مورد علاقه ما ماسک صورت در Nordstrom در حال حاضر

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

مد ماسک صورت نیست سخت است این روزها. شما می توانید بسیاری از سبک های مختلف است که به شما اجازه ابراز شخصیت خود را — حتی در حالی که پوشش بینی و دهان خود را و پس از CDC مقررات!

اگر شما احساس بد بو و نمی خواهید برای رفتن برای یک بار مصرف غیر پزشکی ماسک صورت ما در بر داشت بسیاری از گزینه های شگفت انگیز در Nordstrom که بیش از حد زیبا به تصویب است. بررسي فايلهاي مورد علاقه ما ماسک صورت زیر!

این روشن ماسک صورت مجموعه

Nordstrom 4-Pack Adult Pleated Face Masks (Knit Heathered Pack)
Nordstrom 4-بسته بزرگسالان پلیسه دار ماسک صورت (گره Heathered بسته) Nordstrom

این رنگ در این مجموعه به شما اجازه رشد برای بقیه فصل تابستان! سایه روشن در حال نام بازی در حال حاضر قابل تنظیم گوش حلقه تضمین آسایش. شما می توانید ماسک را به عنوان شل و یا به عنوان شما می خواهم و آن را ببندید در پشت با تعظیم.

آن را ببینید!

دریافت Nordstrom 4-بسته بزرگسالان پلیسه دار ماسک صورت (گره Heathered بسته) با حمل و نقل رایگان برای 20 دلار در دسترس در Nordstrom!

این رویایی ماسک صورت

RUBY GREY Adult Cotton Face Mask
یاقوت خاکستری بالغ پنبه ماسک صورت Nordstrom

این ماسک کاملا روی روند. آن نور نقاشی با مداد رنگی کراوات رنگ چاپ تمام خشم در حال حاضر. بهترین از همه, با توجه به آن زمینه سفید این صورت پوشش ایده آل است که آن را داغ در خارج از آنجا که آن را نمی خواهد را جذب اشعه های خورشید مانند رنگ های تیره تر انجام دهید.

آن را ببینید!

دریافت روبی خاکستری بالغ پنبه ماسک صورت با حمل و نقل رایگان برای $28, موجود در Nordstrom!

این همه فن حریف ماسک صورت مجموعه

Nordstrom Assorted 4-Pack Adult Face Masks (Fashion Animal Print Pack)
Nordstrom همه فن حریف 4-بسته بزرگسالان ماسک صورت (مد حیوانات چاپ بسته) Nordstrom

این ماسک ایده آل را در دست می گیرند. رنگ های تیره تر مناسب فصل زیبایی و ما هیچ کندی روی ماسک-پوشیدن هر زمان به زودی. بهتر است آماده باشند و به همین دلیل است که مطمئن شوید که شما به دنبال اقامت ناز ؟

آن را ببینید!

دریافت Nordstrom همه فن حریف 4-بسته بزرگسالان ماسک صورت (مد حیوانات چاپ بسته) با حمل و نقل رایگان برای 20 دلار در دسترس در Nordstrom!

این چاپ گرمسیری, ماسک

Modern American Tropic 2-Pack Adult Face Masks
مدرن آمریکایی استوایی 2-بسته بزرگسالان ماسک صورت Nordstrom

گرمسیری vibes در حال دادن به ما زندگی! آن را تا مقدار مناسب از استعداد بدون اینکه بیش از حد شلوغ است. این ماسک ساخته شده از مواد راحت و امن خواهد شد در گوش خود را با الاستیک حلقه. یک راه شیک برای دریافت کار انجام می شود!

آن را ببینید!

دریافت مدرن آمریکایی استوایی 2-بسته بزرگسالان ماسک صورت با حمل و نقل رایگان برای $15, موجود در Nordstrom!

این تبدیل خوانده شده ماسک صورت

Mali + Lili Adult Four Layer Adult Mask Scarf
مالی + Lili بالغ چهار لایه بالغ ماسک شال Nordstrom

این ماسک صورت نیز الاستیک گوش حلقه که نگه داشتن آن در محل هنگامی که شما با پوشیدن آن را به عنوان وسیله ای برای حفاظت از. اما آنچه که ما را بیشتر دوست دارم در مورد آن این است که هنگامی که شما با استفاده از آن به عنوان ماسک, شما می توانید repurpose آن را به عنوان یک لهجه شال گردن. کراوات آن را در اطراف گردن خود را کیف پول و یا حتی یک sunhat!

آن را ببینید!

دریافت مالی + Lili بالغ چهار لایه بالغ ماسک شال با حمل و نقل رایگان برای $40, موجود در Nordstrom!

به دنبال بیشتر ؟ بررسی بیشتر ماسک های صورت موجود در Nordstrom در اینجا!

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

سلب مسئولیت: در حالی که ما کار را به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مربوط به محصول است که درست در مناسبت تولید کنندگان ممکن است خود را تغییر دهید لیست مواد تشکیل دهنده. محصول واقعی و بسته بندی مواد ممکن است حاوی بیشتر و/یا اطلاعات مختلف از آن نشان داده شده در وب سایت ما. ما توصیه می کنیم که شما صرفا با تکیه بر اطلاعات ارائه شده و به شما که همیشه خواندن برچسب هشدارها و دستورالعمل را قبل از استفاده و یا مصرف یک محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول لطفا با سازنده تماس بگیرید. محتوای این سایت برای اهداف مرجع و در نظر گرفته شده است به عنوان جایگزینی برای مشاوره داده شده توسط یک پزشک داروساز یا دیگر مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی. شما باید با استفاده از این اطلاعات به عنوان خود تشخیص یا درمان یک مشکل سلامتی یا بیماری است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر شما گمان می برند که شما باید یک مشکل پزشکی است. اطلاعات و اظهارات در مورد مکمل های غذایی باید ارزیابی نشده است توسط سازمان غذا و دارو در نظر گرفته شده و برای تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری. ما هفتگی فرض هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و یا misstatements در مورد محصولات.

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید مانند ماسک صورت خود tanners, Lululemon زنگار منتقل میشد و تقریبا هر چیزی در مورد Nordstrom سالگرد فروش. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله