نیروی دریایی ایالات متحده اولین زن خلبان جنگنده می شود بال های خود را از طلا

ستوان مادلین Swegle ساخته شده است که تاریخ به عنوان نیروی دریایی ایالات متحده سیاه تاکتیکی جنگنده, خلبان, دریافت بال های خود را از طلا در روز جمعه.

“من بسیار هیجان زده هستم که این فرصت را به کار سخت تر و بلند پرواز جت هواپیما در ناوگان” Swegle گفت: در بیانیه منتشر شده توسط نیروی دریایی است. “این امر شده ایم به خوبی ببینید کسی که شبیه من در این نقش; من هرگز در نظر گرفته شده برای اولین بار. من امیدوارم که آن را تشویق به افراد دیگر است.”

ویرجینیا بومی خود را جشن تاریخی و دستاورد در اوایل این ماه پس از اتمام آموزش در آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده.

BZ به دگرمن. j.g. مادلین Swegle در تکمیل هوایی تاکتیکی (اعتصاب) هوانورد درسی. Swegle است @Rihanna اول شناخته شده, سیاه زن TACAIR خلبان و بال های خود را از طلا در اواخر این ماه. HOOYAH! @FlyNavy @NASKPAO #ForgedByTheSea #CNATRA #CNATRAgrads pic.twitter.com/FKSlURWQhJ

— هوایی نیروی دریایی آموزش (@CNATRA) 9 ژوئیه سال 2020

“سرهنگ j.g. Swegle ثابت کرده است که یک شجاع پیشگامی گفت:” فرمانده نیروی دریایی نیروهای هوایی میلر ، DeWolfe “گلوله” Miller III. “او پیوست یک گروه را انتخاب کنید از افرادی که به دست آورده بال از طلا و به تماس پاسخ داده به دفاع ملت ما از هوا. تنوع این گروه—با تفاوت در زمينه مهارت و فکری باعث می شود ما قوی تر مبارزه با زور.”

در ویدئو منتشر شده توسط نیروی دریایی جلوتر از مراسم Swegle گفت که او تا به حال آرمان تبدیل شدن به یک خلبان پس از او پدر و مادر او را به فرشتگان آبی.

“پدر و مادر من به من مطرح و آنها به من گفت که من می تواند هر آنچه که من می خواستم. ما را ببینید که فرشتگان آبی زمانی که آنها در شهر,” او گفت:. “آنها فقط تا من آنها را دوست داشت. من دوست دارم سریع هواپیما.”

عشق اولیه خود را از سریع هواپیما شد تمرکز از زندگی حرفه ای او و او در توضیح سه سال از آموزش با عملکرد بالاتر هواپیما “دلهره آور” اما همچنین توصیف هیجان او احساس می شود.

“این دیوانه در چنین بالاتر عملکرد هواپیما,” او گفت:. “من واقعا هیجان زده در برخاستن مانند احساس نشاط و پرتاب به عقب در صندلی کمی.”

در زمان Swegle بستری او فکر نمی کنم او می تواند آن را.

“در آن زمان بسیاری از مبارزه با این هواپیما به شکل از چگونه آن را رفتن به انجام,” او گفت:. “به دنبال بازگشت این شگفت انگیز به فکر می کنم در مورد که در آن من شروع شده و من تا به حال هرگز در یک هواپیما قبل از آن فقط یک گام در یک زمان. این واقعا سرد به فکر می کنم از تمام چیزهایی که من انجام داده ام در حال حاضر که من می خواهم هرگز فکر نمی کردم که من می خواهم قادر به انجام است.”

“من واقعا افتخار است که من را وادار به پوشیدن بال و رسیدن به پرواز هواپیما و خودم یک خلبان گفت:” Swegle.

در این ویدئو متی ماهر افسر فرمانده آموزش گفت که از طریق آموزش Swegle دست یافته استاندارد تعالی.

“به نشان می دهد تا در اینجا در این سطح شما نیاز به یک نوازنده بالا و سپس شما را به ادامه برای انجام در حالی که شما در اینجا. این بهترین خلبانان جهان هستند که آموزش دیده در اینجا بهترین” گفت: ماهر. “او درست مثل همه از او همکار Wingees هستند که در آن استاندارد از برتری و آنها در حال رفتن به بیرون رفتن و همه ما بسیار مفتخریم.”

جوان پیشگامی امیدوار است که سفر خود را الهام بخش دیگران به او ملحق میشه. “من فکر می کنم نمایندگی مهم است چرا که ما بسیار متنوع ملت” او گفت: در این ویدئو.

Swegle موفقیت می آید از 40 سال پس از برندا رابینسون شد اولین زن آمریکایی آفریقایی برای کسب بال خود را از طلا با توجه به زنان در حمل و نقل هوایی.

“من امیدوارم که من میراث خواهد بود که وجود خواهد داشت بسیاری از زنان دیگر و زنان اقلیت و فقط چهره های مختلف که می آیند. تشویق شود و می دانم که آنها باید تمام ابزار است که آنها نیاز دارند و دنبال رویاهای خود را,” او توضیح داد.

Swegle تعیین شد هوانورد نیروی دریایی دریافت کرده و بال های خود را از طلا با 25 نفر دیگر در روز جمعه در مراسم فارغ التحصیلی که در محل ایستگاه هوایی نیروی دریایی در کینگزویل, Texas.

او را سر به واشنگتن شروع به آموزش به عنوان یک EA-18G Growler خلبان.

اسناد جزئیات سوء استفاده جنسی اتهامات علیه Ghislaine ماکسول و جفری اپستاین

شنبه جلسات: Courtney ماری اندروز انجام “شکستن طلسم”

شنبه جلسات: Courtney ماری اندروز انجام “کرباس رشته”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>