پلیس و سربازان در حال گشت زنی ملبورن به عنوان بخشی از محدودیت های جدید علیه شکوفایی عفونت. عکس: AFP

ملبورن: جهانی شمارش از coronavirus موارد عبور از 18 میلیون در روز دوشنبه با بیماری خود ادامه مارس استرالیا به عنوان دومین شهر اعمال محدودیت برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

شش ماه پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک اورژانس جهانی این ویروس به کشته شدن بیش از 687,000 مردم از آن برای اولین بار پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش شده از منابع رسمی.

تازه خوشه های گزارش شده در کشورهایی که قبلا آورده شیوع بیماری خود را تحت کنترل وادار کردن دولت به reimpose مستند اقدامات با وجود نگرانی بیشتر اقتصادی خرید اینترنتی.

استرالیا ویکتوریا دولت تحمیل تازه جارو محدودیت در یکشنبه جمله مقررات منع رفت و آمد در ملبورن برای شش هفته آینده ممنوعیت مجالس عروسی و یک سفارش است که مدارس و دانشگاه ها بازگشت آنلاین در روزهای آینده.

“هر چیزی از این خواهد شد آن را ببینید کشیدن برای ماه ها و ماه ها و ماه” ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: از وقوع.

با وجود یک مستند ملبورن همچنان ادامه دارد به گزارش صدها نفر از موارد جدید روزانه حتی به کشورهای دیگر در استرالیا گزارش داده اند که صفر یا یک ،

بسیاری دیگر از نقاط جهان در حال مبارزه با بسیار بزرگتر شیوع است.

مقامات بهداشتی در آفریقای جنوبی که در آن افزایش موارد بوده است انتظار می رود پس از شل شدن تدریجی از سخت مستند گزارش داد که عفونت بیش از نیم میلیون مارک.

این ملت است که تا کنون سخت ترین ضربه در آفریقای حسابداری برای بیش از نیمی از تشخیص عفونت اگر چه رئیس جمهور سیریل Ramaphosa گفت: نرخ مرگ و میر پایین تر از متوسط جهانی است.

امریکا لاتین و کارائیب منتقل نقطه عطف دیگری در روز یکشنبه به عنوان مرگ و میر در این منطقه صعود به بیش از 200,000 با برزیل و مکزیک حسابداری برای نزدیک به سه چهارم.

ایران — مبارزه خاورمیانه مرگبارترین شیوع — گزارش بالاترین تک-بعد عفونت تعداد در حدود یک ماه هشدار داد که بسیاری از آن استان شده است در برخورد با یک تجدید حیات این بیماری است.

با عفونت و مرگ و میر, افزایش, این آژانس سلامت سازمان ملل متحد گفت: coronavirus همه گیر است و به احتمال زیاد طولانی و هشدار داد ممکن است “پاسخ خستگی”.

“که در ادامه به ارزیابی خطر جهانی سطح COVID-19 به توان بسیار بالا” آژانس گفت که اثرات این بیماری همه گیر “خواهد بود احساس برای دهه های آینده”.

واکسن نژاد

مکزیک پیشی گرفت بریتانیا برای تبدیل شدن به سومین سخت ترین-آمار کشور در ویروس مرگ و میر — بعد از برزیل و ایالات متحده آمریکا با بیش از 46,600 موارد منجر به مرگ.

ما در حال حاضر اندکی بیش از 4.6 میلیون نفر و 154,793 مرگ و میر.

این بیماری همه گیر است که موجب یک مسابقه برای یک واکسن با چندین شرکت های چینی در خط مقدم در حالی که روسیه تعیین کرده است یک هدف تاریخ سپتامبر به رول از خود پیشگیرانه.

اما ما بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci گفت که بعید است آمریکا خواهد با استفاده از هر واکسن توسعه در هر کشور است.

به عنوان بخشی از “عملیات با سرعت پیچ و تاب” دولت آمریکا خواهد پرداخت غول دارویی سانوفی و GSK تا $2.1 میلیارد دلار برای توسعه یک COVID-19 واکسن دو شرکت گفته اند.

در اروپا, که در آن بسیاری از کشورها امیدوار بود خود را شیوع بیماری بوده و تحت کنترل در آورده نروژ ثبت شده خود را برای اولین بار ویروس مرگ در دو هفته و سوئیس در گزارش خود در مورد اعداد رخنه کرده بود تا دوباره.

با وجود تجدید حیات در اروپا شاهد تظاهرات علیه coronavirus محدودیت.

هزاران نفر اعتراض در برلین خواستار “روز آزادی” از محدودیت با برخی از تظاهرکنندگان دوبله این بیماری همه گیر “بزرگترین تئوری توطئه”.

این تظاهرات که در آن بسیاری از تظاهرکنندگان موفق به پوشیدن ماسک یا احترام اجتماعی, فاصله, قوانین باعث خواستار تشدید مجازات علیه کسانی که به نقض محدودیت.

حداقل 45 افسر پلیس مجروح شدند و بیش از 130 نفر دستگیر شدند.

همه گیر نیز ادامه داد: به علت ضرب وشتم در این سفر ورزشی و فرهنگی و گردشگری با بیشتر شرکت های هواپیمایی اعلام جرم کاهش شغل و عمده جشنواره ها و رویدادهای فرهنگی پوسته پوسته شدن.

امریکا بزرگترین شرکت هواپیمایی برزیل-شیلی گروه LATAM گفت: این امر غیر روحانی کردن حداقل 2,700 خدمه و بریتیش ایرویز خلبانان اکثریت رای به پذیرش یک معامله برش دستمزد 20 درصد با 270 شغل از دست داده است.

اتریش از ماه Salzburg festival جشن سالگرد 100 اما در حال حاضر با کاهش برنامه های دقیق و اقدامات ایمنی از جمله ماسک برای تماشاگران تا زمانی که آنها نشسته است.

این 80,000 بلیط برای این رویداد به پایین از معمول 230,000 شده اند شخصی به فعال کردن تماس-ردیابی.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de