ستاره بهترین دوستان است! مایلی سایرس, سلنا گومز و بیشتر مشهور تبدیل شده به خود را خزدار دوستان, برای راحتی در طول شیوع کروناویروس — و بسیاری از آنها ارائه برای همیشه در خانه برای نوزادان نیاز دارند.

“اسلاید دور” خواننده 27 ساله و پسر, کودی سیمپسون معرفی شده خود را نجات pup بو به خود Instagram followers در اوایل این ماه اضافه کردن به کوروش رشد وحش از حیوانات خانگی. دیزنی آلوم صحبت با صاحب کالیفرنیا Wagmor لوکس آبگرم هتل و نجات, ملیسا Bacelarدر طول یک قسمت جدید از او Instagram Live سری و مورد بحث چگونه زمان COVID-19 بحران نهفته است پناهگاه های حیوانات در سراسر کشور است.

“[بو] خیلی خجالتی هنگامی که ما برای اولین بار او کردم و او کاملا از پوسته خود را در حال حاضر. او مانند یک پسر مامان که من دوست دارم” کوروش گفت: پناه صاحب اوایل این ماه.

گومز همچنین 27, همچنین با استفاده از پلت فرم خود را برای تشویق طرفداران به فکر می کنم از سگ اصحاب که در نیاز به یک خانه امن در طول این هم گیج کننده. “من می خواهم به معرفی عضو جدید خانواده, گل افتاب گردان,” the Spring Breakers بازیگر گفت: در طول یک livestream در Instagram در ماه مارس است. “من می دانم که چند نفر از دوستان که در حال پرورش در حال حاضر فقط به حیوانات یک مکان امن … من نمی تواند کمک کند آن را من تا به حال به نگه داشتن او.”

نه تنها پرورش و یا اتخاذ یک حیوان خانگی به نفع خوش شانس نوزادان که داده می شود برای همیشه لطفا برای خانه, اما پس از حمایت از یک حیوان خانگی است که به همان اندازه مفید برای مراقبان به خصوص در طول دوره استرس بالا. برای بازیگر Camila Morroneپرورش او نیرومند و درشت هیکل بود “تنها بهترین تصمیم” او می تواند برای او ساخته شده سلامت روان در دوران خود او-قرنطینه.

“برای همه دوستان نشان دادن علاقه به انجام این کار ،” 22 ساله آرژانتین بومی مزبور یک از آنجاییکه Instagram پست از خودش و شر اشاره کرد که پرورش حیوانات در نیاز است که تجربه زندگی در حال تغییر. “شما آن را پشیمانی نیست ❤️❤️❤️❤️ این شیرین موجودات نیاز شما خیلی بد است.”

پایین ببینید که ستارگان دیگر را اتخاذ کرده اند و یا پرورش سگ برای کمک به آنها را از طریق خود coronavirus انزوا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de