مادلین مک کین: مظنون وکیل تماس پلیس تخصیص جستجو ‘جان عمل’


Police with sniffer dogs searched the allotment earlier this week - Martin Meissner/AP
پلیس با سگ معتاد به انفیه جستجو در این سهم در اوایل این هفته – مارتین Meissner/AP

مسیحی Brückner وکیل توصیف کرده است حفاری هانوفر سهم توسط پلیس به عنوان “خالص عمل از جان گذشته” در اولین بیانیه ای در مورد.

فریدریش سباستین Fülscher به نمایندگی از 43 ساله منجر مشکوک در ناپدید شدن مادلین مک کین با صدور بیانیه ای در پاسخ به دو روز جستجو توسط براونشوایگ پلیس در یک سهم طرح فقط در خارج از هانوفر در اوایل این هفته.

فدرال ماموران کشف یک مهر و موم شده انبار در روز چهارشنبه.

مردم محلی گفت: Brückner باقی مانده بود که در این منطقه در سال 2007 که در آن سه ساله مادلین رفت از دست رفته از Praia da Luz در پرتغال.

Brückner در حال حاضر در حال گذراندن محکومیت به اتهام مواد مخدر بود اما در روز جمعه نشان داد که وکلای او قرار داده اند در جدید پیشنهاد خود را برای انتشار به معنی او می تواند راه رفتن رایگان در مارس 7.

در بیانیه ای در روز جمعه آقای Fülscher به نام جستجوی “خالص ناامید قانون از سوی دادستانی”.

“ظاهرا آن را سخت برای محققان به اعتراف آنها حمایت اشتباه اسب” وکیل گفت. “مشتری من است سکوت از اتهامات عنوان شده اما این بدان معنا نیست که او چیزی برای پنهان کردن دارد.”

بحث تجاوز به عنف از 72 ساله آمریکایی که Brückner زندانی بوده و هفت سال در سال گذشته که او همچنان به انکار آقای Fülscher گفت: آن را “کاملا غیر معمول” برای کسی که به هر دو کودک آزار و gerontophile.

وی این اظهارات را به عنوان یک فیلم ظهور در روز جمعه (ویدئو بالا را ببینید) از Brückner رانندگی مشخص VW campervan از طریق اسپانیا هفته قبل از ناپدید شدن مادلین on May 3, 2007.

این ویدئو به ضرب گلوله در مارس 30, طول زمان Brückner بود زندگی در نزدیکی Praia da Luz, نشان می دهد که او رانندگی campervan مطابق با شرح خودرو پلیس آلمان بر این باورند استفاده شد در مدلین را ربودن.

در این ویدئو او دیده می شود خنده و شوخی با سه گردشگران آلمانی به عنوان او آنها را می راند به همراه اسپانیا در ساحل جنوبی.

یکی از مسافران به نام تنها به توماس گفت: پست آنلاین: “این باعث می شود من بیمار فکر می کنم که این دختر کوچک می تواند دور گرفته شده اند در همان ون یک ماه بعد. آن ترسناک است بدانید که در حال حاضر که او متجاوز از یک زن مسن.”

Brückner سوار تقریبا 300 کیلومتر به داوطلب برای شرکت در این سفر بود که حمایت شده توسط یک ایستگاه رادیویی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>