روغن ترمز برای سیستم ترمز بسیار مهم است خرید بهترین روغن ترمز خودرو اینجا کلیک کنید و تحت هر شرایط سختی باید وظیفه خود را انجام دهد. روغن ترمز باید طبق توصیه های سازنده تعویض شود.

مخلوط شدن روغن ترمز ابی و زرد

 

انواع روغن ترمز و آشنایی با مشخصات آنها
استفاده از روغن ترمز DOT3 DOT4 و DOT5.1 در اتومبیل های مدرن بسیار رایج است ، این روغن ها در نقطه جوش هوای مرطوب و خشک خرید بهترین روغن ترمز خودرو متفاوت هستند ، بدون روغن ترمز توقف بدون خطر ماشین شما تقریباً غیرممکن است.
روغن ترمز از طریق مجموعه ای از لوله ها و خطوط ترمز به عنوان یک مایع هیدرولیکی حرکت می کند – مایعی که تحت فشار در فضای محدودی حرکت می کند و فشار را به پدال ترمز به کولیس ترمز یا درام منتقل می کند خرید بهترین روغن ترمز خودرو تا حرکت خودرو را متوقف کند.

خرید روغن ترمز

استانداردهای مهم برای روغن ترمز
روغن ترمز برای سیستم ترمز بسیار مهم است و باید در شرایط سخت کار خود را انجام دهد. طبق اداره ایمنی ترافیک بزرگراه ملی خرید بهترین روغن ترمز خودرو (NHTSA) ، روغن ترمز باید برای چهار استاندارد مهم آزمایش شود:

قیمت روغن ترمز

 

در دمای پایین مایعات بمانید. خرید بهترین روغن ترمز خودرو نباید با یخ زدگی سخت شود
در دمای بالا در برابر جوش (و تبخیر) مقاومت کنید
کار با قسمتهای دیگر سیستم ترمز و سایر مایعات ترمز
خوردگی سیستم ترمز را کاهش دهید
پس از آزمایش ، تمام روغن ترمز توسط DOT برای قسمت حمل و نقل مشخص می شود و عددی که نقطه جوش بالاتر را خرید بهترین روغن ترمز خودرو نشان می دهد ، بیشتر اتومبیل ها از رطوبت جاذب 3 یا 4 استفاده می کنند ، به این معنی که رطوبت از هوا جذب می شود. آن ها خواهند.

اگر این اتفاق بیفتد خرید بهترین روغن ترمز خودرو ، مخزن روغن ترمز باید خالی باشد ، آنها نباید باز شوند مگر اینکه لازم باشد از آسیب زودرس ناشی از جذب گرما و رطوبت جلوگیری شود ، در این صورت انجام این کار طبیعی است. این کار از طریق ترمز انجام می شود و باعث افزایش سرعت و تشکیل زنگ آهن و آوار در سیستم ترمز می شود که با افزایش خرید بهترین روغن ترمز خودرو اسیدیته روغن ترمز ایجاد می شود.

بهترین مارک روغن ترمز

 

انواع مختلف روغن ترمز
انواع مختلفی از ترمزهای خرید بهترین روغن ترمز خودرو مایع وجود دارد: DOT 3 ، DOT 4 ، DOT 5 و همچنین چندین ترمز فرعی ، که طبق آنچه در بخش دانش خودرو در Namnak می خوانید ، معمولاً تعداد آنها کمتر است ، در نقطه جوش کمتر است.

روغن ترمز

روغن ترمز DOT3
روغن ترمز DOT 3 بر پایه گلیکول و عنبر است خرید بهترین روغن ترمز خودرو ، آنها کمترین نقطه جوش را در هوای خشک دارند ، به این معنی که نقطه جوش آنها با نقطه جوش یا دمای جوش مایع نسبتاً کم است. می آید و گاهی فاسد است.

نقطه جوش: 401 درجه فارنهایت

نقطه جوش با خرابی روغن ترمز: 284 درجه فارنهایت

DOT 3 برای حفظ اثر بخشی هر چند خرید بهترین روغن ترمز خودرو سال یکبار باید تعویض شود.

نکات روغن ترمز

روغن ترمز DOT 4
خودروسازان اروپایی بیشتر از روغن ترمز DOT 4 استفاده می کنند ، اگرچه گلیکول نیز دارد ، اما دارای ماده جوشاندن افزودنیهای بورات-استر است خرید بهترین روغن ترمز خودرو که باعث کاهش اسید تشکیل شده توسط جذب رطوبت می شود.

روغن ترمز دات 4

 

DOT 4 به دلیل افزودن مواد شیمیایی خرید بهترین روغن ترمز خودرو معمولاً دو برابر DOT 3 گرانتر است ، آنها در اوایل زندگی بهتر از روغن ترمز DOT 3 عمل می کنند ، اما در مراحل بعدی سرعت جوش آنها به سرعت کاهش می یابد. .

نقطه جوش: از 466 درجه فارنهایت شروع می شود.

نقطه جوش با خرابی خرید بهترین روغن ترمز خودرو روغن ترمز: 311 – فارنهایت

DOT 4 در حال افزایش در استفاده داخلی است ، اما بیشتر در اتومبیل های اروپایی دیده می شود ، با طبقه بندی های مختلف ، مانند ویسکوزیته کم DOT 4 و مسابقه DOT ​​4. این اغلب به جای کهربا آبی است – خرید بهترین روغن ترمز خودرو در حالی که می توان آن را با DOT 3 ترکیب کرد ، تفاوت زیادی با سوییچ ندارد.

روغن ترمز 206

 

روغن ترمز

روغن ترمز DOT 5
روغن ترمز DOT 5 حاوی سیلیسیم است که معمولاً رنگ بنفش مشخص است و گرانتر از DOT 4 است ، دارای نقطه جوش بالایی است و مانند انواع خرید بهترین روغن ترمز خودرو دیگر روغن ترمز آب را جذب نمی کند ، DOT 5 در برخی از سیستم های ترمز خوب کار نمی کند ،

از آنجا که آب کف می کند و حباب های هوا خرید بهترین روغن ترمز خودرو تولید می کند که منجر به ترمز اسفنجی می شود ، علاوه بر این ، چون رطوبت را جذب نمی کند ، هر مایعی که به سیستم وارد شود به سرعت آن را از بین می برد. و در دمای نامطلوب یخ زده یا می جوشد.

نقطه جوش خشک: 500 درجه فارنهایت

نقطه جوش مرطوب: 356 درجه فارنهایت.

با توجه خرید بهترین روغن ترمز خودرو به ویژگی های مختلف روغن ترمز ، DOT 5 نباید با روغن ترمز دیگر ترکیب شود ، این روغن ترمز برای خودروهایی طراحی شده است که مدت طولانی در انبار باقی می مانند مانند وسایل نقلیه نظامی و در صورت لزوم می توان بلافاصله خرید بهترین روغن ترمز خودرو از آنها استفاده کرد. با وجود نقطه جوش زیاد و خاصیت ضد خوردگی ، تولیدکنندگان اتومبیل از روغن ترمز سیلیکونی به دلیل جریان کم هوا و عدم توانایی در حل شدن در آب جلوگیری می کنند.

روغن ترمز dot3

روغن ترمز خوب خرید بهترین روغن ترمز خودرو

روغن ترمز DOT 5.1
DOT 5.1 دارای نقطه جوش مشابه روغن ترمز مسابقه ای DOT 4 است که بر اساس گلیکول و یک طرح رنگی ، از کهربا سبک تا روشن است. روغن ترمز DOT 5.1 DOT 4 اساساً بر اساس یک ترکیب شیمیایی است که می تواند مطابق با مقررات DOT 5 باشد.

نقطه جوش خشک: 500 درجه فارنهایت.

نقطه جوش مرطوب: 356 درجه فارنهایت.

این روغن ترمز تا 14 برابر گرانتر از DOT 3 است خرید بهترین روغن ترمز خودرو ، اما می توان آن را از نظر فنی با روغن ترمز DOT 3 و DOT 4 ترکیب کرد.

نقطه جوش روغن ترمز

روغن ترمز DOT 2
در صنعت خودرو به طور گسترده استفاده خرید بهترین روغن ترمز خودرو نمی شود ، ترمز DOT 2