کریس پرات شوخی که او خدا را شکر که همسر باردار خود را, کاترین Schwarzenegger, آیا زایمان در حالی که آنها پیاده روی در L. A.

“آماده به پاپ هنوز متوقف نمی بالای کوه امروز” او زیر نویس یک عکس از جفت خندان با هم در یک پیاده روی در شنبه مرداد ماه 1. “نیمه سپاسگزار آن نمی رفت پایین در دنباله تو می شود.”

Chris Pratt Says Pregnant Wife Katherine Schwarzenegger Is Ready To Pop
کاترین شوارتزنگر و کریس پرات. حسن نیت ارائه میدهد Chris Pratt/Instagram

این زن و شوهر که بحباله نکاح در اوردن, در ژوئن 2019 هستند که در انتظار اولین فرزند خود هر روز در حال حاضر.

ماه گذشته نگهبانان کهکشان بازیگر, 41, ستایش همسر او به دنبال او “هدیه ای از عفو و بخشش” پادکست انتشار. “به تو افتخار عزیزم من برای او شگفت انگیز پادکست. نه ماه باردار در قرنطینه و هنوز کار خود را لب به لب” او هنوز توییتی. “من خوش شانس خوش شانس است.”

شوارتزنگر و 30 روز قبل از آن نشان داد که او در تودرتو مرحله از بارداری خود را.

“من آماده هستم قطعا با یادگیری برای انجام چیزهایی که در آشپزخانه به دلیل این چیزی است که شما نیاز به یاد بگیرند که چگونه برای به دست آوردن بسیار آشنا با زمانی که شما آنهایی که کمی به طبخ برای” او گفت:, E! اخبار در جولای 9. “من شده است به سازماندهی بسیاری در خانه ما چون من احساس می کنم که دوباره چیزی است که همه انجام شده است در قرنطینه [در میان بیماری همه گیر کوروناویروس], آن را فقط به این میل به سازماندهی. من فکر می کنم که بخشی از من تودرتو.”

Chris Pratt Says Pregnant Wife Katherine Schwarzenegger Is Ready To Pop
کاترین شوارتزنگر و کریس پرات. مگا

او افزود که باردار شدن در میان اورژانس بهداشت جهانی بوده است “جالب زمان” اما “واقعا سرگرم کننده هم به همچنین پیدا کردن لنت نقره ای.”

اخبار بی خانمان در ماه آوریل که این جفت ارز انتظار اولین فرزند خود را با هم. پرات است که در حال حاضر پدر و پسر جک, 7, با همسر سابق Anna Faris.

او به شوخی با اضافی در ممکن است که سنگ چه می کردم نویسنده بارداری هوس را “دشوار است — ترشی و بستنی. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم آنها را.”

این جهان ژوراسیک ستاره اضافه شده است که او خود را گرفتار شکایت در مورد کمر درد و اضافه وزن در میان قرنطینه. “او فقط به من نگاه کرد خوش او گفت:” از همسرش که دختر آرنولد شوارتزنگر و ماریا شرایور. “من گفتم:” اوه راست راست. من واقعا نمی توانید به شکایت است که به شما در حال حاضر من انجام دهید؟'”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de