دانشگاه فناوری و نوآوری APU از جمله دانشگاه های خصوصی مالزی است و جایی است که یک فن آوری، نوآوری و خلاقیت بی نظیر در زمینه آمادگی فارغ التحصیلان حرفه ای برای نقش های مهم در تجارت و جامعه در سطح جهانی کار می کند.

دانشگاه برنده موفقیت های خود را در کسب جوایز معتبر در سطح بین المللی و بین المللی به دست می آورد.

اطلاعات بیشتر رو در پورتال تخصصی مالزی: دانشگاه مالزی مشاوره شریف مطالعه کنید.

APU به عنوان یکی از بالاترین دانشگاههای دارای رتبه برتر در مالزی معرفی شد و با رتبه 5-STAR (رتبه عالی) تحت رتبه بندی های SETARA 2017 توسط وزارت آموزش عالی (MOHE) قرار گرفت.

APUhas این رتبه عالی را در ستارا 2011 ، 2013 و اکنون در 2017 حفظ کرده است. SETARA 2017 رتبه 5 ستاره توسط وزیر آموزش عالی مالزی ارائه شده است.

دانشگاه آسیاPacific (APU) در سال 2017 توسط  (QuacquarelliSymonds QS) به رسمیت شناخته شد و APU در 5 گروه در چهار دسته از رتبه بندی QS Stars-آموزش ، کار ، اشتغال و امکانات و شمول ، 5 ستاره دریافت کرد. رتبه بندی TheQS Stars دستاوردهای دانشگاه های سراسر جهان را اندازه گیری می کند.

QS Stars یک سیستم رتبه بندی بین المللی است که به دانشجویان این امکان را می دهد تا ویژگی های مؤسسات را بهتر درک کنند، از همه چیز از اشتغال فارغ التحصیلان گرفته تا امکانات ورزشی و تعامل با جامعه بدانند.

APU توسط دانشگاه اقتصاد دیجیتال مالزی (MDEC) جایزه دانشگاه PremierDigital Tech را دریافت کرد.

APU به دلیل تعهد خود در ارائه دوره های برتر دیجیتالیولوژی دیجیتال و اطمینان از فارغ التحصیلان بسیار ماهر ما همچنان به پیشرفت خود ادامه می دهد و مطالبات شغلی دیجیتال آینده را در سطح جهانی و جهانی پر می کند.

جایزه دانشگاه برتر PremierDigital توسط وزیر آموزش عالی مالایزی اهدا شد.

APU با جامعه بین المللی متشکل از بیش از 11000 دانش آموز از بیش از 120 کشور که در پردیس مالزی در آن تحصیل می کنند، یک محیط آموزشی واقعاً جهان وطنی را ارائه می دهد که دانشجویان را برای چالش های جهانی پیش روی خود آماده می کند.

APU درجه فناوری گسترده ای را با فناوری به عنوان هسته مشترک ارائه می دهد. هدف این برنامه APU برای پرورش و ترغیب نوآوری از طریق برنامه های ما، با هدف تولید افرادی است که به شیوه های جدید و بهتر به یادگیری ، انطباق و تفکر متفاوت بپردازند.