هایلی بالدوین: جاستین بیبر به حال یک حزب معروف دوران کودکی از من

دیدگاه های مختلف. هایلی بیبر (موسوم بالدوین) فکر می کند شوهرش جاستین بیبرتلاش میکردند با چالش های ستارگی طولانی قبل از او — حتی اگر او از یک خانواده معروف.

مدل, 23, باز کردن در مورد خود را در مقابل کودکی در یک داستان پوشش برای رواج هند‘s اوت سال 2020 موضوع و توضیح داد که او هرگز احساس مانند او در محل موردتوجه وتماشای عموم به عنوان یک کودک.

Hailey Baldwin Justin Bieber Had a Crazier Famous Childhood Than I Did
جاستین بیبر و هایلی بیبر حضور والاتر از “جاستین بیبر: فصل به فصل’ در ریجنسی Bruin تئاتر در لس آنجلس در 27 ژانویه سال 2020 است. شاتر

“به صداقت, من واقعا فکر می کنم من همیشه معروف” هایلی — که دختر استفان بالدوین و خواهرزاده از الک بالدوین — گفت. “البته من می دانستم که پدر من یک بازیگر است و او معروف بود به یک اندازه است.”

او افزود: “اگر من به مقایسه چگونه من به چه جاستین آیا او تا به حال یک راه crazier ‘معروف’ تجربه واقعا جوان است. در حالی که من رو به رشد و دریافت گواهینامه و واقعا طبیعی تا سه سال گذشته از زندگی من است.”

هایلی خودش را در چشم های عمومی پس از او در ارتباط با جاستین 26. زن و شوهر مورخ و از سال 2015 تا 2016 قبل از آنها آشتی در ژوئن 2018. هایلی و “جالب” خواننده گره خورده گره در سپتامبر سال 2018 در شهر نیویورک دادگاه است. یک سال بعد آنها بحباله نکاح در اوردن دوباره در یک بزرگتر مراسم در کارولینای جنوبی است.

این Lip Sync Battle cohost نشان داد ممکن است که او فکر رابطه او با جاستین در نهایت منجر به ازدواج است.

“من فکر می کنم من همیشه می دانستم که اگر ما تا به حال همه چیز کار کردن و پشت هم آن را برای رفتن به یک وضعیت که در آن بسیار جدی بود و ما قراره ازدواج یا [آن] قرار بود که منجر به,” او گفت: میزبان ناتالی مانوئل لی در مصاحبه با Hillsong کانال.

هایلی گفت: پدر و مادر او “مطلقا او را به عشق ورزیدن” و ریشه کن شد برای رابطه خود — به خصوص مادر Kennya بالدوینکه “همیشه احساس بود و او می دانست که او فرد حتی زمانی که من به طور کامل نمی کنم.”

رالف لورن مدل تصمیم گرفت به رابطه او با جاستین بیشتر به طور جدی هنگامی که او متوجه یک تغییر بنیادی در “نیت” خواننده رفتار.

“ما تا به حال بدست پشت هم و من تا به حال دیده می شود او چقدر تغییر کرده و چقدر متفاوت او از نظر رفتار خود را در راه او انجام خود راه او توضیح به من آنچه که او انجام شده بود با زندگی خود و تنها جایی که او در متفاوت بود از او تا کنون بوده است” هایلی به یاد می آورد. “من او را شناخته ام برای یک واقعا مدت زمان طولانی و من فقط می دانستند. من نمی دانم آن را سخت به توضیح دهد. من فقط مانند ” خوب این است!'”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>