INDIANAPOLIS – یک دبیرستان در گرینفیلد ایندیانا دریافت اخبار در اولین روز از کلاس که یک دانش آموز آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به یک ایمیل فرستاده شده به خانواده ها پنج شنبه شب.

دانشجو با حضور بخشی از اولین روز کلاس در گرینفیلد مرکزی دبیرستان. این اولین بار دانش آموزان به عقب بوده است و در ساختمان مدرسه پس از coronavirus بسته مدارس ایالت در ماه مارس است.

مدرسه منطقه گفت: خانواده هایی که خود را “مثبت COVID-19 تست پروتکل” به تصویب رسید و به زودی مدرسه هشدار داده شد توسط Hancock County Health Department مورد تست مثبت. دانش آموز بلافاصله جدا شده و تمام تماس نزدیک شد.

A water tower in Greenfield, Indiana, Saturday, May 9, 2020.
یک برج آب در گرینفیلد ایندیانا پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است.

Hancock County Health Department افسر ساندرا درجاسوسی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه وزارت مطلع شد و این بار مثبت آزمون در روز پنج شنبه. این گروه پس از آن “بلافاصله” تماس با مدرسه.

با توجه به ایالتی ایندیانا وزارت بهداشت را COVID-19 داشبورد Hancock County گزارش کرده است 597 مجموع موارد از رمان coronavirus و 37 کشته و جمعه.

به اشتراک گذاری خود را back-to-school coronavirus داستان: چگونه شما در حال آماده سازی برای بازگشایی?

سرپرست: “هیچ دلیلی برای اخلال در روند آموزشی’

خانواده های دانش آموزان در نظر گرفته شده تماس نزدیک – کسی که صرف بیش از 15 دقیقه در ظرف شش پا را از یک فرد آلوده – تماس گرفته شد پنج شنبه شب در این منطقه گفت:.

سرپرست هارولد Olin کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از دانشجویان مشخص شد که تماس نزدیک. او گفت: منطقه پرستاران و دولت کمک به شناسایی این افراد است.

“از آنجا که ما قادر به باریک این لیست وجود دارد هیچ دلیلی برای اخلال در روند آموزشی برای گروه بزرگتر است که خدمت در مدرسه” Olin گفت: در یک ایمیل.

Olin نمی دانم که آیا دانش آموز تا به حال علائم. آن را ممکن است برای coronavirus به گسترش و حتی توسط کسانی که در حال نشان دادن علائم.

درجاسوسی سلامت افسر گفت که او نمی خواهد از انتشار هر گونه “اطلاعات شخصی” در مورد آلوده, دانش آموز یا دانشجو تماس نزدیک. وزارت بهداشت و درمان, کاهش یافته است را بگویید IndyStar بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه اعم از دانش آموز تا به حال علائم زمانی که آزمون اجرا شد و یا چگونه بسیاری از تماس نزدیک مشخص شد.

منطقه گفت که تمام مناطق تمام مدارس در حال ضد عفونی هر شب بعد از مدرسه و توجه ویژه ای شد و با توجه به کلاس های درس است که در آن آلوده شده بود در حال حاضر.

کسی که تست مثبت باید جدا در صفحه اصلی به مدت 10 روز با توجه به منطقه بازگشایی طرح است. برای کسانی که با علائم آنها باید تب-رایگان و بدون دارو برای 72 ساعت قبل از بازگشت به مدرسه, در علاوه بر این به quarantining برای 10 روز.

Olin گفت: منطقه قصد ندارد “به انحراف از برنامه در این زمان هر چند ما قطعا مایل به انجام است که اگر ما در بخش بهداشت و درمان شناسایی مناسب تر پروتکل ها و روش های برای ما به موسسه.”

بازگشت به مدرسه: اتحادیه ملی پشتیبانی از اعتصاب معلم اگر مدارس بازگشایی برنامه به اندازه کافی امن نیست

آنچه در مدرسه سیاست می گوید:

معلوم نیست زمانی که دانش آموز مورد آزمایش قرار گرفت اما نتیجه گرفتن به طور معمول طول می کشد روز نشان می دهد دانش آموز مورد آزمایش قرار گرفت قبل از اولین روز مدرسه.

ایندیانا وزارت آموزش راهنمایی به مدارس می گوید: اگر دانش آموزان یا کارکنان باید “کسی که در خانه خود در حال آزمایش برای COVID-19” این منطقه می کند که فرد از مدرسه و توصیه آنها قرنطینه برای 14 روز.

درجاسوسی گفت: هر کسی که در انتظار نتایج باید باقی می ماند در انزوا تا نتایج را دریافت کرد.

اما سبز منطقه برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس ارائه نمی کند و راهنمایی های خاص در مورد آنچه دانش آموزان یا کارکنان باید انجام دهید اگر آنها در انتظار تست.

Families of students at Greenfield Central Junior High School were notified on the evening of July 30 that a student had tested positive for the novel coronavirus after attending the first day of classes. The student went to school despite having been tested and not yet receiving the results.
خانواده های دانش آموزان در گرینفیلد مرکزی دبیرستان اطلاع داده شد در شب از جولای 30 که دانش آموز تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus پس از حضور در اولین روز از کلاس. دانش آموز به مدرسه رفت و با وجود آزمایش شده است و هنوز رتبهدهی نشده است دریافت نتایج.

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر: این طرح پس از یک مورد گزارش شده است

این طرح می گوید: دانش آموزان و کارکنان باید در خانه بمانند و اگر بیمار و اطلاع مدرسه اگر آنها در این نمایشگاه علائم مربوط به رمان coronavirus

این طرح همچنین می گوید که هر کسی که تماس نزدیک با تایید مثبت مورد باید قرنطینه برای 14 روز قبل از بازگشت به مدرسه صرف نظر از اینکه آیا آنها باید علائم.

ایندیانا مدارس دولتی در میان برای اولین بار در این کشور خود را برای شروع سال تحصیلی پس از همه گیر قطع آموزش و پرورش سراسر کشور در بهار. ادامه بحث در مورد آن است که آیا مناسب و امن برای آوردن دانش آموزان به مدارس برای فرد آموزش به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد.

پدر و مادر وزن در

در پایان مدرسه روز جمعه خانواده ها از مدرسه دانش آموزان منتظر در اتومبیل های خود را به انتخاب دانش آموزان ،

برخی ابراز نا امیدی با خانواده دانشجویی که تست مثبت برای COVID-19 گفت: آن را غیر مسئولانه برای دانش آموزان برای رفتن به مدرسه بدون انتظار برای نتایج آزمون.

“من فکر می کنم این نوع خودخواه از پدر و مادر دانشجو” سامانتا Kiefer که مادر در کلاس هشتم در مدرسه گفت: “فرستادن کودکان خود به مدرسه یا بچه به مدرسه دانستن است که آنها ممکن است یا نه ممکن است آن را داشته باشد.”

شری, ریشه, مادر بزرگ یک هشتم و 11 گریدر انتظار برای دیدن تعداد کلی cornavirus موارد افزایش در حال حاضر که کلاس ها در جلسه.

“شاید ما آمد کمی زود,” Root گفت: “اما من فکر می کنم مدرسه در حال رفتن به رسیدگی به آن را در بهترین راه می دانند که چگونه.”

لورا تیلور بود که چیدن تا 7 کلاس گفت: این مدرسه در حال انجام است بهترین آن می تواند به نگه داشتن دانش آموزان امن است. این آموزش مجازی به نظر می رسد نتیجه اجتناب ناپذیر به ویژه از آن زمان فقط یک روز برای یک مورد تایید شده در وسط مدرسه و سایر مناطق در حال حاضر آنلاین.

“آنچه باید اتفاق می افتد قبل از اینکه ما تعطیل؟”

برخی از مدارس منطقه از جمله Indianapolis, مدارس دولتی و چندین ماریون را township منطقه تصمیم گرفته اند به راه اندازی مجدد سال تقریبا.

کمک: Holly هیز و Pulliam همکار لیدیا Gerike, IndyStar

دنبال IndyStar خبرنگار الیزابت DePompei در توییتر: @edepompei.

دنبال IndyStar خبرنگار Arika Herron در توییتر: @ArikaHerron.

تلاش ها برای نجات متوقف: 7 تفنگداران نیروی دریایی ملوان دیشب در تراژدی خاموش کالیفرنیا

آنلاین مدرسه ؟ برخی از پدر و مادر می خواهید به استخدام آموزگار شروع مینی مدارس این سال است. بیشتر نمی توانیم به

این مقاله در ابتدا در ظاهر Indianapolis Star: Greenfield, ایندیانا, نوجوان سیاه, مثبت COVID-19 آزمون در روز اول

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de