طرفداران ستایش Lisa Bonet پس از سابق Lenny Kravitz, آرزوها, Jason Momoa, Happy B-Day

Lisa Bonet trended در توییتر در شنبه مرداد 1, بعد از شوهر سابق او را Lenny Kravitz, آرزو فعلی,شوهر, Jason Momoa, یک مبارک 41 تولد.

“تولدت مبارک @prideofgypsies” این “اجازه دهید عشق حکومت” خواننده 56, زيرنويس سیاه-و-سفید Instagram عکس با Aquaman ستاره. “یک خانواده است. یکی را دوست دارم.”

Fans Praise Lisa Bonet After Her Ex Lenny Kravitz Wishes Her Husband Jason Momoa a Happy Birthday
Lisa Bonet Lenny Kravitz, Jason Momoa شاتر (3)

“عشق شما ohana. Miss u”, Periscope اظهار نظر در این پست همراه با دو قلب-چشم emojis و دو shakas.

“من می دانم که آن را احتمالا نبود/همیشه آسان نیست. اما من عشق و احترام است که شما دو نفر همراه آرامی” فن نوشت در پست.

“بهترین خانواده پویا همیشه. همیشه” یکی دیگر از اظهار نظر.

“چگونه Lisa Bonet flexin بر ما و او حتی در لعنت pic” فن توییتی همراه با عکس در حالی که دیگری پیشنهاد کرد که “Lisa Bonet باید تدریس یک کلاس کارشناسی ارشد در چیدن, سکس مردان است.”

کراویتز و Bonet دختر Zoe Kravitzمشترک خود را جشن پست برای Momoa در Instagram در روز شنبه. “تولدت مبارک papabear! من شما را دوست دارم”-31 ساله زیر نویس دو عکس.

“من شما را دوست دارم zozo خرس” او پاسخ داد. “با تمام قلب من است. افتخار پاپا خرس♥♥”

بر روی توییتر طرفداران پر از ستایش سابق Cosby Show, star, 52 بود که به Kravitz از سال 1987 تا 1993 و بحباله نکاح در اوردن, این , بازی تاج و تخت ستاره در سال 2017. این زن و شوهر به اشتراک گذاری دو بچه لولا, 13 و Nakoa-Wolf, 11.

“اگر زندگی یک بازی Lisa Bonet در حال حاضر برنده” یک زن است.

“گاهی اوقات من تعجب می کنم چه Lisa Bonet را در زندگی گذشته قادر به زمین هر دو از این فوق العاده سکسی مردان در زندگی او است. او باید بسیار خوب کارما” دیگر پیشنهاد شده است.

“Lisa Bonet کردم سس” یک فن اظهار نظر در حالی که دیگری نوشت: “همه تبریک Lisa Bonet برای bangin’ هر دو Kravitz & Momoa, اما من فکر می کنم ما باید آنها را ازمرگ برای اینکه خیلی خوش شانس.”

“من آینده را در زندگی بعدی به عنوان Lisa Bonet و شما می توانید به من صحبت از آن” یکی از طرفداران اعلام کرد.

Bonet باز به Net-a-Porter در مارس 2018 در مورد چگونه به خوبی او حاوی خانواده همراه می شود. “این فوق العاده,” او گفت:. “آن را کامل در خانواده را دوست دارم.”

کراویتز در عین حال گفت: این بار در جولای سال 2019 که Momoa است “مثل یک برادر” به او.

“شما را از طریق ازدواج با کسی, شما, شکستن, و آن را بسیار دشوار است” او اعتراف کرد و افزود که او و Bonet “کار قرار دهید و ما در زمان به طوری که ما می تواند تبدیل به بهترین دوستان است دوباره.”

“ما خانواده های مخلوط” Kravitz گفت. “من او را دوست دارم شوهر — او مثل یک برادر برای من — و من دوست دارم بچه ها. آن را زیبا اما این کار طول می کشد.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de