مولی سیمز, جوک, او می خواهد به ‘قتل’ 3 بچه ها در میان قرنطینه

گفتن آن را مانند آن است! مولی سیمز است های یو پی اس و فراز زندگی از quarantining با سه تا از بچه ها میان coronavirus بیماری همه گیر.

“آنها drive me به آستانه جنون” بازیگر زن, 47, نشان می دهد به طور انحصاری از بروکس, 8, اسکارلت, 5 و خاکستری 3 در شماره جدید ما هفتگی. “من آنها را دوست دارم بیشتر از زندگی و پس از آن من می خواهم به قتل آنها را در همان زمان. اما واقعا من آنها را گرامی. روز بلند و سال کوتاه است.”

به لاس وگاس آلوم که سهام نوزادان خود را با شوهر اسکات Stuberمی رود می گویند که مدرسه در منزل “نمی تواند به خوبی” و اخراج او خودش را “حداقل نه بار.” سیمز برای ما توضیح میدهد: “من نوشید من قصد ندارم به دروغ به شما. من طبقه بالا پیش دبستانی و کلاس اول طبقه پایین. من واقعا دست مامان.”

Molly Sims with her children Scarlett May Stuber, Grey Douglas Stuber and Brooks Alan Stuber
مولی سیمز با فرزندان خود اسکارلت ممکن است Stuber خاکستری داگلاس Stuber و Brooks Alan Stuber دیوید بوکان/شاتر

کنتاکی بومی نیز دست در آشپزخانه, پخت و پز, آنچه احساس می کند مانند “365 وعده های غذایی در هفته است.”

Sims باعث می شود حلق آویز در خانه جالب برای Brooks, اسکارلت و خاکستری با ویژه روز برای پوشیدن لباس خواب یا تکان دادن مو دیوانه. “من واقعا سعی کنید به بهترین از آن را,” او می گوید.

همانطور که برای پدر و مادر درس او آموخته از COVID-19 گسترش آغاز Sports Illustrated Swimsuit model هرگز متوجه او تا به حال بسیار صبر و شکیبایی است. “من یاد گرفته ام که من مدیریت می تواند مقدار زیادی” سیمز توضیح می دهد به ما. “من یاد گرفته ام که من نوع خنده دار با بچه های من. من سعی کردم به [گیر] بهترین تجربه من می توانید آنها را و نه به عقب نگاه در این زمان به عنوان یک بسیار بسیار بسیار بسیار دشوار است ،

این طراح طلا و جواهر بوده و مستند سازی فعالیت های خود را از طریق رسانه های اجتماعی از اتاق نشیمن تمرینات به حیاط خلوت campouts.

“زندگی این است که هرگز به عنوان برش کوکی مناسب به نظر می رسد من از ستاره خوش شانس من است که هر روز صبح از خواب بیدار شدم به این یادآوری که هدف من از بودن مادر خود شده است زندگی بزرگترین هدیه برای من” او زیر نویس یک روز مادر Instagram selfie. “من خیلی خدا را شکر که این 3 و Stuber ساخته شده امروز صبح به عنوان خاص که می تواند برای من است.”

Us Weekly Issue 3220 Cover Prince Harry vs Prince William

برای کسب اطلاعات بیشتر در سیمز’ زمان با سه نفر چک کردن آخرین شماره از Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر!

با گزارش Kayley Stumpe

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>