ناخواسته سوم چرخ. کلت جانسون آماده نیست برای دوست دختر خود را جس کارولین‘s واکنش به دوستش ونسا Guerra نگهداری بچه گربه خود را در حالی که آنها دور در برزیل.

“من تا به حال هیچ ایده که ونسا نگهداری بچه گربه ها می شود از جمله حسادت و خشم” در 90 روز نامزد ستاره, 36, منحصرا می گوید ما هفتگی در مورد پنج شنبه مرداد 2, قسمت از TLC سری.

کلت اضافه شده است که او نامشخص است که آیا دوستی خود را با ونسا را تا کنون تبدیل به عاشقانه اما گفت که او مطالب با نگه داشتن چیزهای افلاطونی.

90 Day Fiance Colt Johnson Reacts to Jess Caroline Jealousy and Rage Over Vanessa Guerra Friendship
کلت Johnson, Jess کارولین و ونسا Guerra TLC (3)

“من هیچ نظری ندارم آنچه که در آینده نگه می دارد,” او گفت:. “منظورم این است که من حتی نمی فکر می کنم سال 2020 آن خواهد بود. همه در همه ، پس از آن سخت است برای گفتن آنچه فردا خواهد بود اما ونسا دوست بزرگ است, شما می دانید که او بهترین دوست من و در حال حاضر آن را به اندازه کافی است.”

اما کلت مامان دبی جانسونبه نظر می رسد برای تایید ونسا به عنوان یک پتانسیل شریک زندگی برای پسرش.

“من عشق ورزیدن ونسا,” او گفت:. “من فکر می کنم او واقعا یک فرد خوب و واقعا یار و من واقعا خوشحال هستم که آنها هستند.”

کلت معرفی جس به ونسا در یک قسمت از 90 روز نامزد: خوشبختانه تا کنون بعد از آن ؟ در اوایل این ماه. او توضیح داد که در این نشان می دهد که او با ونسا در حالی که او هنوز ازدواج به همسر سابق خود, لاریسا دوس سانتوس, Lima.

“من با ونسا در طول چند ماه از ازدواج من به Larissa” کلت گفت. “ما شروع به صحبت کردن آنلاین. و در نهایت ما تصمیم به ملاقات در یک کازینو و ما فقط آن را ضربه.”

او افزود: “جس هرگز ملاقات ونسا. او حتی نمی دانند که ونسا است. و او را تا او را از حسادت.”

کلت نشان داد در فصل جدید از خوش و خرم ؟ که او و جس در حال یک مورد پس از طلاق از لاریسا, 33. سابق زن و شوهر به نام آن واریز شده در ژانویه 2019; طلاق خود را نهایی شد سه ماه بعد.

اما دبی گفت: ما که او را بزرگترین فن Colt, دوستیابی, Jess. “من فکر می کنم او احتمالا یک دختر بسیار زیبا به,” او توضیح داد. “من فکر می کنم که او اشتباه برای کلت. من فکر می کنم او رفت و پس از کلت به دلایل اشتباه و من فقط فکر نمی کنم آنها یک بازی خوب, اما من مطمئن هستم که او می تواند مناسب برای شخص دیگری است.”

90 روز نامزد: خوشبختانه تا کنون بعد از آن ؟ پخش در TLC یکشنبه در 8 p. m. ET.

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de