضیح دهید 1 – فراهم می کند قوی زمینه را برای مشکوک است که او مخفیانه یک anti-Semite که تصویب و sympathises با انکار هولوکاست اسلامی جهاد و نفرت-موعظه که او آماده است تا آگاهانه و فعالانه به حمایت از; 2-تکان دهنده و نگران کننده است”.

صحبت کردن به خبر, خداوند, شیخ, که منصوب به عنوان یک زندگی نظیر در سال 2006 با ابراز شادی و گفته است که هرگز هدف خود را برای برنده شدن هر گونه پول.

“هر دو قبل و پس از من وارد خانه اعیان من همواره به دنبال ترویج بین نژادی و بین ایمان و درک و تحمل و احترام. برای پیدا کردن خودم متهم توسط یک روزنامه از رفتار است که من همیشه مخالف بود و عمیقا مضر.

“من خوشحال هستم که توانسته اند در نهایت به حذف نام من از این تکان دهنده و اتهامات بی اساس و تشکر از تیم حقوقی برای ثابت خود را در حمایت از آنچه که برای من شده است بسیار دشوار و ناراحت کننده زمان است. من هرگز می خواستم به هر گونه پول از این ادعا اما به مجموعه ای از رکورد مستقیم,” او گفت:.

خداوند شیخ گفت: او شناخته شده Haseeb-ur-Rehman و به او احترام او برای ترویج آموزش و پرورش رفاه مردم و بین ایمان گفت و گو است.

محافظه کار رهبر گفت: او بارها و بارها صحبت کردن در برابر یهودی ستیزی و افراط گرایی و تولید مقالات در دومی اما در این مقاله تصمیم به هدف قرار دادن او را.

در مقاله توهین آمیز در آن اعلام شد که دو محافظه کار نمایندگان مجلس رابرت Halfon و زک زرگر بود و خواستار رسیدگی به پروردگار شیخ حضور در “نفرت پر” رویداد.

ظاهر می شود قبل از قضاوت Warby خداوند شیخ را به وکیل اطلاع داد که نمایندگان مجلس رابرت Halfon و زک زرگر ساخته شده بود شکایت به حزب محافظه کار که در نظر گرفته شد و به صراحت رد کرد و در ماه نوامبر 2018 توسط حزب مستقل رفتاری پنل اما مقاله نه حذف مقاله از وب سایت خود را و نه گزارش به خوانندگان خود را که خداوند شیخ پاکسازی شده بود و با خود در مورد شکایت های ساخته شده توسط خود نمایندگان مجلس است.

پس از چند ماه از دادخواهی ایمیل های روزانه از طریق آن وکلاء اطلاع پروردگار شیخ که این مقاله که موضوع این اقدامات در نهایت نظر گرفته شده است به صورت آفلاین قرار داده و به جلو یک پیشنهاد جبران به انتشار یک اصلاحیه و عذرخواهی و پرداخت مدعی غرامت.

در ارتباط روزنامه با مسئولیت محدود وکیل گفت قاضی: “پروردگار من از طرف متهم را تایید کنم همه چیز من آموخته دوست گفته است. متهم از طریق من خود ارائه می دهد عذر خواهی صادقانه به مدعی برای ناراحتی و خجالت و ناراحتی ناشی از او را به انتشار مقاله است. متهم می پذیرد وجود دارد و هیچ حقیقت در اتهامات پیشرفته در این مقاله و خوشحال است که به مجموعه ای از رکورد مستقیم و عذر خواهی به مدعی.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de