Danica Patrick نوشته شده در مورد انجام یک “عاطفی” درمان با تمرین درست چند هفته پس از تقسیم او از NFL quarterback Aaron Rodgers.

“من من من همیشه” سابق راننده مسابقه حرفه ای, 38, زیر نویس یک عکس در Instagram در شنبه 2 اوت نشان داد که او نما در کنار یک دریاچه کوه.

پاتریک توضیح داد که او شروع به انجام تمرین کلاس یک هفته پیش پس از دوستان خود را هدر نیلسن گفت که او “دوست داشتن آن است.”

“معلوم در حال حاضر من بیش از حد!” او نوشت: از ورزشهای سبک بدون وسیله و plyometrics معمول است که شرح داده شده در کلاس’ سایت به عنوان “یک تحول تمرین بدن و ذهن” است که کمک می کند تا دانش آموزان به “تجربه گسترده قلب و ذهن-پاکسازی و آزاد کند.”

“این احساسی درمان از طریق حرکت نفس و بدن تصدیق آنچه می آید تا” پاتریک توضیح داده شده در پست. “در کلاس شما با قرار دادن دست خود را بر روی قلب خود را و پایین معده (خاجی) به تنظیم مجدد بدن بین حرکت می کند. ……امروز من قرار داده و دست چپ من در معده من…. و پشت دست راست بر پشت من اطراف چاکرای شبکه خورشیدی و من شنیده بود – I got you, من همیشه باید. اصلی است که چاکرا که چراغ تا بر من در زندگی است.”

“همه ما ‘رو’ خودمان راه بیش از ما به خودمان اعتبار بود که این پیام برای من امروز به هر حال” او به این نتیجه رسیدند. “منظورم این است که….. ما به این دوری نمی کنیم دوستان؟!!!!”

Danica Patrick Says She's Doing 'Emotional Therapy' After Aaron Rodgers Split
Danica Patrick در ACM Awards در لاس وگاس در 7 آوریل 2019. Broadimage/شاتر

ما هفتگی تایید شده در جولای 16 که پاتریک و Green Bay Packers, بازیکن, 36, تا به حال نام آن واریز شده در خود را دو سال پس از رابطه طرفداران متوجه شده است که خیلی شدید نویسنده به حال unfollowed راجرز در Instagram پس از آخرین ارسال های یک عکس با او را در ماه آوریل است. فروپاشی آمد نه ماه پس از جفت خریداری $28 میلیون و مستغلات با هم در مالیبو.

روز پس از اخبار خود را تقسیم را شکست سابق راننده نسکار که بازنشسته شد در سال 2018 نشان داد که او با تمرکز بر خود احساسی خوب بودن و به اشتراک گذاشته است که او به تماشای یک ویدیو در مورد که در آن تروما در بدن ذخیره می شود.

“گوش دادن به بدن شما” پاتریک زیر نویس یک Instagram داستان پست در جولای 18. “شما می دانید گفت: “احساس دل و روده’? من پیدا کرده اند آن را به من صحبت می کند قبل از ذهن است. من آن را به عنوان یک دعوت به توقف و نگاه به درون. من مجله و بپرسید — چه چیزی می تواند در رفتن؟”

او بعد از یک نقل قول است که خواندن “درد است که ما داده است که این درد که ما منتقل می کند.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de