Biol یک برند مشهور در تولید محصولات محافظ ، نمایندگی محصولات بیول زیبایی و تقویت کننده مو است. محصولات مبتنی بر مواد طبیعی برای تولید با بالاترین کیفیت ، در کنار متنوع ترین محدوده جهان. شرکت بیول به زنان اطمینان می دهد که با استفاده از این رنگ مو 100٪ از سفیدی مو را از بین می برد. بعلاوه ، رنگ موی Biol حاوی عصاره گیاهان و روغنهای حیاتی مانند بادام ، فندق ، کنجد نمایندگی محصولات بیول و سبوس برنج است که باعث تقویت رشته های مو شما می شود.

واریاسیون بیول

محصولات مبتنی بر مواد طبیعی برای ایجاد بالاترین سطح محافظت و تقویت رشته های مو به همراه متنوع ترین طیف جهان که زیبایی شما را به کمال نشان می دهد.

Biol با هدفی به عنوان خطی برای زیبایی فراتر نمایندگی محصولات بیول از انتظار ، نگاهی عمیق به روح زیبای زنان انداخت و خط جدیدی را در ارائه طیف های جدید در بین رنگ مو ایجاد کرده است ، طیف هایی که با شما در هم تنیده است.

کافی است یک بار بر روی خط زیبایی بیول قدم بگذارید تا شاهد شخصیتی جدید ، دوست داشتنی تر و جذاب تر باشید.

نمایندگی محصولات بیول

از آنجا که طیف های رنگ مو Biol با دید کاملاً متفاوت نمایندگی محصولات بیول از زندگی روزمره انتخاب شده اند ، و در این انتخاب ، نظر کارشناسان چند روانشناس بزرگ ، نقاشان و هنرمندان آرایش مورد توجه قرار گرفته است.

با اعتماد به نفس در خط زیبایی زندگی خود قدم بردارید نمایندگی محصولات بیول و از زندگی جدید خود به کمال لذت ببرید.

محصولات موی بیول

وجود نیاسین (ویتامین B3) در آلوئه ورا یک معنی عالی برای قدرت ترمیمی این گیاه است. نیاسین جزء اصلی NAP و NADP است که دو آنزیم نمایندگی محصولات بیول در متابولیسم سلولی نقش دارند و تزریق این ماده به فیبرهای مو در واقع متابولیسم سلولی را افزایش می دهد. با پشتیبانی از منبع قدرتمند ویتامین های نمایندگی محصولات بیول آن ، که شامل ویتامین های ACE است ، باعث ترمیم و انرژی لازم سلولهای آسیب دیده برای ترمیم می شود. ویتامین های A و C ویتامین های بسیار مؤثر نمایندگی محصولات بیول در جلوگیری از ریزش و بازسازی سلولهای الیاف آسیب دیده هستند. وجود آهن ، پتاسیم ، منیزیم ، روی و مس به این مسئله مهم کمک می کند نمایندگی محصولات بیول و یک بسته تقویتی بسیار قوی را برای آبرسانی و تقویت رشته های مو در اختیار شما قرار می دهد.