ایالات متحده در کاخ منابع طبیعی جلسه کمیته در “ایالات متحده در پارک پلیس با حمله به معترضان مسالمت آمیز در میدان لافایت” در کاپیتول هیل

واشنگتن (العالم) – نماینده رائول Grijalva یک دموکرات آریزونا دارای آزمایش مثبت برای coronavirus اما احساس خوب و رفته به انزوا او در بیانیه ای گفت: در روز شنبه.

Grijalva, 72 گفته شد از تست مثبت با حضور پزشک از کاپیتول ، “من در حال حاضر هیچ نشانه احساس خوب و امید را سریع و بهبودی سریع,” او گفت:.

Grijalva ریاست جلسه این هفته با حضور در کنگره کابل یک جمهوری خواه تگزاس که همچنین آزمایش مثبت و چه کسی شده است عکس های بدون ماسک.

Grijalva که نام نمی Gohmert ابراز نا امیدی با بی میلی برخی از نمایندگان مجلس به پوشیدن ماسک که می تواند سرعت گسترش جدید کروناویروس.

“در حالی که من نمی توانم کسی را به طور مستقیم برای این هفته نشان داده است که وجود دارد برخی از اعضای کنگره که موفق به گرفتن این بحران را جدی بگیرید,” او گفت:. “تعداد زیادی از اعضای جمهوری خواه به طور معمول قدم زنی با تبختر در اطراف کنگره بدون ماسک به خودخواهانه را یک بیانیه سیاسی در هزینه خود و همکاران و کارکنان و خانواده های آنان است.”

(این داستان تصحیح تیتر و پاراگراف اول به منعکس کننده که Grijalva است از آریزونا نمی مکزیک جدید)

(گزارش شده توسط دایان بارتز; ویرایش توسط دایان کرافت)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de